آمریکایی های بومی احساس ویران شده توسط ویروس در عین حال نادیده گرفته شده در اطلاعات

HARRAH بشویید. — به عنوان شیوع کروناویروس در واشنگتن دولت در شهرستان Yakima بدتر ماه گذشته Tashina Nunez به رسمیت شناخته شده و بیشتر و بیشتر بیمارانی که وارد بیمارستان او را. آنها تا به حال سرفه و تب و در برخی موارد شدید نارسایی تنفسی. و بسیاری از آنها او آشنایان و همسایه ها و اعضای قبایل را تشکیل می دهند که Yakama ملت است.

خانم Nunez یک پرستار در یک بیمارستان در شهرستان Yakima و Yakama ملت نوادگان متوجه شده که آمریکایی های بومی که حدود 7 درصد از جمعیت شهرستان به نظر می رسید به حساب برای بسیاری از بیمارستان بیماران مبتلا به ویروس. به این دلیل که بیمارستان نمی کند به طور معمول ضبط نژاد و قومیت داده, او گفت:, آن را سخت برای خانم Nunez بدانید که برای برخی از.

“هنوز در حال شمارش است و نه جدید به ما,” او گفت:. بدون شرکت در چهره او و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای جوامع بومی گفت: آنها تلاش می دانید که در آن و یا چگونه برای متوقف کردن گسترش یافته است. “شما نمی دانید که چگونه بد آن است که تا زمانی که آن را بیش از حد دیر” خانم Nunez گفت.

در اواسط ماه جولای بیش از 650 نفر از اعضای Yakama ملت در مرکز ایالت واشنگتن تا به حال قرارداد ویروس — حدود 6 درصد از کل عضویت. بیست و هشت نفر فوت کرده اند دلنو Saluskin رئیس Yakama ملت گفت: در یک ویدئو به روز رسانی.

“ما همه غمگین کسانی که ضرر و زیان” او گفت:. “این بوده است ویرانگر برای بسیاری از خانواده ها برای رزرو و این بدان معنی است که هر هفته یکی از اعضای خانواده نهفته است.”

این وضعیت در میان Yakama کشور منحصر به فرد است. حتی با شکاف قابل توجهی در داده ها است که در دسترس قوی وجود دارد نشانه آن است که آمریکایی های بومی شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus.

نرخ موارد شناخته شده در هشت شهرستان با بزرگترین جمعیت آمریکایی های بومی است که تقریبا دو برابر میانگین ملی نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل پیدا کرده است. این تحلیل نمی تواند تعیین کند که افراد در حال آزمایش مثبت برای این ویروس است اما این شهرستان به یکی از شش ساکنان ایالات متحده است که توصیف خود را در سرشماری نظرسنجی به عنوان غیر اسپانیایی و سرخپوست یا بومی آلاسکا.

آمریکایی های بومی در معرض خطر

شهرستانهای بزرگ بومی آمریکا جمعیت با گزارش عفونت نرخ بالاتر از 1500 مورد در هر 100,000 نفر.
شستن.

Yakima

S. D.

بوفالو

Thurston

آیووا

Neb.

یوتا

San Juan

San Juan

Coconino

N. C.

رابسون

آپاچی

Ariz.

Okla.

McKinley

La Paz

نوجو

N. M.

ماریکوپا

از دست ندهید.

McCurtain

Pinal

Neshoba

شستن.

Yakima

S. D.

بوفالو

لیمان

Thurston

Neb.

یوتا

سی

San Juan

San Juan

Coconino

N. C.

Ariz.

رابسون

McKinley

آپاچی

Okla.

La Paz

N. M.

نوجو

از دست ندهید.

ماریکوپا

Pinal

Neshoba

McCurtain

La.

ترربنن

Yakima

بوفالو

لیمان

Thurston

آپاچی

San Juan

San Juan

رابسون

Coconino

McCurtain

McKinley

La Paz

نوجو

Neshoba

ماریکوپا

Pinal

ترربنن


توسط اسکات راینهارد | منبع: نیوز پایگاه coronovirus موارد وارد شده از دولت محلی و سازمان بهداشت و درمان به تاریخ 24 جولای.

و وجود دارد بسیاری از کوچکتر شهرستانهای با جمعیت قابل توجهی از آمریکایی های بومی است که باید بالا مورد نرخ از جمله شهرستان Yakima. بار شناسایی حداقل 15 استان ها که در بالا مورد نرخ و خانه را به ملاحظه تعداد ساکنان بومی آمریکا. کسانی که در شهرستان ها در محدوده مناطق بزرگ شهری در ایالت آریزونا به جوامع روستایی در نبراسکا و می سی سی پی.

“من احساس می کنم که اگر قبیله ای کشورهای موثر حکم اعدام زمانی که مقیاس این بیماری همه گیر اگر آن را همچنان به رشد بیش از منابع عمومی در دسترس” سعید حنایی تیز رئیس Quinault کشور هند و کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • هرمان قابیل می میرد پس از بستری با ویروس.
  • الماس شاهزاده شیوع ارائه می دهد یک مطالعه موردی در آئروسل انتقال است.
  • بسیار از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده میدان نبرد است که در حال حاضر در ” منطقه قرمز.’

