N. Y. C. ممکن است محدودیت ورود به پارک برای جلوگیری از جمعیت: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • N. Y. C. ممکن است محدودیت ورود به پارک برای کاهش جمعیت شهردار گفت.
  • گارد ملی می رسد مشکل N. J. خانه سالمندان است.
  • روگذر از N. Y. C. مجموعه برای روز شنبه یک مخلوط پاسخ.
  • نیوجرسی نرخ بیکاری بالای 1 میلیون.
  • N. Y. C. ارائه می دهد 140,000 رایگان آنتی بادی آزمایش.

موارد و مرگ و میر در ایالت نیویورک

0

5,000

10,000 موارد

Feb. 26
مارس 6

7 روز به طور متوسط
موارد جدید

مجموع موارد
332,931
مرگ و میر
26,605
شامل تایید کرد و احتمال دارد موارد که در آن در دسترس

دیدن نقشه از شیوع کروناویروس در نیویورک ”


اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

N. Y. C. ممکن است محدودیت ورود به پارک برای کاهش جمعیت شهردار گفت.

شهر نیویورک ممکن است محدودیت ورود به برخی از پارک ها برای جلوگیری از آنها را از تبدیل شدن بیش از حد شلوغ به عنوان آب و هوا گرم و پیوستن به اجتماعی-دورى قوانین می شود بیشتر از چالش, شهردار, بیل د Blasio گفت: در روز پنج شنبه.

در برخی از پارک های آقای د Blasio گفت: “فقط پیکربندی پارک آشنایی خود را به ازدحام بیش از حد.”

“ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد و ما مجبور به محدود کردن تعداد زیادی از مردم که در” او گفت:, و اضافه کرد که هر گونه تلاش خواهد نیاز به “آزمایش.”

شهردار روشن نیست که پارک می تواند تحت پوشش قوانین جدید اما گفت که جزئیات بیشتر خواهد بود در روز جمعه اعلام کرد.

Video player loading
شهردار بیل د Blasio از نیویورک گفت که انتشار اطلاعات در یک برنامه برای مدیریت تراکم در برخی از پارک های شهر که در آن اجتماعی فاصله به یک مشکل شده است.اعتباریاعتباری…اسکات Heins/گتی ایماژ

“وجود ندارد که بسیاری از مکان های صادقانه آقای د Blasio گفت. “اما هر جا که در مورد ما در حال رفتن به محل کار با یک پروتکل برای انجام این کار”

با زمین های بازی و بسته ورزشگاه تعطیل به عنوان غیر ضروری کسب و کار در میان شیوع کروناویروس جدید, نیویورکی به آب گرفتگی پارک در جستجوی مکان های امن برای ورزش و لذت بردن از خارج از منزل در حالی که حفظ فاصله اجتماعی.

برای کمک به ایجاد فضای باز شهر شده است بسته شدن برخی خیابان ها به ترافیک ماشین. در روز پنج شنبه بیش از دو مایل از خیابان بسته شد, آوردن مجموع به نه کیلومتر. (در اینجا یک لیست کامل از کدام خیابان ها بسته شده اند تا کنون.)

مقامات گفته اند که در مجموع 40 مایل از خیابان ها خواهد باز به پیاده و دوچرخه سواران در این ماه. وجود دارد برنامه به نهایت گسترش برنامه به 100 شهر 6000 مایل از خیابان.

گارد ملی می رسد مشکل N. J. خانه سالمندان است.

اعضای گارد ملی وارد یک مشکل خانه سالمندان در شمال نیوجرسی در روز پنج شنبه پس از هفته از تمنا از خانواده های بیماران که می ترسید برای بستگان خود ایمنی.

حداقل 53 ساکنان خانه سالمندان اندوور تحت حاد و توانبخشی مرکز II فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس, ساخت صفحه اصلی سایت یکی از دولت بدترین شیوع بیماری.

روز بعد از عید پاک, 17 کشته شدند در یک سردخانه در مرکز پلیس پس از دریافت یک نکته که در بدن ذخیره شده در یک, در بیرون ریخته.

اعضای خانواده و Sussex County مقامات بارها و بارها خواسته رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. ارسال به گارد ملی برای کمک به او انجام داده است در دو دولت اجرا جانبازان خانه.

