امنیت ملی Wiretap سیستم طولانی گرفتار خطر از خطاها و حذفیات

واشنگتن — در 1990s, F. B. I. عوامل شکار برای یک مول zeroed در C. I. A. رسمی خود را به عنوان مظنون اصلی به عنوان آنها در تلاش برای تعیین این که چه کسی تا به حال به فروش می رسد اسرار که تا به حال منجر به مرگ و میر از آمریکا جاسوسی میکنند. هنگامی که آنها به دنبال اجازه دادگاه به استراق سمع او را آرام نگه داشته در مورد حقایق است که شک و تردید در نظریه خود را.

اما مول تبدیل به جای یکی از F. B. I. خود, Robert P. Hanssen و عوامل بعدا برای گیلاس چیدن شواهد در برابر گناه C. I. A. رسمی خود را در نظارت برنامه های کاربردی.

که کمتر شناخته شده از جنبه های بدنام Hanssen مورد نشان می دهد خطر ابتلا به اختلال در امنیت ملی استراق سمع یکی از عوامل ضد جاسوسی’ قدرتمند ترین ابزار در مبارزه با تروریسم و جاسوسی است. در حال حاضر که نقص ظاهر شده دوباره. F. B. I. را ناقص برنامه های کاربردی برای نظارت بر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در روسیه بررسی کارتر صفحه باعث شده است تا یک چرخه جدید از رسوایی نشان داد در یک محکم گزارش از وزارت دادگستری بازرس کل.

این مشکلات ممکن است بخشی از گسترده تر الگو در برنامه های کاربردی دیگر که هرگز دریافت همان موشکافی شدید, با توجه به مصاحبه با بیش از دو دوجین فعلی و سابق F. B. I. عوامل و مقامات وزارت دادگستری که مشغول به کار با امنیت ملی wiretaps. سیستم های آسیب پذیر آنها گفت: به سطح پایین تر عوامل سرکوب و یا مشرف شواهدی وجود دارد که ضعیف خود را در مورد زمانی که آنها به دنبال کسب اجازه برای انجام نظارت است.

F. B. I. و دادگاه در حال حاضر مشغول به کار در تعمیرات اساسی و نمایندگان مجلس قول داده اند که برای رفع مشکلات کشف شده توسط بازرس کل. اما برای کنگره توافق بر آنچه نیاز به تعمیر و دشوار خواهد بود.

F. B. I. s سوء استفاده از قدرت خود را تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و یا FISA شده سیاسی به درجه ای از آن هرگز در Hanssen مورد که در آن یک بازرس کل را کشف شکست جذب کمی توجه کنید.

رئیس جمهور تهمت و هواداران خود را به مدت طولانی در آغوش یک نظریه است که آقای صفحه یک قربانی سیاسی در سطح بالا توطئه است. بازرس کل گزارش را تایید نمی کند که روایت به جای پیدا کردن متفاوت است — در عین حال هنوز هم جدی مشکلات است.

برخی از رئیس جمهور را از نزدیک ترین متحدان خود در کنگره را تحت تاثیر قرار هر بالقوه تعمیرات اساسی تلاش و اینکه آیا آنها عمل خواهد کرد بر اساس این روایت و یا به جای تمرکز بر مشکلات سیستمیک با نظارت یک سوال باز است.

روز چهارشنبه کمیته قضایی مجلس به رهبری نماینده Jerrold Nadler دموکرات از نیویورک را علامت تا یک لایحه است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک وسیله نقلیه برای کنگره به مذاکرات گسترده تر نظارت مسائل. او شده است مذاکره با نماینده Adam B. شیف دموکرات از کالیفرنیا که منجر به کمیته اطلاعات و جمهوری خواهان در خود پنل.

زمان رانده است انتظار انقضای سه تحقیقی قدرت های نامربوط به این صفحه wiretap مسائل از جمله F. B. I. توانایی برای جمع آوری سوابق کسب و کار برای یک جاسوسی یا تروریسم مورد. پیش نویس لایحه گسترش آن قدرت در حالی که پایان دادن به اختیارات قانونی برای از بین رفته سیستم است که به مبارزه با تروریسم تحلیلگران با آژانس امنیت ملی دسترسی به سیاهههای مربوط از آمریکایی ها تماس های تلفنی.

اما این لایحه با توجه به افراد آشنا با مذاکرات بیش از این پیش نویس را به تنظیمات دیگر که جفت کردن با بازرس کل گزارش — مانند گسترش زمانی که FISA قضات باید تعیین بیگانگان به نقد دولت استدلال است. قانونگذاران همچنین می تواند از نظر قانونی نیاز به F. B. I. به پرده با دادگاه FISA و به تصحیح اشتباهات.

در مقابل سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه از ایالت کارولینای جنوبی و نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که منجر کمیته قضایی مجلس سنا متمرکز در بیشتر نقد و روسیه بررسی است. به تازگی آقای گراهام درخواست مصاحبه با 17 اجرای قانون مقامات بودند که افراد از بازرس کل بررسی است.

