N. Y. C. انتظار می رود برای شروع بازگشایی ژوئن 8: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • N. Y. C. انتظار برای شروع بازگشایی ژوئن 8. پنج ایالت مناطق پاک شد به صورت گسترده تر بازگشایی.
  • سوالات loom در مورد ایمنی از جرم حمل و نقل به عنوان N. Y. C. چرخ دنده ها.
  • ویروس مجبور است N. Y. C. در نظر گرفتن قرض گرفتن میلیاردها.
  • شهرستان مثبت تست سقوط نرخ به 5 درصد است.
  • در خط مقدم: Erick Arbenz, M. D., متخصص بیهوشی.

موارد و مرگ و میر در ایالت نیویورک

0

5,000

10,000 موارد

مارس
مارس
ممکن است

7 روز به طور متوسط
موارد جدید

مجموع موارد
371,559
مرگ و میر
29,438
شامل تایید کرد و احتمال دارد موارد که در آن در دسترس

دیدن نقشه از شیوع کروناویروس در نیویورک ”

N. Y. C. انتظار برای شروع بازگشایی ژوئن 8. پنج ایالت مناطق پاک شد به صورت گسترده تر بازگشایی.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو گفت: در روز جمعه که در شهر نیویورک یکی از جهانی مراکز coronavirus همه گیر را آغاز بازگشایی در ژوئن 8, گام اول در پایان دادن به یکی از کشور دقیقترین مستندات.

از اواخر مارس شهر شده است اما فلج تحت ویرانگر وزن شیوع.

غیر ضروری کسب و کار بودند توقیف و رستوران ها باز بود فقط برای بایگانی اطلاعات و تحویل. حدود 900,000 شغل از بین رفته تقریبا یک شبه بیش از 20 ، 000 نفر کشته و بیش از 200 ، 000 آلوده شدند به عنوان آمبولانس زوزه میکشیدند محکوم کنند از طریق خیابان های خالی.

در اواسط ماه مه در بخش دیگر از دولت شروع به بازگشایی پس از هفت جلسه عمومی-بهداشت معیار تعیین شده توسط فرماندار.

شهر نیویورک است که تنها منطقه ای است که ملاقات کسانی که معیارهای. همانطور که از چهارشنبه گذشته در زمان دولت خود را به روز رسانی عمومی داشبورد شهر را به اندازه کافی تخت بیمارستان در دسترس و یا تماس با ردیاب در محل.

اما آقای کومو روز جمعه گفت که او انتظار می رود شهر به دیدار با معیار ژوئن 8. در فاز 1 از بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز برای منظقه وانت و غیر ضروری ساخت و تولید می تواند از سر گرفت.

“من افتخار می کنم از راه نیویورک است که بدانند آن” آقای کومو گفت.

شهردار بیل د Blasio, ظاهر می شود با تصویری در آقای کومو روزانه مطبوعاتی گفت: “ما در حال حاضر دروازه به گام بزرگ بعدی.”

شهردار و فرماندار هشدار داد که نیروهای جدید مورد نیاز به ادامه مصرف احتیاطی برای حفظ این ویروس در چک. بیش از 5000 نفر در شهر نیویورک آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته — شیب یک قطره از اوایل ماه آوریل زمانی که 40 ، 000 نفر یک هفته شد تست مثبت است اما هنوز هم تعداد قابل توجهی.

“به یاد داشته باشید, بازگشایی معنا نیست که ما در حال رفتن به راه همه چیز بود” آقای کومو گفت. “این بازگشایی به حالت عادی. آن را امن تر طبیعی است. مردم را با پوشیدن ماسک. مردم را جامعه دور.”

آقای کومو نیز گفت: در پنج ایالت مناطق پاکسازی شده بود و برای ورود به فاز 2 از بازگشایی که در آن دفاتر و فروشگاه های شخصی و کسب و کار خدمات مانند باربر مغازه ها می توانید بازگشایی با محدودیت.

پنج منطقه — مرکزی نیویورک, شمال کشور, Finger Lakes ردیف جنوبی و Mohawk Valley — پوشش بسیاری از دولت خارج از شهر نیویورک و حومه آن منطقه آلبانی بوفالو منطقه و لانگ آیلند.

سوالات loom در مورد ایمنی از جرم حمل و نقل به عنوان N. Y. C. چرخ دنده ها.

اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

شهردار بیل د Blasio گفت: این هفته که در شهر نیویورک آغاز می شود بازگشایی — چیزی که فرماندار کومو روز جمعه گفت او انتظار می رود اتفاق می افتد در ژوئن 8 — حداقل 200,000 idled کارگران خواهد بازگشت به شغل خود.

این افزایش یک سوال: چگونه می شود آنها را وادار به کار می کند ؟

در طول همه گیر نیویورک آمده اند به خصوص شهر خود جرم سیستم حمل و نقل به عنوان عظیم نورد ظرف پتری.

Ridership پایین است بیش از 90 درصد عمدتا به دلیل تنها کارگران ضروری هستند و قرار گرفتن آن در حال حاضر. اما آن را نیز چون بسیاری از مردم از ترس ابتلا به کروناویروس در سیستم حمل و نقل حتی اگر مترو و اتوبوس در حال ضد عفونی هر روز.

افزایش ناگهانی سواران خواهد آن را سخت را اگر نه غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله یک واقعیت تأکید در روز پنج شنبه زمانی که فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مسافران خواست در سراسر کشور است که بازگشت به شغل خود را به جرم حمل و نقل.

در روزانه خود را در جلسات پنج شنبه و جمعه آقای د Blasio خواسته شده بود که او چگونه فکر نیویورکی به خصوص کسانی که بدون اتومبیل را به کار می کنند.

آقای د Blasio گفت که او می دانست که بسیاری از احساس ناراحت کننده از بازگشت به جرم حمل و نقل و که برخی از پیاده روی و یا دوچرخه سواری در حالی که دیگران خواهد درایو و یا کابین. اما او ارائه شده کمی راهنمایی بیشتر.

“من واقعا می خواهم به عقب راندن بر این تصور است که ما می تواند همه چیز را حل کند تمام وقت” آقای د Blasio گفت: در روز جمعه. “وجود دارد همیشه این شانس را برای کمک به همه در همه زمان ها از نظر حمل و نقل خود را نیاز دارد. مردم در حال رفتن به مجبور به بداهه نوازی و به اعتقاد من آنها خواهد شد.”

او گفت که او انتظار پاسخ از حمل و نقل شهری اقتدار آژانس دولتی است که اجرا می شود به اتوبوس و مترو در, چگونه به حفظ سلامت عمومی بر روی سیستم.

فرماندار کومو گفت: این سیستم قادر خواهد بود با خیال راحت به جای سواران. “ما نمی خواهد به آن عمل شود مگر اینکه آن را بی خطر است,” او گفت:.

اما او افزود که سواران نیاز به آن را بر خود نمی توانید در شلوغ قطار یا اتوبوس.

“فردی مسئولیت مربوط به سوارکاری سیستم حمل و نقل عمومی” او گفت:. “ما نیاز به یک همکاری عمومی که در آن اگر شما در مترو پلت فرم و شما آن را ببینید شلوغ است, ‘OK صبر کنید برای یک بعدی.'”

وی افزود: “مردم را مجبور به پوشیدن ماسک. اما سیستم حمل و نقل عمومی در امان خواهد بود و افراد را به انتخاب خود به عنوان آنها همیشه راست ،

M. T. A. رییس, Patrick J. Foye, با زور و اجبار اعتراض به C. D. C. توصیه در بعد از ظهر جمعه.

“ما حمل و نقل و اتوبوس سیستم تمیز کننده و امن تر از آن شده است در تاریخ” او در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد به هر اقدام ممکن است به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی و دولت فدرال گفتن مردم به سوار شدن به جرم حمل و نقل مجموعه ما دهه.”

ویروس مجبور است N. Y. C. در نظر گرفتن قرض گرفتن میلیاردها.

اعتبار…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

Coronavirus همه گیر است سقوط شهر نیویورک به وخیم بحران مالی و مجبور مقامات بالا به تامل مانور که یک بار آورده نیویورک به خرابی: اجازه دادن به این شهرستان قرض میلیاردها دلار برای پوشش پایه هزینه های عملیاتی.

متعدد مالی کارشناسان و مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو هستند leery دادن شهر اجازه را قابل توجه بدهی های حساس به تاریخ بی پروا استقراض است که رهبری این شهر را در آستانه ورشکستگی در سال 1975.

شهردار بیل د Blasio خواسته است قانونی رهبران به کمک مالی او اجازه صدور اوراق قرضه برای پوشش هزینه های عملیاتی و گفت او را تنها انجام این کار به عنوان “آخرین راه چاره است.”