آقای مورفی گفت: 120 نفر از اعضای گارد ملی خواهد بود مستقر در خانه های سالمندان از جمله اندوور.

یک کارمند در اندوور خانه گفت: به آنها گفته شد به انتظار 22 از اعضای گارد ملی که وظایف را شامل تمیز کردن و ضد عفونی.

طی هفته گذشته ساکنان شکایت کرده اند که لباس و bedsheets نشده بود شسته شوند.

در یک بیانیه خایم Scheinbaum اصلی را مدیر استقبال “کمک از نیوجرسی گارد ملی به وزارت امور خارجه باعث می شود منابع بیشتری در دسترس برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.”

گارد ورود او اضافه کرد که “آزاد کردن کارکنان پزشکی به صرف زمان بیشتری را در مراقبت از بیمار است.”

روگذر از N. Y. C. مجموعه برای روز شنبه یک مخلوط پاسخ.

شهر نیویورک شبانه تشویق شناخت ضروری کارگران همراه خواهد شد در روز پنج شنبه توسط یک برنامه به طور بالقوه بلندتر صدا: سه JetBlue هواپیما پرواز 2000 فوت سربار به افتخار کسانی که مبارزه با کروناویروس در خط مقدم.

در پست توییتر و گرافیک توصیف این رویداد گفته است که این هواپیما هر کدام با یک نیویورک با مضمون آرم در آن دم که شروع به از فرودگاه کندی در حدود 7 p. m. و به دنبال یک راه بیش ملکه و بروکلین و برانکس و منهتن قبل از حلقه بازگشت.

کلمه روگذر دوم چنین نمایش در کمی بیش از یک هفته مواجه شد در رسانه های اجتماعی با ترکیبی از قدردانی و تمسخر.

برخی از نیویورک نگران است که این روگذر بود بلاعوض ورزش که جلب مردم به جمع آوری در خارج از منزل به gawk در هواپیما نقض اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر است.

نگرانی های مشابه مطرح شد که جت های جنگنده متعلق به نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds جوخه های پرواز در سراسر شهرستان برای همان هدف در آوریل 28. عکس هایی که منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی پس از این رویداد بودند ذکر شده توسط برخی از مردم به عنوان شواهدی وجود دارد که این قوانین در برابر جمعیت بودند که به طور یکنواخت اجرا گذاشته است.

JetBlue بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این نگران بود که روگذر ممکن است ایجاد خطر بهداشت عمومی. در پیام های توییتر در مورد این رویداد شرکت خواست مردم را به “سالم نگه داشتن فاصله از دیگران در حالی که تماشای” و حتی پیشنهاد کرد که آنها را در منظره ای از خانه های خود.

نیوجرسی نرخ بیکاری بالای 1 میلیون.

نیوجرسی مقامات دریافت کرده اند بیش از یک میلیون و ادعا می کند برای مزایای بیکاری پس از 15 مارس زمانی که دولت شروع به خاموش کردن اقتصاد خود را برای جلوگیری از گسترش این coronavirus آقای مورفی گفت: در روز پنج شنبه.

پس از آن مسئولان دولت و وزارت کار صادر 1.9 میلیارد دلار در کمک های بیکاری.

“این یک بحران بیکاری بر خلاف آن است که ما تا کنون دیده ام” آقای مورفی گفت.

رابرت Asaro-آنجلو دولت کار کمیسر گفت: کارکنان خود را تا به حال سابقه یک جریان تماس و ایمیل از جان ساکنان به دنبال منافع و که 150,000 جدید ادعا کرده بود واصل هر هفته از اواسط ماه مارس.

“برای قرار دادن این در چشم انداز جدید ترین ادعا در یک هفته پس از سوپر طوفان سندی شد فقط 45,000,” او گفت:.

بسیاری از مردم شکایت در مورد ساعت انتظار برای رسیدن به کسی که در اداره یا گزارش داده اند که تاخیر در گرفتن چک.

آقای Asaro-آنجلو گفت که برخی از ساکنان به حال ثبت اطلاعات اشتباه و به او توصیه آنها به مشورت دولت دستورالعمل در پرونده ادعا می کند.

روز چهارشنبه آقای مورفی برای دیگر تمدید 30 روز بهداشت عمومی اورژانس جهت است که اساسا متوقف اقتصاد دولت حتی به عنوان نرخ جدید ویروس موارد کاهش یافته است.