“کسی” آقای گراهام در مصاحبه ای گفت: “به به پرداخت قیمت.”

اما مشابه نقص با نظارت ظاهر شده اند قبل از تاکید است که این مشکلات ممکن است سیستمیک به جای منحصر به فرد به صفحه برنامه های کاربردی فعلی و سابق مقامات گفت.

در F. B. I. هیچ کس اعتباری برای تحقیقات که به هیچ جا گفت: Robert S. Litt سابق امنیت ملی دادستان عمومی و مشاور دفتر مدیر اطلاعات ملی در دولت اوباما. که واقعیت فرهنگی باعث ایجاد این خطر است که محققان را کج FISA برنامه های کاربردی به راحتی امن یک قاضی را تایید.

اداری مشکل است نه محدود به FISA روند آقای Litt گفت: با اشاره به رسوایی سال پیش بیش از F. B. I. کارشناسان پزشکی قانونی اغراق یافته های خود را در دادگاه شهادت.

هنوز اضافی پنهان کاری های اطراف نظارت خاموش کردن پتانسیل چک. برای مثال دفاع وکلا به تکاپو جنایی wiretap برنامه های کاربردی برای مشکلات ایجاد انگیزه برای محققان به وسواسی. اما وکلای دفاع نمی کنید برای دیدن FISA برنامه های کاربردی.

“از آنجا که دادگاه به اجرا در راز شما فاقد آن هستند یکی از این سطوح برای جلوگیری از یک بازیگر بد است که در غیر این صورت وجود داشته باشد” آقای Litt گفت.

در ضمن C. I. A. محکم محدودیت دسترسی به اطلاعات در مورد منابع آن است. این بدان معناست که زمانی که مدارک و شواهد از منابع آن می رود به یک نرم افزار استراق سمع کمتر مقامات مجری قانون می دانم که جزئیات که ممکن است کمک به ارزیابی اعتبار خود را.

در روسیه تحقیقات بازرس کل داشت C. I. A. گفت: F. B. I. که آقای صفحه تا به حال صحبت با آژانس در مورد تماس های خود با مقامات روسیه در طول سال. آن آشکار ساخته اند می تواند خود الگوی ارتباطی کمتر نگاه مشکوک. اما F. B. I. عامل که دریافت C. I. A. یادداشت در مورد این موضوع نیست دقیق عبور همراه است که اطلاعات را به همکاران خود پس هیچکس به دادگاه.

F. B. I. عوامل نیز مسابقه در برابر ساعت با FISA wiretaps — خوب برای 90 روز — که همچنین می توانید آنها را باز به تایید تعصب مقامات سابق گفت.

یک بار استراق سمع در محل وزارت دادگستری وکلای متهم به دنبال تجدید آن شروع آزار دهنده F. B. I. عوامل برای شناسایی حقایق جمع آوری شده از استراق سمع است که می تواند کمک به توجیه ادامه آن است. اما وکلا کمتر مصر در پیدا کردن حقایق است که ممکن است به جای تضعیف آنها سوء ظن مقامات سابق گفت.

کنگره تصویب FISA در سال 1978 برای تنظیم امنیت ملی استراق سمع پس از رسوایی از J. Edgar Hoover عصر. قانون ایجاد یک دادگاه ویژه است که امروز نظارت بیش از 1000 چنین برنامه های کاربردی در هر سال.

اما محققان بارها و بارها گمراه قضات در طول سال اسناد و مدارک و مصاحبه ها نشان می دهد. زمانی که این قسمت به نور آمده به وزارت دادگستری است و مقصر اشتباهات و یا miscommunication با سطح پایین تر مقامات.

در سال 2000 وزارت دادگستری اعتراف به اشتباهات در مورد همکاری بین جنایی و امنیت ملی محققان در F. B. I. گواهی حسن فرستاده شده برای 75 برنامه های مرتبط با تروریسم و تحقیقات و با توجه به محرمانه دادگاه FISA نظر.

پس از پیگیری و بررسی کشف و حتی بیشتر اشتباهات در دادگاه FISA به ریاست قاضی رویس C. Lamberth, محروم, یک F. B. I. عامل که امضا کرده بود برخی از گواهی حسن مایکل رزنیک از ظاهر شدن در مقابل دادگاه دوباره.

وزارت دادگستری همچنین اعمال تغییرات از جمله تقویت واقعیت-بررسی پیش نویس برنامه های کاربردی.

اما آسیب به زندگی حرفه ای از آقای رزنیک که در سال 2011 ممکن است موثر تر از هر سیاست پاسخ گفت: James A. Baker که نظارت FISA روند برای وزارت دادگستری در آن دوران بود و مشاور عمومی در F. B. I. در آن زمان از صفحه wiretap.

“چیزی که Lamberth را به رزنیک قرار داده و ترس از خدا در همه این افراد” آقای بیکر گفت. “آنها نمی خواهند این اتفاق می افتد به آنها.”

