ملت ناواهو قرقره تحت وزن از coronavirus – و تاریخ از وعده های شکسته

هر روز رئیس جمهور از ملت ناواهو را فراهم می کند یک کوروناویروس به روز رسانی و هر روز بیشتر وجود دارد خبر بد.

آمریکایی های بومی قبیله در حال حاضر دارای بالاترین سرانه Covid-19 عفونت رای تنها پس از نیویورک و نیوجرسی و گسترش است و نه کاهش.

“ما در حال انجام ما بهترین را برای پهن کردن منحنی با منابع محدود ما در نوجو ملت” رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: نگهبان. “اولین شهروندان این کشور شد و بار دیگر به کنار رانده شده توسط قدرتمند ترین دولت در جهان است … اما در حال حاضر که ما در عناوین شهروندان ایالات متحده در نهایت متوجه شرایط اسفناک مردم ما زندگی می کنند. ما در حال تغذیه. این رو به پایان است.”

از روز شنبه وجود دارد 2,757 تایید موارد برای ملت ناواهو – که روستایی قلمرو امتداد 27,000 مایل مربع بیش جنوب غربی فلات کلرادو در سراسر آریزونا و نیومکزیکو و یوتا. رسمی مرگ و میر در ایستاده بود 88 بالاتر از 13 متحده – هر چند تعداد واقعی تلفات به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان بدحال بیماران نیاز به هواکش و مراقبت های ویژه منتقل شده به بيمارستان های دولتی.

این ویروس به سرعت در حال گسترش در میان نوجو پس از اولین مورد تائید شد و در پایان مارس حتی اگر قبیله ای دولت در میان اولین به موضوع اقامت در خانه سفارش قفل کردن مدارس و کسب و کار و اعمال شب و آخر هفته حکومت.

با وجود آشکار بحران نبود تا روز چهارشنبه که ملت دریافت کرده و سهم خود را در حدود $600 متر از فدرال coronavirus امداد کمک های مالی. آمد آن شش هفته پس از آن وعده داده شده بود و یک هفته پس از دولت از دست رفته یک کنگره, مهلت توزیع و تنها پس از تحت پیگرد دولت فدرال بیش از افرادی که واجد شرایط دریافت پول است.

“ما نمی باید منابع از نیویورک و نیوجرسی و در عین حال آن را گرفته شش هفته برای قبایل برای دیدن این پول گفت:” Nez. “فدرال پاسخ شده است بیش از حد آهسته است.”

این آهسته پاسخ ناکافی توسط دولت چیز جدیدی نیست.

ما بارها آن نقض تعهدات توسط عدم به اندازه کافی صندوق بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, مسکن, توسعه اقتصادی و کشاورزی کمک برای قبیله ای سازمان ملل با توجه به کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی.

به عنوان یک نتیجه ملت ناواهو است که با احاطه گسترده ساختاری اقتصادی و سلامت بی عدالتی است که باید کمک کرد coronavirus گسترش و مانع تلاش ها برای محدود کردن آن است.

نگاهی به مسکن. آن بوده است بسیار چالش برانگیز به قرنطینه افراد آلوده به دلیل ناکافی زیرساخت های اساسی و گسترده ازدحام با توجه به tribal council نماینده کهربا Kanazbah Crotty.

در بخش دوم به هنجارهای فرهنگی است که معنی چندین نسل اغلب با هم زندگی می کنند اما آن را نیز با توجه به مزمن کمبود مسکن و پیچیده فدرال محدودیت در ساخت و ساز نرخ بالای بیکاری و فقر در رزرو.

در مناطق قبیله ای 16 درصد از آمریکایی هندی و بومی آلاسکا خانوار زندگی می کنند در سر می برند شرایط – هشت برابر نرخ از بقیه جمعیت.