در روز پنج شنبه فرماندار گفت: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افتاده بود زیر 5000 نزدیک به 40 درصد پایین تر از آن در اواسط ماه آوریل به اوج. او نام آن را “یک نقطه عطف است.”

نیوجرسی گزارش یکی دیگر از 254 ویروس-مرگ و میر ناشی از آوردن نیوجرسی در کل به 8,801. دولت مرگ روزانه تعداد نوسان است چرا که تعداد گزارش شده در هر روز داده شده می تواند شامل همسر و میر تازه مربوط به ویروس.

N. Y. C. ارائه می دهد 140,000 رایگان آنتی بادی آزمایش.

شهر نیویورک ارائه خواهد شد 140,000 رایگان آنتی بادی آزمایش برای ساکنان که می خواهند بدانند که آیا آنها شده اند در معرض ویروس آقای د Blasio گفت: در روز پنج شنبه.

این طرح به دنبال این شهرستان را در هفته گذشته از 140,000 آنتی بادی آزمایش به مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران خط مقدم.

دور جدید از آزمون ارائه خواهد شد در سایت در برخی از محله ها که ویروس به سخت ترین ضربه: Morrisania در برانکس شرق نیویورک در بروکلین و منهتن بالا, لانگ آیلند, شهرستان در, ملکه, و کنکورد در استاتن آیلند.

شماره تلفن برای ساخت قرار ملاقات روز جمعه منتشر خواهد شد شهردار گفت. ترجیح داده خواهد شد و به افرادی که زندگی در این محله را تحت تاثیر قرار.

در خط مقدم: ابی پاری سن ژرمن, داروخانه مالک.

اعتبار…مایکل طلا/نیویورک تایمز

این بار به طور منظم پروفایل ضروری کارگران در نیویورک منطقه در طول بیماری همه گیر.

که در آن شما زندگی می کنند? Manhasset, لانگ آیلند, n. y.

که در آن شما کار می کنند: جدید لندن داروخانه چلسی منهتن.

چگونه شغل خود را تغییر طول شیوع?

من مشغول به کار هفت روز در آنجا فقط کارکنان کافی نیست. فقط در حال حاضر من در قرار دادن وسایل دور است نه آنچه که من به عنوان یک داروساز. اما زمانی که شما یک صاحب شما انجام آنچه شما باید انجام دهید برای نگه داشتن کسب و کار رفتن.

چگونه به کارکنان خود بوده است ؟

پنج یا شش نیست و بازگشت به کار پس از آغاز این. و چند هفته پیش آن را حتی سخت تر به دلیل سه تن از افراد اصلی — دو داروسازان و منجر تکنسین شد بیمار با Covid.

چگونه است که همه چیز را تغییر دهید?

ما شروع به بسته شدن در 6 به جای 8:30. از آنجا که وجود دارد فقط به اندازه کافی زمان در شب به پاکسازی و به فروشگاه آماده برای روز بعد. و به شما می دانید, آیا تمام بیت ها و به پایان می رسد که شما باید انجام دهید به عنوان یک داروخانه است.

در کار خود را, شما در حال صحبت کردن به بیماران در مورد چه بیماری است و شما در حال برقراری ارتباط با مردم بسیار است. می کند که شما هر گونه اضطراب و یا استرس ؟

دیگر نه. چون در ابتدا ما نمی دانیم به اندازه کافی. اما من هنوز یک داروساز. من هنوز هم به شما کمک کند. من هنوز هم به شما نشان می دهد که در آن و چه چیزی است و من باید برای گوش دادن به چگونه شما احساس می کنید. هنگامی که شما را سوگند در داروخانه, آن را مانند شما مدیون یک چیز خاص. و من احساس کردم که آنچه من انجام می دهند. و است که با فروتنی به من.

کومو گسترش مهلت قانونی برای اخراج.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو روز پنجشنبه گفت که او را تمدید مهلت قانونی برای اخراج یکی دیگر از 60 روز تا 20 اوت و دولت خواهد نوار صاحبخانه از شارژ هزینه های اجاره ای که پرداخت نشده بود در طول این ویروس در بحران است.

آقای کومو همچنین گفت که مستأجر اجازه داده می شود به استفاده از سپرده های امنیتی در ازای یک ماه اجاره.

