N. Y. C. تظاهرات به خشونت کشیده شد: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • درگیری های خشونت آمیز فوران در سراسر شهرستان.
  • پلیس و تظاهرکنندگان درگیری در پایین منهتن و در مرکز بارکلیز در بروکلین.
  • شهردار بیل د Blasio به یک تضاد در پاسخ به اعتراضات.
  • این راهپیمایی مسالمت آمیز آغاز شد. برخی از افسران پلیس زانو با معترضان.
  • آنارشیست گروه به نظر می رسد که با بهره برداری از راهپیمایی برای ایجاد هرج و مرج, پلیس گفت:.
اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

درگیری های خشونت آمیز فوران در سراسر شهرستان.

بخش هایی از شهر نیویورک فرود به هرج و مرج برای چهارمین شب روز یکشنبه به عنوان صلح آمیز تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید تبدیل به نامطلوب صحنه شعله ور باقی مانده درگیری با پلیس و غارت مغازه.

9:30 بعد از ظهر, درگیری های خشونت آمیز به حال فوران در سراسر منهتن و بروکلین. معترضان انداخت بطری های شیشه ای و زباله های پلیس در حالی که گروه زیادی از افسران متهم پایین خیابان, فشار جمعیت از تظاهرکنندگان را کنار گذاشته و با استفاده از باطوم به عنوان آنها ساخته شده بازداشت.

در پایین منهتن برخی از معترضان فریاد زد با عصبانیت در غارتگران بودند که با شکستن شیشه مغازه ها مانند یک Duane Reade داروخانه.

این شهرستان شده است وضعیتی وخیم از روز پر هرج و مرج و درگیری بین معترضان و پلیس که منجر به ده ها تن از صدمات صدها نفر از, دستگیری شکست ویندوز و سوخته وسایل نقلیه پلیس.

در شب یکشنبه هزاران نفر از تظاهرکنندگان دامن زد در سراسر شهر در گروه های مختلف. یک گروه عبور از پل بروکلین و دیگری تعطیل پل منهتن به ماشین ترافیک به طور خلاصه.

برخی از این گروه متوقف شد هر چند بلوک را به زانو در حالی که دیگران با تجمع در میدان تایمز منهتن و در خارج از مرکز بارکلیز در بروکلین.

تظاهرات در پارک برایانت در میدتاون منهتن آغاز شد و با مطرح مشت و یک لحظه سکوت. بسیاری از کسب و کار تا به حال سوار کردن ویندوز خود را در پیش بینی مشکل است.

تظاهرات در نیویورک شد بخشی از افزایش تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور که موجب شده توسط یک ویدیو ضبط لحظات پایانی آقای فلوید بود که به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

برخی از شهرستانها از جمله لس آنجلس و شیکاگو تحمیل حکومت به اعتراضات افزایش یافت اما مقامات در نیویورک گفت که تا کنون آنها را سفارش مردم به خیابان ها.

بسیاری از تظاهرات در روز شنبه بوده است, صلح آمیز, اما خشونت هایش در زمان ترک 33 افسران پلیس مجروح و 47 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده و یا نابود, پلیس گفت:.

بیش از آخر هفته در حدود دو دوجین معترضان منتقل شدند, به بیمارستان منطقه برای صدمات به گفته یک سخنگوی نیویورک آتش نشانی.

پلیس و تظاهرکنندگان درگیری در پایین منهتن و در مرکز بارکلیز در بروکلین.

اعتبار…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

تظاهرات تبار به درگیری و غارت در منهتن و بروکلین اواخر روز شنبه به معترضان روشن کردن آتش و پرتاب بطری در افسران پلیس که دستگیری آنها به عنوان تلاش برای متفرق کردن جمعیت.

ترین نامطلوب صحنه های خشونت آمیز به نظر می رسد به جای در منهتن که در آن فوران هرج و مرج در اتحادیه مربع در حدود 10 p. m. شعله های آتش نزدیک به دو داستان بالا پرید از قوطی های زباله و انبوهی از خیابان باقی مانده در محله ارسال تند خو دود به هوا.

معترضان پرتاب بطری و اشیاء دیگر در افسران پلیس مسلح به باطوم که متهم به جمعیت در برادوی و در نزدیکی خیابان های جانبی. به عنوان شعله های آتش گسترش در سراسر یک مرکز شهر خیابان افسران دستور داد معترضان برای متفرق کردن.

“شما در حال ایجاد یک اختلال” یک افسر اعلام کرد بیش از به عنوان بلند گو حرف زدن به معترضان فریاد زد و صدای blared در این نزدیکی هست. “شما در حال دستور به پراکنده. اگر شما نمی متفرق شما خواهد بود موضوع را به بازداشت.”

