N. y. منطقه امیدوار است برای بیشتر نشانه هایی که ویروس رو به کاهش است: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • پس از دو روز با مرگ و میر کمتر منطقه امید به یک سوم است.
  • نیویورک می گوید که در حال حاضر آن را تا به اندازه کافی هواکش.
  • چگونه فرفره کارگران بازمانده از خاموش کردن.
  • ‘شما می توانید احساس موج می افتد’ یک جزیره رسمی می گوید.
  • اهدا به E. M. T. s و راه های دیگر برای کمک به
اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

پس از دو روز با مرگ و میر کمتر منطقه امید به یک سوم است.

یک روز می روند. و نه دو.

اما مقامات در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به دنبال اعداد در شیوع کروناویروس و دیدن نشانه هایی که این ویروس مخوف تلفات ممکن است شروع به سهولت.

هنوز مقامات خواسته اند شهروندان به ماندن هوشیار. هزاران نفر می میرند قبل از وقوع به پایان می آید و این گسترش می تواند شروع دوباره اگر محدودیت های اجتماعی فاصله ها مشاهده نشد.

هر سه متحده گزارش مرگ عوارض در روز یکشنبه و دوشنبه که کمتر از آنهایی که آنها گزارش روز شنبه این اولین بار است که اتفاق افتاده و از آنجا که شیوع آغاز شد.

در نیوجرسی افت قابل توجه بود — پس از سه روز در یک ردیف با سه رقمی مرگ عوارض به عنوان بالا به عنوان 200 دولت گزارش داد که 71 نفر بر اثر این ویروس در روز یکشنبه و 86 در روز دوشنبه.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو روز دوشنبه گفت: این داده ها پیشنهاد می شود که ویروس در نیویورک حداقل نزدیک شد آن apex اما این دولت باقی مانده است در یک وخیم ناپایدار وضعیت اضطراری.

“اگر ما plateauing ما plateauing در سطح بسیار بالا,” او گفت:. “و فوق العاده ای وجود دارد استرس در سیستم مراقبت های بهداشتی.”

برای بیمارستان ها ضعف با ویروس بیماران در نیویورک و نیوجرسی وجود دارد برخی خوش آمدید, اخبار بیش از حد: آقای کومو گفت: دوشنبه شب که رئیس جمهور تهمت به حال تایید شده درخواست خود را به صورت U. S. N. S. راحتی 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی در حال حاضر مستقر در نیویورک شروع به درمان بیماران مبتلا به ویروس.

آقای مورفی گفت که به طور جداگانه به رئیس جمهور بود تصویب راحتی درمان ویروس بیماران از نیوجرسی.

در سراسر کشور کارشناسان و مقامات می گویند که مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال undercounted به دلیل مغایر پروتکل ها و منابع محدود است.

در شهر نیویورک, رئیس شورای شهرستان در کمیته بهداشت مارک لوین در توییتر نوشت که مردم در حال مرگ هستند در خانه و در حدود 10 برابر میزان طبیعی, احتمالا به دلیل ویروس, اما نه همه مرگ و میر بودند که شمارش به عنوان ویروس مرگ و میر.

اما دیگر وجود دارد نشانه آن است که شیوع کم کردن سرعت. در نیویورک, تعداد ویروس بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است در حال رشد کندتر و کندتر رای: آن رفته است از افزایش 20 یا 30 درصد در روز به افزایش کمتر از 10 درصد در هر روز می بینم.

تعداد بیماران در هواکش هم هنوز در حال رشد است اما بسیار آهسته تر.

فرماندار کومو اصرار داشت که دولت پیشرفت می تواند همچنان تنها اگر نیویورکی ادامه داد: به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است که با اعتبار کمک به جلوگیری از شیوع بیماری است.

“ما را بی پروا” آقای کومو گفت: “شما ببینید این اعداد تا دوباره.”

نیویورک می گوید که در حال حاضر آن را تا به اندازه کافی هواکش.

آن را به حال شده است ثابت خودداری از طریق هفته از وقوع.

فرماندار کومو و شهردار, بیل د Blasio هم تکرار روزانه آن شهر و دولت مواجه نیازمند هواکش به کمک ویروس بیماران در بخش مراقبت های ویژه نگه داشتن تنفس.

اما روز دوشنبه گفت که هر دو برای لحظه ای که نیاز به ملاقات شده است.

آقای د Blasio گفت: دوشنبه شب در NY1 که دیگر پس از دریافت 500 هواکش از دولت “وضعیت مربوط به تعداد I. C. U. تخت و دستگاه تهویه مصنوعی به نظر می رسد به تغییر معنی داری.”

او گفت: این شهرستان در حال حاضر به اندازه کافی هواکش به گذشته از طریق پایان هفته.

آقای کومو گفت: پیشتر در روز دوشنبه که دولت دریافت کرده بود هواکش از کالیفرنیا و اورگان و در جای دیگر اضافه میکند: “ما نمی نیاز به هر گونه اضافی هواکش سمت راست در حال حاضر.”

فشار, کاهش, در بخشی به دلیل تعداد ویروس بیماران هواکش در نیویورک در حالی که هنوز هم در حال افزایش در حال افزایش است به عنوان به سرعت به عنوان آن را در هفته گذشته.