این وضعیت شده است استارک در ملت ناواهو که در آن بالا میزان عفونت را به ایجاد یک بحران در بزرگترین رزرو در ایالات متحده است. اما مقامات بهداشتی می گویند همان روند نگران کننده در حال تکرار در جوامع بومی در سراسر کشور و رهبران کنگره خواسته اند گزارش کمیسیون حقوق مدنی به بررسی سلامت نابرابری تشدید این بیماری همه گیر.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

در نیومکزیکو بومی آمریکا و آلاسکا مردم بومی را به حساب برای نزدیک به 40 درصد از ویروس موارد حتی اگر آنها را تا 9 درصد از جمعیت است.

آمریکایی های بومی در منطقه ققنوس آلوده شده اند در چهار بار رای خود را سفید ، فورت مک داول Yavapai ملت تمدید یک پناهگاه در محل سفارش در جولای 18 به دلیل عفونت شد و در ادامه به چند برابر کند. نمک رودخانه ماریکوپا جامعه هند نیز گزارش داد نصب عفونت های این ماه است.

شیوع گزارش شده در میان Lumbee قبیله در کارولینای شمالی چاکتو جوامع در اوکلاهما و می سی سی پی و در دو رزرو در Thurston County, Neb.

بستری نرخ منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز نشان می دهد که آمریکایی های بومی هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کسانی که به طور جدی بیمار از ویروس. اطلاعات در مورد Covid-19 جمع آوری شده از یک نمونه از استان ها فراهم می کند و یک تصویر ناقص اما نتیجه این است تعجب آور به اپیدیولوژی که به مطالعه سلامت از بومیان آمریکایی است.

“نابرابری وجود دارد با Covid تراز وسط قرار دارد با کسانی که ما برای بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی گفت:” آلیسون بارلو مدیر مرکز آمریکایی هندی سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز.

آمریکایی های بومی — به خصوص کسانی که زندگی در رزرو هستند بیشتر در معرض ابتلا به قرارداد این ویروس به دلیل شلوغ شرایط مسکن است که اجتماعی فاصله دشوار است, او گفت:. و سال با کمبود بودجه روبرو نظام سلامت مواد غذایی و آب ناامنی و دیگر عوامل منجر به شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند باعث بیماری شدید تر پس از قرارداد.

هنوز درک میزان از نحوه بومی مردم آمریکا شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 بسیار دشوار است.

محاسبه چگونه بسیاری از افرادی که شناسایی به عنوان بومی آمریکا تا به حال ویروس و چند نفر از آن است که تقریبا غیر ممکن است چرا که فدرال ردیابی اطلاعات فردی coronavirus موارد اغلب با حذف اطلاعات در مورد نژاد و قومیت از مردم; از جمله اطلاعات از دست رفته است و از حدود نیمی از موارد گزارش شده به C. D. C., که در خدمت به عنوان یک تهاتری برای موارد گزارش شده توسط دولت و مقامات محلی.

حتی زمانی که چنین اطلاعاتی است که جمع آوری آن نامشخص است چگونه دقیق آن است. Miscounting می توانید شروع به در تست سایت ها و کلینیک های بهداشت عمومی, بهداشت مقامات گفت که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران گاهی اوقات نمی رکورد یک بیمار نژاد و قومیت داده و یا به سادگی حدس می زنم بدون درخواست یک بیمار است.

هند خدمات سلامت را شناسایی کرده حداقل 30,987 موارد در میان بومیان آمریکایی و بومیان آلاسکا اما قبیله ای سازمان ملل لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را. فقط کمتر از نیمی از قبیله ای مراکز بهداشتی درمانی و 61 درصد از خدمات بهداشتی درمانی شهری در خدمت آمریکایی های بومی ارائه شده مورد اطلاعات I. H. S. سخنگوی گفت.

پس از تحت پیگرد C. D. C., این بار به دست آمده از یک پایگاه داده با ویژگی های از 1.5 میلیون نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس از طریق پایان ماه مه. داده ها نشان داد که افرادی که سیاه یا لاتین شد و سه بار به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به عنوان افرادی که سفید شدند.

داده های ارائه شده تنها بخشی از تصویر هر چند که آن را به آمریکایی های بومی به دلیل شکاف در داده ها: شامل اطلاعات جغرافیایی و نژادی طبقه بندی فقط برای 974 از 3,143 استان ها در کشور را شامل نمی شود برخی از مکان های که در آن بومی مردم آمریکا را تشکیل می دهند بخش بزرگی از جمعیت است. چه اطلاعاتی وجود دارد را نشان می دهد اختلاف: عفونت رای برای بومیان آمریکایی بود که 1.7 برابر رای برای مردم بیش از همه و تا حدودی بالاتر در سنین جوانی قرار گرفتند.

در Yakama ملت Haver جیم Ptxunu یک زن 42 ساله ساکن که با این نسخهها کار برای قبیله ای قدرت شرکت و کمک می کند تا اجرای یک گروه غیر انتفاعی به نام صلح بان جامعه گفت او و همسرش قرارداد این ویروس در ماه ژوئن.