نزدیک غارتگران شکست ویندوز به سرقت برده و کالا از فروشگاه های مجلل. یک گروه از مردان جوان در زمان crowbars به پنجره بزرگ فروشگاه لباس اما پراکنده هنگامی که با صدای بلند کوبیدن سر و صدا اعلام کرد ورود افسران پلیس در پایان از بلوک.

“نه برای حفاظت از غارتگران!” یکی از معترضان می تواند شنیده شود و فریاد زدند که ماموران پلیس به سرعت از سوی یک فروشگاه هدف نزدیکی اتحادیه مربع است.

ویدئو های ارسال شده به توییتر همچنین نشان داد یک گروه از مردان جوان غارت یک بازی توقف فروشگاه الکترونیک در 14th Street, فرز در داخل فروشگاه و پس از آن در حال اجرا پایین خیابان با اسلحه پر از کالا است.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 20m پیش

  • کاخ سفید می رود, تاریک, به عنوان آتش خشم در این نزدیکی هست.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.
  • یک مرد پس از دستگیری رانندگی یک کامیون را از طریق جمعیت از مینه سوتا معترضان.

“این جامعه است!” یک زن می تواند صدای جیغ در مردان, به عنوان آنها را از طریق فروشگاه. “آن را متوقف کند! رفتن به خانه! جلوگیری از غارت و چپاول!”

غارت شنبه شب تا به حال نیز انجام گرفته در درجه اول در سوهو, مرسوم در محله پایین منهتن. این مغازه که سرقت شد شامل آدیداس CVS و 7-Eleven, پلیس گفت:.

“بیکاری بنزین و سپس سوء استفاده از قدرت است که در مسابقه” یکی از معترضان که به نام او به عنوان سام B. گفت: پس از غارتگران شکست ویندوز از Duane Reade در پایین منهتن.

“در شرایط مناسب ka-boom. مردم لازم نیست که چیزی برای از دست دادن” او گفت:. “اگر یک مرد می تواند دور با قتل یک پسر, من کاملا مطمئنم که من می توانید دور با سرقت آی فون نگرش است.”

خشونت فوران در بروکلین در مدت کوتاهی پس از درگیری آغاز شد و در منهتن با صدها نفر از معترضان مواجه خاموش در برابر پلیس در نزدیکی مرکز بارکلیز. سربار یک هلیکوپتر پلیس نظارت ،

وسایل نقلیه پلیس شتافت به این منطقه به عنوان بطری آب و دیگر اشیاء بارید پایین در افسران. مسالمت آمیز معترضان به فرار از این منطقه به عنوان تنش افزایش یافت اما دیگران نقل مکان کرد و نزدیک به پلیس که به سرعت جاروب تظاهرکنندگان در خارج از این منطقه است.

ویدئو های ارسال شده به توییتر نشان داد جمعیت از افسران هل دادن معترضان و ضرب و شتم کسانی که به زمین افتاد با باطوم. به عنوان افسران محاصره افتاده معترض بیشتر تظاهرکنندگان را به زودی وارد تلفن همراه برگزار هوا برای ضبط صحنه است.

بعد افسران تحت فشار قرار دادند معترضان چهارم پایین خیابان به پارک شیب بخش که در آن صدای فریاد و شیشه های شکسته می تواند شنیده شود.

شهردار بیل د Blasio به یک تضاد در پاسخ به اعتراضات.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

شهردار بیل د Blasio روز یکشنبه در تلاش برای دفاع از معترضان و پلیس گفت: او را بررسی نقض حقوق بشر توسط پلیس در حالی که اصرار معترضان به خودداری از خشونت است.

شهردار گفت: اکثر تظاهر کنندگان خشم خود را ابراز کرده مسالمت آمیز اما با اشاره به این که تعداد کمی از معترضان “آمد به انجام خشونت سیستماتیک و سازمان یافته مد.”

یکی از tensest لحظه از روز شنبه تظاهرات — گرفته شده در یک ویدئو که به سرعت ویروسی رفت — unfolded در Flatbush خیابان در شیب پارک بروکلین که در آن افسران پلیس در یک وسیله نقلیه سودمند ورزش مسدود شد با ازدحام معترضان حمل فلز زرد مانع شدن.

به عنوان دیگر تظاهرکنندگان حلیم خودرو و یک دوم پلیس S. U. V. با اشیاء از خیابان اتومبیل به طور ناگهانی افزایش یافت به جلو به جمعیت. آن را بلافاصله روشن نیست اگر کسی مجروح شد.