“من امیدوارم که آن را می دهد خانواده ها یک نفس عمیق” او گفت: از این اقدامات است.

آقای د Blasio, که تا به حال هل دادن برای امنیت سپرده اندازه گیری ستایش حرکت می کند.

در ماه مارس آقای کومو منع صاحبخانه از اخراج مستاجران از طریق 20 ژوئن به هر دلیلی.

افراد بی خانمان قبول پناهگاه ارائه می دهد به عنوان مترو تعطیل. هنوز هم مرگ و میر کوه.

اعتبار…هیلاری سویفت برای نیویورک تایمز

در دو شب از این شهر تلاش برای هدایت افراد بی خانمان کردن قطار مترو و به پناهگاه و یا بیمارستان و بیش از نیمی از کسانی که نزدیک شدند با کمک رسانی کارگران این پیشنهاد را پذیرفته و آقای د Blasio گفت: در روز پنج شنبه.

در روز پنج شنبه 218 از 361 مردم بودند که با نزدیک شدن رفت و به پناهگاه و یا بیمارستان و در چهارشنبه 139 252, او گفت:. مترو در حال حاضر بسته می شود هر شب از ساعت 1 صبح تا 5 صبح به طوری که قطار می تواند خالی از مسافر و تمیز و ضد عفونی.

آن را تا به حال به نظر می رسد به تازگی است که بیشتر افراد بی خانمان شدند کمپینگ در اغلب خالی قطار به عنوان coronavirus جاروب از طریق این شهر پر بسته بندی شده, خوابگاه-سبک پناهگاه برای یک بی خانمان بزرگسالان است.

به عنوان چهارشنبه و 50 از 71 افراد بی خانمان که در اثر این ویروس شده بود و ماندن در چنین پناهگاه های شهر, سازمان خدمات اجتماعی گفت. مقامات گفته اند که آنها کاهش تعداد افرادی که در پناهگاه های در حال حرکت آنها را به در غیر این صورت خالی هتل ها.

اما طرفداران برای افراد بی خانمان باقی مانده نگران آن است که این شهر پناهگاه ناامن شد و به آنها گفت که برخی از افراد بی خانمان بودند و با لگد از مترو به سادگی خواب در اتوبوس که در ادامه به اجرای همه شب.

کریگ هیوز نظارت مددکار اجتماعی در شهری دادگستری مرکز شهر گفت: کارگران باید با ارائه ماسک و دستکش به همه آنها رویکرد و پتو به افرادی که نمی رفتن به پناهگاه شدند و در حال حاضر محروم مترو ماشین گرما. در شب درجه حرارت در 30s انتظار می رود که این آخر هفته.

Tanel Saar و اولگا Malmon یک زن و شوهر که آنان را بی خانمان برای حدود دو سال گفت: آنها حاضر به کمک در اتحادیه خیابان ایستگاه در بروکلین در مترو خاموش کردن اولین شب از آنجا که آنها می شده اند قرار داده شده در پناهگاه های مختلف پس از آنها ازدواج کرده است.

آنها گفت که آنها تا به حال سعی کردم به رفتن به یک پارک پس از آنها به سمت چپ اما که پارک های گروه تا به حال مهر و موم کردن.

به ما بگویید در مورد این لحظات است که شما به ارمغان آورد امید و قدرت طنز و امداد.

Coronavirus شیوع به ارمغان آورده است بسیاری از زندگی در نیویورک را متوقف کند و هیچ روشن پایانی در چشم. اما نیز وجود دارد که لحظه های که ارائه بریدن از قدرت, امید,, شوخی, و یا برخی از انواع دیگر از امداد: یک شوخی از یک غریبه در خط در سوپر مارکت; نفع از اچ کردن block; یک وعده غذایی بزرگ دستور داد از رستوران ما می خواهید برای زنده ماندن; چیزهای بی اهمیت شب از طریق زوم با نوار پایین خیابان.

ما می خواهم برای شنیدن در مورد لحظات خود را آنهایی که در حال کمک به شما از طریق این دوران تاریک. یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ, ماریا Cramer, مایکل, طلا, یوسف گلدشتاین, جولیا جاکوبز جفری C. Mays اندی, نیومن, Azi Paybarah سارا mls australia نیر و نیکیتا استوارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>