“آن جسمی شکنجه,” او گفت:, و اضافه کرد که یکی از ناتوان کننده ترین علائم مداوم سوزش چشم است که او توصیف شده ای مانند “یک آفتاب سوختگی بد اما در داخل چشم خود را.” هنوز هم او احساس خوش شانس است که او و همسرش بهبود پس از حدود سه هفته به دلیل او تا به حال دیده می شود چند زوج برای رزرو می میرند.

صلح بان جامعه عمل بارگیری مواد غذایی سادگی و ارائه مواد غذایی و تمیز کردن وسایل به خانواده ها که در آن مردم بد افتاده. آقای جیم گفت که او مشکوک او گرفتار این ویروس در حالی که در چنین تحویل.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

به عنوان به زودی به عنوان او بهبود آقای جیم گفت که او با بازگشت به کار خود را توزیع مواد غذایی است. در یک ماه جولای بعد از ظهر به او کمک توزیع جعبه های پر از سیب زمینی و کدو سبز کلم و پیاز به یک خط از صدها نفر از اتومبیل. خانواده می تواند انتخاب بین مرغ و ماهی قزل آلا انتظار در دو kiddie استخرهای ذخیره با یخ.

اضافه کردن به تلفات این ویروس در میان آمریکایی های بومی شده است سویفت و گریم اقتصادی خرید اینترنتی. “مردم از دست شغل واقعا سریع,” او گفت:. “ما از خدمت به مردم ده هفته به صدها نفر است.”

قبیله ای اپیدمیولوژی مراکز مبارزه کرده اند برای ماه ها برای به دست آوردن اطلاعات مورد از C. D. C., و در حال حاضر فقط در دریافت قطعه از آنچه آنها درخواست چند تا از ده ها مراکز در ایالات متحده گفت. بدون یک تصویر دقیق از میزان بیماری در جمعیت قبیله ای سازمان ملل تلاش کرده اند برای دریافت بودجه فدرال با هدف بهبود اقتصادی و دنده محافظ.

“من فکر می کنم این تاریخی غفلت عمیق است که فقط آمدن به تمرکز واضح تر به دلیل Covid گفت:” لیز Malerba سیاست گذاری و مدیر امور برای ایالات جنوبی و شرقی قبایل قبیله ای اپیدمیولوژی مرکز. “این همیشه وجود دارد اما در حال حاضر شما در حال دیدن به وضوح بیشتر آنچه در اعماق هستند.”

یک سخنگوی از C. D. C. گفت: این سازمان مشغول به کار بود برای پر کردن شکاف ها در آن داده ها برای درک بهتر تاثیر این ویروس.

“هنوز هم وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود تا اطمینان کامل به نژاد و قومیت اطلاعات در مورد گزارش اشکال گفت:” سخنگوی یاس نی. از ماه آوریل این سازمان افزایش یافته است و مجموعه خود را از نژاد و قومیت اطلاعات از بیماران تست شده برای coronavirus, او گفت:.

خانم Malerba گفت بسیاری از قبایل دریافت نمی فدرال بودجه اضطراری برابر نیاز خود را به این دلیل که وزارت خزانه داری اختصاص داده پول با استفاده از داده های سرشماری که undercounted قبیله ای عضویت.

“اگر شما از بین بردن ما اطلاعات شما را به طور موثر حذف ما برای تخصیص منابع گفت:” ابیگیل اکو-شاهین مدیر شهری بهداشت هند موسسه.

در کالیفرنیا قبیله ای اپیدیولوژی باید سعی در کشف موارد خود را. The California Department of Public Health منتشر روزانه تعداد coronavirus موارد و کالیفرنیا قبیله ای اپیدمیولوژی مرکز می کشد داده ها از آن شمارش به منظور ردیابی ویروس در میان 87,000 مردم بومی که دسترسی قبیله ای سلامت در برنامه های دولت است.

“ما فقط می توانید ببینید تعداد اما ما نمی دانیم که اطلاعات بیشتر در مورد آنها را جایی که آنها زندگی خود را علائم خاص” گفت: Aurimar آیالا مرکز اپیدمیولوژی مدیر. “این بدان معنی است که ما نمی توانیم بیشتر بررسی آن موارد است.”

او افزود که اپیدمیولوژی مرکز تا به حال ایجاد یک راهحل از طریق تماس با درمانگاه های محلی و ردیابی این موارد اما گفت که آن را دست و پا گیر راه حل است.

اگر چه مقامات بهداشت هنوز هم به طور کامل درک تاثیر coronavirus بومی مردم آمریکا به شدت از بحران در Yakama ملت روشن است به ساکنان برخی گفتند.

“این مخربی برای جامعه ما” خانم Nunez گفت. “ما باید از این بزرگان که زندگی می کردند از طریق مسکونی مدارس و outlawing از دین خود را — آنها شده است نگه داشتن این فرهنگ زنده است و در حال حاضر Covid بازدید و آن را مصرف آنها از ما.”

کیت Conger گزارش از Harrah و رابرت Gebeloff و Richard A. Oppel جونیور از نیویورک است. سارا Cahalan کمک گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de