N. y. N. J. و Conn. برای شروع Coronavirus سفر قرنطینه برای نقطه داغ متحده

چند ماه پیش در نیویورک بود و درد و رنج را از طریق بدترین نابسامانی coronavirus بیماری همه گیر. بیمارستان ها پر شده نزدیک به ظرفیت. صدها نفر هر روز به اوج خود رسید در اواسط ماه آوریل است.

بقیه کشور عقب کشیدم در نزد نیویورک پلاک. فلوریدا و رود آیلند خاص نیویورک مسافران که محققان در حال حاضر معتقدند کمک به دانه گسترش این ویروس در کشورهای دیگر.

اما به عنوان نیویورک تا حد زیادی کنترل شده آن شیوع کشورهای دیگر — به خصوص در خورشید کمربند و غرب دیده می شود ویروس, موارد, افزایش, منجر به یک جدول تبدیل لحظه ای: رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو روز چهارشنبه اعلام کرد که کسی از آمدن به نیویورک از دولت در حال حاضر سخت ضربه توسط ویروس را به قرنطینه به مدت دو هفته.

محدودیت بودند بر اساس معیارهای بهداشتی خاص مربوط به coronavirus آقای کومو گفت. در حال حاضر مسافران از هشت متحده — به عنوان به خوبی به عنوان نیویورکی بازگشت از آن کشور — را به قرنطینه.

“ما در حال حاضر باید مطمئن شوید که این نرخ کاهش می یابد” آقای کومو گفت. “بسیاری از مردم می آیند به این منطقه و آنها می تواند به معنای واقعی کلمه به ارمغان بیاورد عفونت با آنها. آن را نمی خواهد مخرب و یا بدخواه اما آن را هنوز هم واقعی است.”

عدم قرنطینه در نیویورک می تواند منجر به هزار دلار جریمه, آقای کومو گفت. مسافران به نیوجرسی و کنتیکت نیز گفت: به قرنطینه هر چند مقامات هر دو کشور وجود دارد گفت: هیچ مکانیزم اجرای در حال حاضر.

سفارش — یک “مشترک سفر مشورتی” با دو کشور دیگر — خواهد اثر را در نیمه شب آقای کومو گفت: در روز چهارشنبه. او گفت: اجرای سریع بود با هدف جلوگیری از هجوم مسافران در تلاش برای جلوگیری از این مورد نیاز است که در حال حاضر اعمال می شود به, آلاباما, آریزونا, آرکانزاس, فلوریدا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا.

واشنگتن تا به حال شده است در اصل گنجانده شده است اما پس از بررسی بیشتر از داده های آن را کاهش داده و از لیست.

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

به عنوان کسب و کار بازگشایی و زندگی عمومی بازده virus ممکن است گسترش به مناطق که عمدتا در ابتدا موفق به فرار از بدترین شیوع.

در روزهای اخیر در تگزاس دیده است رکورد سطوح بالایی از بستری شدن در بیمارستان برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بیمارستان های محلی به خصوص در هوستون, تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تعداد بیماران نیاز به مراقبت های ویژه. “وجود دارد یک شیوع گسترده از Covid-19 سراسر ایالت تگزاس” رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی در روز چهارشنبه.

در اعتراض به بستری شدن در بیمارستان در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: دولت خواهد “مکث” آن حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی و ماسک مورد نیاز ایالت در فاصله زمانی که امکان پذیر نیست.

در فلوریدا بیش از 20 ، 000 نفر تست مثبت برای این ویروس بیش از پنج روز گذشته پایان شنبه در نیویورک که در آن به مراتب بیشتر مردم در حال آزمایش روزانه حدود 3,100 آزمایش مثبت بیش از کسانی که در همان پنج روز.

تنها تعداد انگشت شماری از کشورها — از جمله مین رود آیلند و هاوایی — مورد نیاز برای خروج از کشور مسافران به قرنطینه. تعداد زیادی خواسته اند مسافران به قرنطینه اما آیا دستور انجام این کار است. و چند جمله فلوریدا و کانزاس اعمال مورد نیاز تنها برای کسانی که از برخی از کشورهای خاص.

جدید قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات خواهد اعمال می شود به هر فرد پس از رسیدن از یک دولت با یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان و یا یک دولت با 10 درصد و یا بالاتر از نرخ بیش از هفت روز نورد متوسط است.

