N. Y. P. D. افسر که با خشونت راندند معترض به چهره اتهامات

یک افسر پلیس شهر نیویورک تسلیم به اتهامات در روز سه شنبه بیش از یک هفته پس از او در فیلم ضبط تنه زدن یک زن به زمین و لعن او در اعتراض به خشونت پلیس این کمیسر پلیس و مقامات اجرای قانون گفت.

بروکلین دفتر دادستان منطقه قصد دارد به اتهام افسر Vincent D’Andraia با بزه تجاوز و آزار و اذیت شوم بیش از 29 مه حادثه یکی اجرای قانون رسمی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به بحث باز بررسی است.

تلفن همراه تصویری به او نشان داد ضربه زدن قربانی Dounya Zayer, 20, به زمین و خواستار یک “سگ ماده” پس از او پرسید که چرا او گفت: او را به خارج شدن از خیابان.

انتظار دستگیری افسر D’Andraia که خود را روشن و در 84 حوزه خانه ایستگاه در حمله به اتهامات بسیار غیر معمول و به نظر می رسید به منعکس کننده رشد سیاسی فشار بر پلیس و دادستان به برگزاری افسران مسئول در آوریم.

تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس جاروب ملت پس از کشتن جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت در مینیاپولیس.

افسر D’Andraia که متوقف شده است و بدون پرداخت اولین شهر افسر پلیس در نیویورک به صورت بازداشت بیش از رفتار خود در طول تظاهرات بزرگ که فنر تا هر روز پس از آقای فلوید درگذشت, on May 25.

دادستان وزن اتهامات جنایی در برابر به عنوان بسیاری از 40 دیگر افسران اجرای قانون مقامات گفت: به عنوان پلیس منطقه وکلای مدافع و قانونگذاران در صورت فشار شدید برای تغییر وضعیت موجود است که برای دهه ها تا حد زیادی مجاز افسران پلیس متهم به تجاوز و یا دیگر اعمال خشونت آمیز در وظیفه برای جلوگیری از جدی مجازات است.

پلیس و دادستان ها گفته اند که آنها در حال بررسی چندین موارد دیگر پلیس با استفاده از خشونت علیه معترضان پس از آنها ثبت شده در فیلم و یک غیر نظامی نظارت آژانس است که به بررسی سوء رفتار پلیس گفت: آن را دریافت کرده است صدها نفر از شکایات پس از تظاهرات آغاز شده است.

افسر D’Andraia و یک افسر دیگر درگیر در یک حادثه جداگانه متوقف شد و بدون پرداخت هفته گذشته بعد از محققان به این نتیجه رسیدند آنها را نقض کرده بخش سیاست ها و توصیه های انضباطی اتهامات عنوان شده علیه. این افسر دوم که به نام عمومی ثبت شد, ربودن یک مرد ماسک و فلفل-پاشش او در طول یک تظاهرات در 30 مه در بروکلین.

Patrick J. Lynch, رئیس پلیس خیرخواه انجمن است که نشان دهنده حدود 24,000 فعال افسران متهم به شهردار و پلیس مقامات ترک افسران به “صرفه جویی در پوست خود.”

“آنها ایجاد شکست استراتژی برای حفظ این تظاهرات” او گفت:. “آنها فرستاده افسران پلیس به انجام این کار بدون حمایت و بدون برنامه روشن است. آنها باید از آنهایی که در مواجهه با این اراذل و اوباش-قاعده عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>