با اشاره به قسمت آقای د Blasio گفت: “من نمی خواهید برای همیشه دیدن چیزی شبیه به آن است” و اعلام کرد که او کارگردانی دو مقامات شهرستان به بررسی آن حادثه و گزارش های دیگر از سوء رفتار پلیس در طول تظاهرات.

“اما من همچنین می خواهم به تاکید است که وضعیت ایجاد شده توسط یک گروه از معترضان مسدود کردن و اطراف آن یک وسیله نقلیه پلیس یک تاکتیک است که ما قبل از دیده بود در چند روز گذشته یک تاکتیک است که می تواند بسیار خطرناک برای همه درگیر است.”

آقای د Blasio پاسخ به نظر می رسید مانند یک مراقب باشید تعادل: تلاش برای حمایت از افسران پلیس که به موضوع خشونت در حالی که همچنین با اذعان به سوء استفاده پلیس به ویژه علیه و اسپانیایی که او برجسته به عنوان یک موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی زمانی که او برای اولین بار بود برای شهردار.

شهردار سخنان روز یکشنبه به نمایندگی از تغییر لحن از شنبه شب هنگامی که او گفت که اداره پلیس نیویورک بود “اکثریت” عمل مناسب و با خویشتن داری در طول تظاهرات.

Jumaane ویلیامز, شهرستان, عمومی, مدافع, انتقاد از کسانی که نظرات در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه گفت: عدم مسئولیت پذیری در قبال سوء رفتار پلیس در قلب اعتراضات.

“پاسخ به آنچه در جریان است نمی توان رمنج از معترضان” آقای ویلیامز گفت.

آقای ویلیامز همچنین گفت: پلیس با حضور در جلسه معترضان شد افزایش تنش است. “ما لازم نیست برای دیدن به عنوان بسیاری از وسایل نقلیه پلیس است که سپس تبدیل به کانون توجه مردم,” او گفت:.

مقامات پلیس گفت که آنها را ساخته اند 786 دستگیری پس از اعتراضات آغاز شده و سه روز پیش از جمله سه نفر که در مواجهه فدرال اتهامات در ارتباط با پرتاب بطری آتش زا به سوی اتومبیل های پلیس.

شهردار بیل د Blasio تخمین زده است که در اوج تظاهرات شنبه شب 5000 تا 6000 نفر شرکت کرده بود در سراسر شهرستان.

یکی از افراد دستگیر شد, شهردار, دختر, Chiara د Blasio, به گفته یک مقام پلیس. خانم د Blasio, 25 دستگیر شد حدود 10:30 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی میدان اتحادیه در منهتن آمریکا است ،

خشم بیش از آقای فلوید مرگ است برخورد با monthslong shutdown از شهر نیویورک به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. با شیوع عقب این شهر قرار است به زودی بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن.

تظاهرات باید نگرانی در میان مقامات بهداشت عمومی در مورد موج دوم ویروس. دکتر تئودور بلند بالا رسمی در این شهر بیمارستان عمومی آژانس خواست هر کسی که درگیر شده بود در تظاهرات به آزمایش ویروس.

شعارهای درگیری و صدها نفر بازداشت: آنچه اتفاق افتاده است در این تظاهرات در شهر نیویورک

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در سراسر شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته در تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید که هفته گذشته پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

این راهپیمایی مسالمت آمیز آغاز شد. برخی از افسران پلیس زانو با معترضان.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

در بعد از ظهر یکشنبه چند صد نفر در پارک برایانت در میدتاون منهتن, مناجات با نام مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس به دنبال یک لحظه سکوت برای هر یک.

بعد یک صعود در بالای چشمه در لبه غربی پارک و مطرح مشت او به آسمان است.

“من یک زن سیاه و سفید و من نمی خواهد یک برچسب!” او فریاد زد.

این گروه پس از آن راهپیمایی از پارک و شروع پیچ در پیچ راه خود را از طریق محله. به عنوان جمعیت منتقل شده بودند توسط پلیس تحت نظارت افسران که انجام بی حس کردن اسلحه بود و سفید پلاستیکی دستبند آویزان از کمربند خود را. وسایل نقلیه پلیس به آرامی به دنبال مارس.

ازدحام معترضان در خیابان آورده ترافیک متوقف از جمله اتوبوس شهری که در آن یک دختر فشرده در برابر پنجره و مطرح مشت خود را در همبستگی با معترضان که مطرح مشت خود را در پاسخ.

به عنوان جمعیت منتقل مسالمت آمیز تا خیابان پنجم گروه کوچکی از معترضان شروع به ضربه زدن بیش از سطل زباله, طراحی سوئیس از بقیه شدند.