در سال 2003 یک بازرس کل گزارش در مورد روسیه مول مورد کشف اضافی بمب. بررسی چرا F. B. I. بود تا زمانی صرف بررسی اشتباه گمان و شکست خورده به دنبال راههای جایگزین آن یافت می شود که عوامل سرکوب “بسیار مهم” مدارک ضعف خود را به عنوان آنها به دنبال حکم دادگاه به استراق سمع بی گناه C. I. A. رسمی برایان J. Kelly.

بازرس کل در زمان Glenn A. خوب گفت: این گیلاس چیدن نگه داشته و دیگر مقامات از بودن قادر به ارزیابی مول تحقیقات و اوایل دوره اصلاح.

این Hanssen گزارش نام برای وزارت دادگستری وکلا به بیشتر از نزدیک نظارت F. B. I. عوامل تهیه wiretap برنامه های کاربردی. آقای بیکر استفاده می شود که توصیه به فشار از طریق آن راز سفت بیشتر از این قوانین برای آماده سازی FISA برنامه های کاربردی در سال 2006 از جمله نیاز به نزدیک نظارت از اعتبار محرمانه منابع.

این صفحه: گزارش انتقاد یک F. B. I. عامل برای نادیده گرفتن این روش به عنوان بخشی از نیم دوجین شخصی نقایص است که شامل نه انتقال اطلاعات از C. I. A. singling عامل را به عنوان “در درجه اول مسئول برخی از مهم ترین خطاها و حذفیات.”

آن را شناسایی و این فرد تنها به عنوان مورد عامل 1. اما او Stephen M. ثم یک ضد جاسوسی محقق در F. B. I. نیویورک در زمینه دفتر, مردم, آشنایی با روسیه تحقیقات گفت. F. B. I. کاهش یافته است به نظر.

این گزارش نمی دهند که آقای ثم یا فوری سرپرستان آنها همچنین گسله بودند که از لحاظ سیاسی با گرایش — به عنوان مخالف به غیر سیاسی توضیحات مانند بی کفایتی و یا تایید تعصب. (ثبت نام رای دهندگان سوابق نشان می دهد که 49 ساله در نیویورک با آقای ثم نام و میانه اولیه است که یک جمهوری خواه است.)

اما بازرس کل, Michael E. Horowitz را رد کرد و به عنوان رضایتبخش چنین مقامات توضیح که آنها مشغول بودند و با اشاره آنها را برای انضباطی بررسی است. او همچنین با اشاره یک مقام برای تحقیقات جنایی بیش از یک باریک تر اما بیشتر فاحش عمل: تغییر C. I. A. ایمیل او نشان داد به یک همکار در سومین تجدید صفحه: استراق سمع در یک راه است که نگه قبلی عدم افشای این سازمان در رابطه با آقای صفحه از آمدن به نور است.

رسمی که کوین Clinesmith یک سطح پایین تر F. B. I. وکیل که تا به حال نوشته شده است متن پیام ابراز مخالفت با آقای تهمت سیاست ها و نوشتن “viva لو” مقاومت استعفا داده است.

F. B. I. در حال حاضر شروع به ایجاد تغییرات در پاسخ به بازرس کل را یافته و پس از آن مطالبات از رئیس دادگاه FISA قاضی James E. Boasberg مانند گسترش فرم ها و چک لیست به زور عوامل به تمرکز بر روی کاهش شواهد.

یک FISA متخصص منصوب توسط قاضی Boasberg به او کمک کند ارزیابی اداره تغییرات پیشنهادی دیوید کریس گفت: آنها را به اندازه کافی دور و توصیه می شود که یک سرپرست در این زمینه یک مقر رسمی, نشانه, واقعی, گواهی حسن.

دنیس بردی بازنشسته F. B. I. ارشد عامل است که کار با FISA برنامه رفت و بیشتر نشان می دهد مورد عوامل خود را باید به ثبت نام در اسناد و مدارک.

“است که باعث می شود شما مسئول” آقای بردی استدلال کرد. “شما آن را به زمینه که در آن مردم در حال انجام کار هستند مسئول آن طولانی مدت است. آنها نه فقط انجام یک کار به بررسی یک جعبه و نردبان حرکت می کند. که مشکل اساسی.”

بسیاری از آزادی خواهان مدنی به نفع اجازه دفاع وکلا با امنیت گواهی عدم سوء پیشینه را از طریق فایل های مورد مشکلات با FISA برنامه های کاربردی در موارد نادر یک هدف است و بعد از آن تحت پیگرد قانونی قرار.

بازرس اداره کل آغاز شده است گسترده تر ممیزی نامربوط برنامه های کاربردی اما در حال حاضر گفته آن متمرکز شده است به دنبال واقعی اشتباه در wiretaps برنامه های کاربردی با هدف قرار دادن آمریکایی ها — نه سخت تر برای تشخیص مشکل حذفیات.

هر چه تنظیمات ساخته شده و کمال باقی می ماند ممکن است دست نیافتنی.

ماه گذشته F. B. I. وعده قاضی Boasberg به کار سخت تر برای جلوگیری از اشتباهات. زمانی که اداره کل مشاور دانا Boente امضا این یادداشت او متوجه نیست که هر کس پیش نویس آن را به حال اشتباه نام خود را.

زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im