“ما لازم نیست به اندازه کافی تخت بیمارستان برای افراد به بهبود می یابند بنابراین ما تا به حال به فرستادن مردم به خانه که در آن ویروس گسترش است” گفت: Nez. پس از چند خانواده شیوع بیماری تا 150 coronavirus بیماران خواهد شد در حال حاضر به طور موقت مستقر در سه تبدیل جامعه ورزشگاه به جای اینکه به خانه فرستاد.

آن را فقط به تعداد خانه های آن را نیز در مورد کیفیت. حدود 30 درصد از مردم ندارد برق و طوری طبخ و گرم کردن خانه های خود توسط سوزاندن زغال سنگ و یا چوب که موجب تحریک ریه ها – به طور بالقوه تشدید خطر شدید Covid-19. که در بالای نرخ بالای بیماری های ریوی ناشی از چند دهه از قرار گرفتن در معرض اورانیوم از معادن.

A road sign outside Bloomfield, New Mexico, warns Navajos to stay home during their nation’s 8pm to 5am curfew to slow the spread of the coronavirus.

علاوه بر این بسته به فصل, به عنوان بسیاری از 40 درصد نیست و باید آب در حال اجرا با توجه به تحقیقات توسط جان هاپکینز مرکز آمریکایی بهداشت هند (CAIH). و گسترده رزرو غذا کویر تنها با 13 فروشگاه های مواد غذایی, که بدان معنی است که برخی از مردم سفر به 150 مایل به فروشگاه.

“اجتماعی فاصله ساده نیست که مردم را مجبور به حرکت به زنده ماندن” گفت: Kanazbah Crotty.

به عنوان یک نتیجه متوسط سن برای coronavirus موارد در میان نوجو فقط 45 سال با توجه به Crystalyne Curley سخنگوی فرماندهی عملیاتی مرکز.

جای تعجب نیست شاید کمبود آب در حال اجرا را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های عفونی. اما بحران نیز مربوط به چاقی در دوران کودکی – شماره یک عامل خطر برای بروز دیابت نوع 2 است که هفت برابر بیشتر شایع در جوانان بومی نسبت به جمعیت عمومی به گفته دکتر آلیسون Barlow the CAIH مدیر.

“برخورد تاریخی صدمات انباشته عوامل استرس زا و اجتماعی ضعیف عوامل را نمی توان دست کم گرفت در آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر با کوروناویروس. وجود چنین پیچیده صورت فلکی خطرات انباشت اشیاء بدست آمده و underfunding مزمن است که بخشی از این پازل” گفت: Barlow.

با توجه به لورا Hammitt یک بیماری عفونی متخصص در حال ظهور اطلاعات اپيدميولوژيک نشان می دهد Covid-19 عفونت ها شایع تر و شدیدتر در افراد نوجو نفر از جمعیت عمومی است. این تا حدودی مرتبط به زمینه ای شرایط پزشکی مانند دیابت و بیماری های قلبی و تنفسی شرایط – که بیشتر شایع در میان جوان آمریکایی های بومی نسبت به غیر بومی. متوسط سن کسانی که فوت کرده اند که 66 – به طور قابل توجهی کمتر از در ایالات متحده به عنوان یک کل.

قبیله همچنان به مبارزه برای به دست آوردن اندازه کافی تست کیت و PPE به خصوص لباس و ماسک و مجبور شده است به تکیه بر روی اهدا کنندگان خصوصی از جمله بازیگر Sean Penn. تماس با ردیابی نیز هنوز بسیار محدود است هر چند یک برنامه آموزشی است که در حال حاضر در راه است.

هنوز نيز آمده است تحت فشار برخی از شهرداران محلی برای بازگشایی, جاذبه های گردشگری, متحده به عنوان نگاه به سمت کاهش مستند محدودیت با وجود هشدارهای بهداشتی عمومی

نيز افزود: “بسیاری از کشورها را به خطر می اندازند دوم خوشه نه دنبال مشاوره حرفه ای. من دوست دارم مردم من و ما در حال رفتن به بازگشایی قبل از موعد مقرر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>