آقای کومو گفت که اجرای خواهد بود تا به هر یک از سه متحده است. در نیویورک گفت: کسانی که نقض قرنطینه منظور می تواند “موضوع به یک نظم قضایی و اجباری شده است.” اولین تخلف می تواند منجر به 2000 دلار جریمه و می تواند تا $10,000 و پس از آن برای نقض.

در واقع این اثر از این جهت ممکن است تا حد زیادی نمادین است. حتی در مکان هایی که خارج از دولت واردان در حال حاضر به طور رسمی مورد نیاز به قرنطینه دارد و گسترده نبوده است اجرای به مطمئن شوید که قوانین بودند به دنبال داشت.

یک سخنگوی آقای کومو گفت که اگر نیویورکر معتقد است که اخیر ورود یا بازگشت همسایه بوده است نه مطیع قرنطینه پس از آن که فرد باید شروع با گزارش نقض ممکن به بخش بهداشت محلی.

“شما می توانید استدلال می کنند که حتی قانون است افتخار سیستم تا زمانی که شما گرفتار” آقای کومو گفت. “شما می توانید نقض قرنطینه تا زمانی که شما گرفتار,” او اضافه شده و سپس “شما در قرنطینه اجباری و جریمه هزار دلار.”

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

بازیکنان از متس و یانکی ها شده اند که در فلوریدا اما در حال آمدن به نیویورک به صورت مختصر و در اواخر بهار آموزش نمی خواهد نیاز به قرنطینه آقای کومو گفت. دولت مشغول به کار بود در جدا کردن “سلامت پروتکل” با آنها از هفته گذشته, او گفت:.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


آقای کومو که میزبانی این کنفرانس خبری از شهر نیویورک ملحق شد از طریق لینک ویدئو توسط رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی و رژیم صهیونیستی است. ند لمانت کانکتیکات هر سه دموکرات.

“این یک چیزی هوشمند برای انجام. ما گرفته اند و ما مردم ما این سه کشور از طریق جهنم و بازگشت” آقای مورفی گفت. “آخرین چیزی که ما نیاز به این است که موضوع ما مردمی به دور دیگری.”

هدف فرمانداران گفت: برای حفظ سخت مبارزه دستاوردهای برابر ویروس هایی که ساخته شده اند در بزرگ اقتصادی و انسانی هزینه بیش از سه ماه گذشته است. روز دوشنبه برای مثال نزدیک به 49,000 نفر تست شده برای این ویروس در نیویورک با فقط خجالتی از 600 به آینده مثبت است.

از اواسط ماه مارس نیویورکی را تا حد زیادی abided دستور به ماندن در خانه و پوشیدن ماسک در ایجاد یک راه جدید زندگی در شهر و حومه اطراف آن کمک کرد که به عفونت های جدید را به سطح قابل کنترل.

در همان زمان بسیاری از نیویورکی با معنی برای انجام این کار فرار اغلب به خارج از کشور مناطق. در اواخر مارس فلوریدا شروع نیاز مسافران از منطقه نیویورک به قرنطینه. کشورهای دیگر به دنبال محدود کردن بازدید کنندگان است.

در حال حاضر این ویروس به نظر می رسد به گسترش دور با سرعت بیشتری خارج از نیویورک با عفونت های جدید صعودی در مکان هایی مانند آریزونا و تگزاس. کسانی که در سمت چپ برای کشورهای دیگر پس از بازگشت خود به نیویورک را به قرنطینه.

شهر و دولت را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار است که محتاط تر نسبت به سایر مناطق کشور و آقای کومو و همچنین دیگر مقامات را نگران کرده است و در مورد ظهور مجدد ویروس. سفر محدودیت بودند تلاش در کاهش خطر ابتلا به عفونت های جدید که از خارج از دولت است.

“ما در حال حاضر این ویروس را تحت کنترل است. آره اما فلوریدا نمی تگزاس نیست این کشورهای دیگر نمی,” او گفت: هفته گذشته است. “و چه اتفاقی می افتد اگر آنها در یک هواپیما و آنها به J. F. K.? بنابراین ما می توانید از عفونت رای دهید و سپس از آنجا که کشورهای دیگر در حال بالا ما می تواند یک مشکل است.”

اپیدیولوژی نمی بینم یکنواخت coronavirus موج گسترش در سراسر کشور, اما شیوع بیماری های متعدد است که از هماهنگی با یکدیگر. در این زمینه آنها گفت: قرنطینه مورد نیاز ساخته شده حس.

آنها همچنین هشدار داد که شیوع فعال باقی می ماند و این وضعیت در هر کشور و یا منطقه از کشور هنوز هم می تواند تغییر کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im