گارد ملی افسر پلیس می گوید با استفاده از ‘بیش از حد’ زور در برخورد

واشنگتن — ارتش گارد ملی افسر بود که به نام در به اجرا درآوردن سرکوب تظاهرات در میدان لافایت ماه گذشته را بگویید قانونگذاران که تظاهرکنندگان مسالمت آمیز و “در معرض یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور” با توجه به نوشته شهادت ساخته شده در دوشنبه.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، آدم DeMarco یک جنگ عراق کهنه که در حال حاضر در سی گارد ملی را شهادت در روز سه شنبه قبل از یک خانه پنل بررسی برخورد دادن آخرین حساب چگونه پارک پلیس و سرویس مخفی افسران با خشونت پاک معترضان به دور از کاخ سفید است. او در نظر دارد به شهادت که سخت اقدامات گرفته شد و بدون تحریک کافی و یا هشدار فقط قبل از اینکه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق این منطقه با ارشد مقامات دولت به مرحله عکس رویداد در مقابل یک کلیسای تاریخی.

“من از مشاهده آن تظاهرکنندگان — ما شهروندان آمریکایی — مشغول شد در بیان مسالمت آمیز از اول خود را اصلاح حقوق” عمده DeMarco خواهد گفت: با توجه به پیشرفت متنی از سخنان خود. “در عین حال آنها در معرض یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است.”

تکان دهنده برخورد در ژوئن 1 متری از کاخ سفید تولید تصاویر خیره کننده به عنوان نصب شده و پلیس ضد شورش افسران روت تظاهرکنندگان با دود فلش نارنجک و گاز اشک آور دقیقه پس از آقای ترامپ اعلام کرد خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” و “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.” این وقایع باعث شد که نمایندگان مجلس, خشم با خشونت صحنه به تحقیق که دستور حمله به معترضان و چرا.

حساب شده است و بخصوص در ارتش است. ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش و ملت افسر نظامی علنا عذرخواهی کرد برای شرکت در جمهور عکس, op. اعضای سی گارد ملی — اکثریت پرسنل که مردم از رنگ — باید هر دو صورت عمومی و خصوصی اظهار تاسف نقش خود را در تظاهرات.

این سی گارد ملی به طور معمول اعزام به کمک پس از بلایای طبیعی و یا برای کمک به مدیریت جمعیت و پشتیبانی لجستیک برای رویدادهای عمومی در پایتخت بود به نام با گارد واحد از کشورهای دیگر برای کمک به پاسخگویی به رشد اعتراضات در مقابل کاخ سفید در پی پلیس به قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

گارد را در ژوئن 1 بود نه برای پاک کردن معترضان عمده DeMarco می گویند با توجه به متن اما به “برگزاری یک خط ثابت” ایجاد یک جدید در محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید است.

اما او به عقب گرفته شد با توجه به شهادت او زمانی که پارک پلیس شروع به صدور دستورات به معترضان به تخلیه این پارک 40 دقیقه قبل از این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شد.

“از جایی که من ایستاده بود حدود 20 متری از تظاهر کنندگان اطلاعیه ها به سختی قابل شنیدن” عمده DeMarco می گوید: “و من تو را دیدم هیچ نشانه ای که تظاهرکنندگان بودند آگاه از هشدار به پراکنده است.”

عمده DeMarco گفت که یک افسر رابط برای پارک پلیس به او گفت که هیچ گاز اشک آور بود که مستقر در برابر معترضان اما که او احساس “سوزش در چشم و بینی” است که او به عنوان گاز اشک آور. بعد او را دیدم پارگی کپسول های گاز در خیابان. پارک پلیس در ابتدا رد کرده است که از آن استفاده شده بود در برابر معترضان و پس از آن ادعا کرد که این بیانیه یک “اشتباه است.”

عمده DeMarco همچنین اشاره کرد که این تجهیزات برای ساخت یک سد در اطراف کاخ سفید — اعلام دلیل برای پاکسازی معترضان — نمی رسند تا 9 بعد از ظهر بیش از دو ساعت پس از تخلیه سفارش داده شد. او به نام این قسمت “عمیقا نگران کننده است.”

گرگوری T. موناهان اقدام رئیس پارک پلیس, شهادت خواهد شد در روز سه شنبه قبل از خانه کمیته منابع طبیعی همراه با عمده DeMarco.

این قسمت در لافایت مربع است و در آخرین جدال برای پارک پلیس که دادستان ها و وکلای مدافع می گویند شهرت برای ترویج فرهنگ بی مبالاتی. به عنوان ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس, افسر گشت نزدیک به دو دهه پیش آقای موناهان متهم شده بود غیر قانونی انجام بدن حفره جستجو و ارائه نامطمئن شهادت.

سخنگوی خدمات پارک های ملی گفت: این اتهامات مورد بررسی قرار گرفت و “تعیین می شود بی اساس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de