Najib Razak, مالزی, نخست وزیر مجرم در پیوند محاکمه

بانکوک — مالزی, دادگاه روز سه شنبه در بر داشت Najib Razak این کشور نخست وزیر سابق به جرم فساد به اتهام ناشی از ناپدید شدن از 4.5 میلیارد دلار از سوی صندوق سرمایه گذاری او یک بار کنترل شود.

محاکمه اولین بار از چندین مربوط به pilfering از وجوه حاصل از 1Malaysia توسعه Berhad صندوق به عنوان یک تست از اینکه مالزی دولت جدید به رهبری آقای نجیب متحدان را رعایت حاکمیت قانون و یا به جای تلاش برای حذف لکه دار کردن از رسوایی سیاسی آورده است که او را دو سال پیش.

آقای نجیب پیدا شد گناه در تمام هفت اتهام سوء استفاده از قدرت و نقض اعتماد و پول شویی اما به گفته کارشناسان این حکم می تواند لغو شود در دادگاه تجدید نظر.

پول گم شده بود ترسیم شده توسط دادستان به خرید یک megayacht و یک نقاشی پیکاسو به عنوان به خوبی به عنوان یک سرمایه گذاری در هالیوود فیلمهای “گرگ وال استریت.” در مورد 1 میلیارد دلار از پول به پایان رسید تا در آقای نجیب شخصی حساب های بانکی ملی را ایجاد رسوایی است که منجر به فردی گری از خود حزب متحد ملی مالزی سازمان در انتخابات دو سال پیش.

دادگاه را رد کرد, آقای نجیب دفاع که سرقت انجام شد بدون دانش خود را با Jho کم ثروتمند مالزی تاجر است که متهم متفکر جرم و جنایت باقی می ماند و بین المللی فراری.

آقای نجیب, 67, هنوز ده ها تن از هزینه های اضافی و حداقل دو آزمایشات بیشتر. بسیاری از اتهامات عنوان شده علیه او انجام یک حکم تا 20 سال است.

اما آقای نجیب باقی می ماند یک عضو پارلمان و حزب خود را به عنوان محبوب شناخته شده UMNO بازگشت به قدرت در ماه فوریه بهبود شانس است که او هرگز به صرف یک روز در پشت میله های زندان.

در این دادگاه آقای نجیب مواجه هفت اتهام پول شویی, جنایی, نقض اعتماد و سوء استفاده از قدرت به صورت غیر قانونی دریافت انتقالات $9.8 میلیون از SRC بین المللی سابق واحد از صندوق سرمایه گذاری, معمولا شناخته شده به عنوان 1MDB.

آقای نجیب دفاع وکلا معتقد است که او قربانی یک کلاهبرداری و نمی دانم که پول از بودجه دولت بوده است سپرده در حساب شخصی.

دادگاه همچنین رد این استدلال که آقای نجیب دریافت پول به عنوان هدیه ای از یک سلطنتی عربستان سعودی و او غافل از تعادل در حساب خود. “این امر می تواند فوق العاده ای که متهم به عنوان نخست وزیر و وزیر دارایی آن را نمی دانند” گفت: قاضی محمد Nazlan محمد غزالی که تحویل حکم و ریاست بیش از 14 ماه محاکمه در کوالالامپور دادگاه عالی.

جیمز چانه استاد مطالعات انجام شده در دانشگاه تاسمانی و متخصص در مالزی, سیاست گفت: این احتمال وجود دارد که حکم گناه خواهد بود و لغو در دادگاه تجدید نظر.

“مردم نباید جشن زیرا در مالزی زمینه بسیاری از قضاوت های سیاسی در این موارد معکوس در دادگاه تجدید نظر,” او گفت:. “من انتظار نجیب به درخواست تجدید نظر او احتمالا برنده تجدید نظر شود. در دراز مدت من انتظار نجیب به دور با آن را به عنوان طولانی به عنوان UMNO است در قدرت است.”

آقای چانه اشاره کرد که UMNO شده است در قدرت برای همه اما 22 ماه گذشته شش دهه و, به عنوان یک نتیجه شده است مسئول نامگذاری تقریبا تمام کشور قضات است.

در مارس دادستان کاهش یافته و پول شویی اتهامات عنوان شده علیه آقای نجیب را خوانده هالیوود تولید کننده رضا عزیز که متهم به دریافت $248 میلیون در بودجه دولت.

تهیه کننده “گرگ وال استریت” آقای رضا اجازه داده شد به راه رفتن دور با 83 میلیون دلار تحت شرایط توافق با دادستان کل Idrus Harun.

هفته گذشته دولت جدید و گلدمن ساکس رسیده $3.9 میلیارد دلار حل و فصل بیش از این شرکت نقش در رسوایی. دولت قبلی تا به حال به دنبال بیش از $2.7 میلیارد دلار جریمه و تا به حال شارژ بیش از یک دوجین مدیران با تقلب. در حل و فصل اتهامات جنایی علیه این بانک و مدیران اخراج شدند.

Mahathir Mohamad, 95 بود که نخست وزیر از سال 1981 تا 2003 از بازنشستگی در ماه مه سال 2018 به شکست آقای نجیب و UMNO حزب که آقای Mahathir یک بار منجر شده است.

پس از انتخابات مقامات حمله خواص متعلق به آقای نجیب و همسرش, Rosmah منصور و کشف و ضبط بیش از 270 میلیون پول نقد و طلا و جواهر و کیف های دستی لوکس tiaras و دیگر اشیاء با ارزش. خانم Rosmah نیز به اتهام فساد مالی.

آقای Mahathir متعهد به دنبال عدالت در برابر آقای نجیب و همدستان او اما ائتلاف او دچار اختلافات داخلی و آقای Mahathir پایین پا در فوریه.

در ماه های پس و در برابر پس زمینه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آقای نجیب حامیان بازگشت به قدرت در چه مخالفان را به نام یک “کودتا” و “backdoor دولت است.”

Muhyiddin یاسین که با تشکیل یک ائتلاف با UMNO منصوب شد نخست وزیر بدون انتخابات و پس از رد مخالفان خواست برای رای اعتماد در مجلس است.

آقای نجیب که پدر و عمو هر دو نخست وزیر است که بخشی از آقای Muhyiddin داخلی, دایره, اما نگه داشتن یک رهبری پست.

در حفاری کنترل خود را پس از بازگشت به قدرت آقای Muhyiddin دولت به دنبال سرکوب مستقل رسانه های خبری از جمله الجزیره که پخش 25 دقیقه ای مستند در اوایل این ماه نشان دادن یک سبک نظامی سرکوب کارگران مهاجر مستند نشده بیش از coronavirus نگرانی.

مقامات اعلام کرد که آنها در حال بررسی الجزیره برای فتنه افترا و نقض ارتباطات ، پخش گفت: هفت نفر از کارکنان آن پرسش شده است توسط پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im