“ترک که!” معترضان فریاد در آنها. “از اینجا دریافت کنید ، به ما بپیوندید مسالمت آمیز و یا ترک! فقط ترک!”

کارگران شبانه روزی کردن ویندوز از گل سرسبد ساکس فروشگاه در بعد از ظهر یکشنبه و بیش از یک دوجین از افسران پلیس با پوشیدن کلاه و مسلح به باتوم و نگهبانی در خارج از کلیسای جامع سنت پاتریک بود که مخدوش با نقاشی های دیواری در روز شنبه.

معترضان همچنین راهپیمایی از طریق McCarren پارک در ویلیامزبرگ در محله بروکلین که در آن بسیاری از خواست picnicking پارک را برانگیخت به پیوستن به آنها را با شعارهای “سکوت سفید است خشونت!”

برخی کردم تا به تاریخ مارس. جکی Rodriguez, 56, گفت که او تا به حال برای آمدن به پارک به حمام افتاب گرفتن اما فکر وجود دارد “به هیچ وجه نه برای پیوستن به” داعش است. دیگران نمی شد و پس از نقل مکان به کف برای نشان دادن حمایت خود را.

“این حیرت انگیز است چگونه بسیاری از مردم می تواند به عنوان دیده بان اگر این سرگرمی به خصوص در gentrified بروکلین” گفت: Roni لی, 21, یکی از معترضان. “به ایستادن و تحسین نمی کنند.”

در میدان تایمز معترضان شعار می دادند برای افسران پلیس به زانو زدن با آنها. زیر نور قرمز از یک Walgreens, فروشگاه, یک افسر زن کاهش یافته است زانو به زمین. او پشت در ایستاده بود و مشت ضربه یکی از معترضان.

یک معترض شده و قلب با علامت دست او است. یکی دیگر از افسر پلیس و سپس رفت و بر روی یک زانو.

“من می دانم که شما یکی از ما” یک معترض به او گفت.

آنارشیست گروه به نظر می رسد که با بهره برداری از راهپیمایی برای ایجاد هرج و مرج, پلیس گفت:.

اعتبار…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

قبل از اولین تظاهرکنندگان در نیویورک حتی در زمان به خیابان ها در اعتراض به مرگ جورج فلوید, آنارشیست شد برنامه ریزی برای استفاده از این تظاهرات به خشونت یک مقام پلیس گفت: در روز یکشنبه.

این مقام معاون کمیسر جان میلر که نظارت اداره پلیس نیویورک را مبارزه با تروریسم و هوش-جمع آوری و تلاش گفت: این گروه ها با استفاده از رمزگذاری برنامه های پیام رسانی پیش از این تظاهرات به منظور بالا بردن پول و جذب پزشکان در انتظار خشونت آمیز و تعامل با پلیس است.

این گروه همچنین توسعه عرضه مسیرهای حمل و نقل بنزین سنگ و بطری در طول تظاهرات. یک شبکه پیچیده ای از دوچرخه پیشاهنگی وظیفه شد با حرکت جلوتر از تظاهرکنندگان به اجازه دهید آنها را می دانم که در آن گروه های کوچک می تواند به آسیب دور از چشم پلیس او اضافه شده است.

آقای میلر گفت: پلیس هنوز در حال بررسی است که برنامه ریزی شده خشونت و چگونه آنها هماهنگ تلاش های خود را.

در میان 786 افرادی که دستگیر شده اند در طول تظاهرات تا کنون شد و دوچرخه سواران حمل و نقل بنزین و افرادی که کوله پشتی شامل چکش قلاب و طناب.

یک نفر از هر هفت نفر دستگیر و زندگی در خارج از نیویورک از جمله از عنوان دور به عنوان تگزاس و مینه سوتا.

آنارشیست ها بودند نه تنها مایل به استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش برای تخریب آقای میلر گفت. دولت اسلامی و القاعده وابسته و همچنین به عنوان سفید supremacists و نئو نازی ها گروه تا به حال تمام توزیع های تبلیغاتی اخیرا “اقدام به بهره برداری از ناآرامی یا استخدام و یا بسیج,” او گفت:.

این مواد شامل تشویق به ارتکاب lone-wolf حملات در تظاهرات در سراسر کشور ،

گزارش شد کمک توسط امیلی Jo, تاج, اما گلدبرگ, Colin Moynihan, نیکول, هنگ, Derek M. نورمن, Nate Schweber متی Sedacca, اشلی Southall, Liam پشته علی واتکینز و مایکل ویلسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de