شورای امنیت ملی روابط چین را اخراج خبرنگاران آمریکایی به شیوع کروناویروس


شورای امنیت ملی در چهار شنبه ناودان چین اخراج همه خبرنگاران آمریکایی کار برای نیویورک تایمز, وال استریت ژورنالو واشنگتن پست از کشور است.

“حزب کمونیست چین تصمیم به اخراج روزنامه نگاران از چین و هنگ کنگ است و در عین حال گام دیگری در جهت محروم کردن مردم چین و جهان از دسترسی به اطلاعات درست در مورد چین” خواندن بیانیه ای از شورای امنیت ملی ارسال شده در توییتر. “ایالات متحده خواستار رهبران چین به تمرکز تلاش های خود را از اخراج روزنامه نگاران و گسترش دروغ به پیوستن به تمام ملل در توقف ووهان coronavirus.”

چین وزارت امور خارجه گفت: اخراج خبرنگاران شد و در پاسخ به ایالات متحده را تعیین پنج دولت چین-owened رسانه های خارجی به عنوان ماموریت و تصمیم خود را به جای محدودیت های خاصی در این رسانه ها’ کارکنان. چراکه نگران است که حزب کمونیست چین ممکن است در تلاش برای پنهان کردن حد کامل ووهان شیوع کروناویروس.

نخست وزیر چین شی جینپینگ است “وحشت زده از آزاد و مستقل مطبوعات چرا که او نمیخواهد به چالش کشیده می شود زمانی که دولت خود را به طور منظم spews مجنون تبلیغات” سناتور بن Sasse (R., Neb.) گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه. “رئیس یازدهم می تواند به اخراج همه واقعی روزنامه نگاران او می خواهد اما او نمی تواند تغییر این واقعیت است که او coronavirus پوشش کشته شدن هزاران نفر از مردم خود و قرار دادن جهان در خطر است.”

چینی مقامات پزشکی گزارش قرار تهوع منظور در ووهان labs که کشف جدید کروناویروس در ماه دسامبر و ووهان مقامات دولتی باید مواخذه پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به دوستان و خانواده از ویروس. در ضمن چینی مبلغان به تازگی آغاز شده است هل دادن یک نظریه که ووهان coronavirus ممکن است منشأ در آمریکا

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • پکن را از دست داده و Coronavirus است تضعیف چینی اعتماد عمومی را در رسانه های دولتی
  • ووهان رسمی به نام برای ‘قدردانی آموزش و پرورش’ به آموزش شهروندان برای تشکر از رئیس جمهوری چین برای Coronavirus پاسخ
  • CDC گزارش اولین مورد تایید شده از ووهان ویروس در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de