قبایل بومی آمریکا شکایت بیش از Coronavirus محرک کمک

واشنگتن — یک گروه از قبایل بومی آمریکا است که تحت پیگرد وزارت خزانه داری برای عدم ارائه میلیاردها دلار در coronavirus امداد اختصاص داده شده برای قبایل در 2.2 تریلیون دلار بسته محرک تنظیم کردن یکی از مهم ترین حقوقی جنگ بین قبیله ای دولت و ایالات متحده در سال است.

انسانی و اقتصادی تلفات این بیماری همه گیر شده است به خصوص ویرانگر برای قبایل سراسر کشور که در حال حاضر با تلاش ناکافی فدرال منابع و در حال حاضر در میان آسیب پذیر ترین و سخت ترین ضربه توسط ویروس. در حالی که محرک قانون موظف است که 8 میلیارد دلار باید در اختیار قبایل تا پایان آوریل رهبران قبیله ای می گویند که هنوز برای دریافت هر گونه پول باعث طرح دعوی در دادگاه در روز پنج شنبه.

اما این تاخیر ناشی در بخشی از اختلاف در میان ملت جمعیت بومی که اختلافات بیش از است که به عنوان کمک. آن چاله بومی آلاسکا شرکت ها برای سود کسب و کار است که در خدمت روستاهای قبیله ای در آلاسکا در برابر دولت فدرال به رسمیت شناخته شده دولت های قبیله ای در کمتر از 48 متحده استدلال می کنند که شرکت ها باید واجد شرایط برای coronavirus امداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرفه با بومی آلاسکا شرکت های بزرگ. بیش از یک دوجین قبایل شکایت در ماه گذشته به چالش کشیدن وزارت خزانه داری تصمیم به اجازه می دهد تا شرکت ها برای درخواست کمک کرد و گفت آنها نه با تعریف از دولت های قبیله ای.

در حکم روز دوشنبه قاضی Amit P. مهتا از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا طرفه با دولت های قبیله ای و صدور دستور موقت برای جلوگیری از بودجه از ارسال به شرکت در دادخواهی. اما روز جمعه وزارت خزانه داری نوشت: در گزارش وضعیت به دادگاه است که آن را “هنوز وارد تعیین سرنوشت” به نحوه تخصیص این پول حتی به عنوان برخی از قبایل به دنبال فوری توزیع بودجه جدید در طرح دعوی در دادگاه.

نتیجه پرونده های حقوقی را دیکته کند که چگونه محرک بودجه و هر آینده امدادی در حال توزیع در میان 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل رهبران قبیله ای و طرفداران گفت. اما آن را نیز همه اما تضمین می کند که برخی از کمک باقی خواهد ماند منجمد ترک قبیله ای شهروندان بدون بحرانی کمک های فدرال حتی به عنوان تعدادی از ویروس های مربوط به مرگ و میر در برخی از رزرو گرفت که از تمام متحده است.

“من فقط صادقانه فکر کردم این نوع درمان ما هنوز هم تنها در مورد خواندن در کتاب های تاریخ” گفت: چاک Hoskin جونیور اصلی رئیس چروکی ملت در یک مصاحبه. “آن را در هند کشور بی ارزش داشتن به حرکت آسمان و زمین به دفاع از خود و برای جلوگیری از از دست دادن زمین.”

پرونده های حقوقی و تاخیر در ارائه قبیله ای کمک های اولیه نشان دهنده آخرین مبارزه بر تخصیص تریلیون دلار کنگره تصویب شده به عنوان بخشی از بسته محرک اندازه گیری بود که با عجله مذاکره بیش از یک دوره از روز. در پی قانونگذاران مقامات دولت و شرکت ها و افراد را درهم بیش از است که به عنوان وجوه مختلف — از جمله یک کسب و کار کوچک وام برنامه است که به کمک چند بزرگ و عموم معامله شرکت ها — و چگونه باید آنها تقسیم شده است.

چند قانونگذاران و دستیاران درگیر در تهیه پیش نویس محرک اندازه گیری گفت که قصد داشت به اختصاص پول تنها به قبیله ای دولت که به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی و معاهدات که در نهایت اجازه دولت ایالات متحده برای به دست گرفتن قبایل زمین. در بخشی به دلیل زمین-رابطه اعتماد با دولت فدرال قبایل قادر به وضع مالیات بر املاک و تکیه عمدتا در کسب و کار خود را — که در حال حاضر در توقیف به منظور کند کردن گسترش ویروس — برای یک جریان کوچک درآمد.

اما بیش از 200 بومی آلاسکا شرکت که تاسیس شد در سال 1971 به مدیریت تقریبا 45 میلیون هکتار به عنوان بخشی از بومی آلاسکا ادعا می کند حل و فصل کنند, و متحدان خود در دولت هیئت نمایندگان کنگره استدلال می کنند که آنها باید اجازه فدرال امداد برای کمک به حمایت از ماموریت خود را ارائه منابع و کمک به جمعیت بومی وجود دارد.