چگونه فرفره کارگران بازمانده از خاموش کردن.

در نیویورک, کانون کشور coronavirus شیوع آنهایی که خوش شانس در خانه کار می کنند.

اما این است که اغلب یک گزینه برای 1.4 میلیون نیویورکی که مستقل کار پروژه به پروژه و یا پیدا کردن کنسرتهایی از طریق برنامه های مانند Lyft و تکان دادن. خیلی کار خود را تبخیر شده و آنها ممکن است به عنوان مزایای بیکاری و یا تحت پوشش بیمه درمانی.

از یک وراج که رویداد بر اساس کسب و کار از دست رفته بعد از دو ماه از رزرو به یک دستیار تولید امیدوار مواد غذایی خود را-تحویل گیگ اجازه می دهد تا او را به نگه داشتن به پرداخت صورتحساب کارگران مجبور به تنظیم امور روزمره خود — گاهی اوقات به شدت — به عنوان آنها مقابله با عدم اطمینان اقتصادی.

“این مشکل به دلیل وجود دارد هیچ قابل پیش بینی درآمد” گفت: Yulan اعطای, 26, که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک هنر کنترل و DJ. “هیچ کس نمی داند که در موزه ها و گالری ها باز خواهد شد دوباره. ما فقط نمی دانم زمانی که باشگاه باز خواهد شد و یا به خصوص در نیویورک اگر آنها قادر خواهد بود برای زنده ماندن در حال بسته برای بیش از یک ماه است.”

‘شما می توانید احساس موج می افتد’ یک جزیره رسمی می گوید.

در حالی که نشانه های اولیه نشان می دهد که شیوع کروناویروس ممکن است کاهش در شهر نیویورک در نزدیکی حومه است که رو به افزایش است.

استیو Bellone این شهرستان اجرایی در Suffolk در لانگ آیلند گفت: امروز صبح که “جنگ واقعا انتقال به لانگ آیلند است.”

“ما شاهد آن در اعداد و شما می توانید احساس موج می افتد” آقای Bellone گفت: در سی ان ان.

سه هفته پیش, Suffolk County, است که بیش از یک میلیون نفر تا به حال گزارش نشده است یک ویروس مرتبط با مرگ و میر آقای Bellone گفت. “دیروز که شماره افزایش یافت و به خوبی گذشته 200,” او گفت:.

Suffolk شهرستان در حال حاضر دارای یک نرخ بالاتر از عفونت از شهر نیویورک با نزدیک به 1000 تایید مورد در هر 100,000 نفر. این شهرستان دارای 815 تایید مورد در هر 100,000 نفر.

“من با داشتن مکالمات من هرگز تصور داشتن در این موقعیت او گفت:” از جمله با فرماندار در مورد ظرفیت سردخانه و تعداد کیسه های بدن این شهرستان نیاز خواهد شد.

اهدا به E. M. T. s و راه های دیگر برای کمک به

اضطراب و انزوای ناشی از شیوع ویروس می تواند احساس فلج در زمان. اما برای نیویورکی ها که می خواهند به انجام کاری سازنده راه وجود دارد برای کمک به.

غیر انتفاعی اورژانس FDNY کمک به صندوق فراهم می کند کمک های مالی به این شهر اضطراری پزشکی تکنسین ها و امدادگران. مانند پزشکان و پرستاران این خدمات اورژانس کارگران در خط مقدم بحران و آنها شده اند در پاسخ به ثابت تماس بیش از چند هفته گذشته.

قرار دادن در چند شیفت های طولانی برای پرداخت که با ماوس فقط بالا شهر حداقل دستمزد این کارگران می تواند با استفاده از یک بالابر رهبران اتحادیه می گویند.

“ما اعضای مشغول به کار هستند از 16 ساعت در روز, 17 ساعت در روز و تعداد زیادی از آنها را در حال خواب در اتومبیل های خود را بعد از آن چون آنها ترس از آوردن این ویروس در صفحه اصلی خود را به خانواده” Vinny Variale رئیس جمهور نظامی اورژانس افسران اتحادیه و یک FDNY ستوان گفت: در روز پنج شنبه. “کسی که می تواند کمک به ما واقعا به آن نیاز دارید.”

کمک های مالی به اورژانس FDNY کمک به صندوق که مقامات آتش و چندین اتحادیه های تایید شده اند را می توان در اینجا ساخته شده است. سپس

علاوه بر این مقامات آتش به نام برای کمک به FDNY بنیاد غیر انتفاعی وابسته با این گروه که باز Covid-19 صندوق در اوایل این هفته. یک سخنگوی این گروه گفت: کمک های مالی استفاده می شود “برای کمک به FDNY خانواده هایی که Covid-19 بیماری, مرگ, یا که نهفته در هر راه است.” کمک های مالی را می توان در اینجا ساخته شده است.

و در روز دوشنبه آقای کومو نیز اعلام کرد که ایجاد آنچه که او به نام “اولین پاسخ دهندگان صندوق” است که پذیرش کمک های مالی در اینجا.

  • در اینجا یک راهنمای دیگر در راه نیویورک می تواند کمک کند و یک دستورالعمل در مورد چگونه برای اهدای N95 ماسک به نیویورک پزشکان.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ, Alan Feuer, David Gonzalez اندی, نیومن, Azi Paybarah و مت استیونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>