“این فقط مسخره است که آنها را در خط به دریافت وجوه از این” بلندگوی نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا گفت: از شرکت در کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “ما نیاز به کار بیشتر برای ما قبایل.”

نمایندگان برای بومی آلاسکا شرکت ابراز ناامیدی بیش دادگاه اولیه تصمیم به حذف آنها را از بسته امداد و گفت: این حرکت می تواند منابع بسیار مورد نیاز و کمک های اقتصادی در طول بیماری همه گیر. یک شرکت در زمینه یک حرکت روز پنج شنبه به دخالت در اقدامات و اضافه شود به عنوان یک متهم و ادعا کرد که تصمیم نهایی است که انکار آن دسترسی به منابع مالی را مانع توانایی خود را برای مراقبت از اعضای آن است.

ناتان McCowan رئیس جمهور از سنت جورج Tanaq شرکت گفت: بومی آلاسکا شرکت های بزرگ بودند که مسئول حفاظت از رفاه اعضای قبیله ای در دولت خود را فقط به عنوان قبایل بومی بودند در کمتر از 48 متحده است.

“مردم فقط از ترس در حال حاضر آنها می ترسند برای جوامع خود و آنها می ترسند از این بی سابقه بحران بهداشت عمومی و بحران اقتصادی” آقای McCowan گفت.

آلاسکا در کنگره همه-خواه هیئت — سناتور لیزا Murkowski و دن سالیوان و نماینده همین جوان نوشت: در یک نظر قطعه در اواخر ماه گذشته است که “این قانون است که به عنوان روشن به عنوان نیاز” و متهم کردن منتقدان از “نادیده گرفتن هر دو قانون و تاریخ” به سعی کنید به حذف شرکت های بزرگ.

اما نیکی Ducheneaux یک ثبت نام عضو شایانی رودخانه سو قبیله و یک وکیل به نمایندگی از برخی از قبایل در دادخواهی گفت که اندازه شرکت های بزرگ می تواند اجازه می دهد آنها را به امن میلیون ها دلار از بودجه باعث اعتراض در میان قبیله ای دولت در سراسر کشور است.

“این امر می تواند بسیار فوق العاده ناعادلانه به قبایل” او در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد که تصمیم دادگاه “پتانسیل برای حل و فصل یک اشتباه بی ارزش و سوال پیچیده است.”

رهبران قبیله ای و طرفداران تن است که بخشی از holdup در قبیله ای کمک های ناشی از آژانس های فدرال و ادارات عادت به برخورد با دولت های قبیله ای. اما در سخنان سناتور جان تستر دموکرات از مونتانا قانونگذاران نیز “تا به حال یک جهنم از زمان گرفتن اطلاعات” در مورد ارائه و توزیع کمک به قبایل.

وضعیت پیچیده شده است بیشتر توسط یک نقض داده ها در طول روند درخواست برای کمک های که منجر به افشای خصوصی قبیله ای داده و اتهامات و شایعات در تصمیم گیری اجازه می دهد تا آلاسکا بومی شرکت های بزرگ اعمال می شود. تارا Sweeney اولین بومی آلاسکا به عنوان دستیار وزیر امور هند در وزارت کشور پیش از این به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور در امور خارجی برای قطب شمال شیب منطقه ای شرکت های بومی آلاسکا شرکت باعث برخی از رهبران قبیله ای به تماس برای استعفای او.

سناتور چاک شومر دموکرات از نیویورک و اقلیت رهبر fumed در توییتر ماه گذشته که خانم Sweeney “است انحراف بودجه برای دولت های قبیله ای در طول coronavirus به سود بومی آلاسکا شرکت های بزرگ.”

یک سخنگوی وزارت کشور گفت: خانم Sweeney متعهد شد برای حمایت از تمام آمریکایی های بومی و به نام اظهارات که او منحرف بودجه از سرخپوستان آمریکایی “کاملا نادرست است.”

خانم Sweeney همچنین شات پشت در آقای شومر در توییتر تماس انتقاد خود را “جاهل و despicably حمله کم است که نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”

“شاید شما باید به عنوان خوانده شده قانون شما مذاکره و رای دادند به عنوان بومیان آلاسکا مجاز به دریافت بودجه,” او اضافه شده است.

$8 میلیارد tranche از صندوق های تحت وزارت خزانه داری را اجراء خواهد کمک به قبایل ارائه بحرانی کمک در تامین امنیت غذایی و تجهیزات حفاظتی و همچنین حفظ اشتغال و خدمات دولت به شهروندان خود. بدون سویفت توزیع کمک های رهبران قبیله ای می گویند که آنها را به صورت شیب دار کاهش بودجه و ریزش بیشتر در درون جوامع خود.

“آن را تبدیل به یک زندگی یا مرگ وضعیت زمانی که شما لازم نیست که بودجه قبیله خود را نیاز دارد” گفت: Lance A. Gumbs معاون رئیس Shinnecock کشور در نیویورک و متناوب منطقه ای معاون رئیس جمهور برای کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de