انجام این کار, اما تبدیل به یک امکان واقعی: قانونی رهبران در حال بحث در مورد این موضوع با فرماندار و مقامات شهرستان.

آقای کومو گفت: صدور اوراق قرضه به پرداخت برای هزینه های عملیاتی بود و از لحاظ مالی سوال برانگیز است.

“ما نمی خواهیم به ایجاد یک وضعیت که در آن دولت و یا هر دولت محلی قرض پول زیادی که آنها نمی توانند بازپرداخت آن و سپس شما باید برای شروع به قطع خدمات و در حال حاضر شما در آن باطل مارپیچ رو به پایین” او گفت:. “شهر نیویورک شده است وجود دارد قبل از.”

Scott M. Stringer شهرستان حسابرسی گفت که اگر قرض شهرستان 7 میلیارد دلار برای پوشش هزینه های جاری آن می تواند در قلاب برای بیش از 500 میلیون دلار در سال در پرداخت بدهی برای 20 سال آینده.

اما شهردار گفت که او نمی تواند بیشتر بودجه کاهش بدون پیشرو این شهرستان به یک “مکان وحشتناک که در آن ما خواهد بود برش پایه خدمات برش و برگشت پرسنل furloughs, اخراج چیزهایی که ما نمی خواهید برای دیدن.”

روز جمعه آقای د Blasio به ذکر است که شهرستان شده مجاز به قرض گرفتن پول با هیچ رشته متصل شده و پس از حملات تروریستی سال 2001. او همچنین اشاره کرد که چند هفته پیش دولت, نمایندگان مجلس به آقای کومو توانایی به قرض گرفتن تا 11 میلیارد دلار.

“من فکر می کنم این یک موضوع فقط نجابت و انصاف” شهردار گفت. “هر کس به دنبال راه درست برای به دست آوردن چیزی انجام می شود که هر کس می تواند احساس خوبی در مورد, و من بسیار با اعتماد به نفس بر اساس آن گفتگو خواهیم چیزی انجام می شود در ماه ژوئن است.”

شهرستان مثبت تست سقوط نرخ به 5 درصد است.

تنها 5 درصد از مردم در شهر نیویورک آزمایش coronavirus آزمایش مثبت ترین شکل روزانه شهر هنوز ثبت شهردار de Blasio گفت: در روز جمعه.

یک کم مثبت رای یک شاخص است که این ویروس در حال گسترش است آهسته تر. در اوج شیوع بیماری در اوایل ماه آوریل بیش از 70 درصد از کسانی که مورد آزمایش در این شهرستان مثبت بودند و آقای د Blasio گفت.

“چه خوب نشانه این است که” شهردار گفت.

دیگر خبری از آقای د Blasio, صبح جلسه:

  • این شهرستان را فراهم خواهد کرد دو میلیون و پوشش صورت رایگان به کسب و کار و کارگران به عنوان بخشی از این طرح برای کمک به بیش از 200 ، 000 نفر بازگشت به کار پس از آن که شهر مطابق با معیارهای دولت برای آغاز بازگشایی. “کارگران حق دارند برای امن زمانی که آنها بازگشت به کار” آقای د Blasio گفت.

  • این شهرستان را فراهم خواهد کرد 10,000 قرص با ساخته شده است در اینترنت به شهروندان ارشد در مسکن عمومی است. کامپیوتر به شما اجازه جدا نیویورکی پزشک خود را ببینید از طریق پزشکی از راه دور قرار ملاقات.

در خط مقدم: Erick Arbenz, M. D., متخصص بیهوشی.

این بار به طور منظم پروفایل ضروری کارگران در نیویورک منطقه در طول بیماری همه گیر.

که در آن شما زندگی می کنند? جهنم های منهتن

شما کجا کار می کند ؟ N. U. Y. Langone بیمارستان.

متخصص بیهوشی بحرانی در بیمارستان درمان Covid-19 بيمار. همین است ؟ ما باید مهارت های منحصر به فرد مجموعه ای از دانستن چگونه به intubate بیماران مبتلا به دشوار و یا به خطر بیافتد راه های هوایی است.

چه شده است سخت ترین بخش کار خود را پس از همه گیر شروع شد ؟ میزان مرگ و میر ما شاهد هر روز ما برای آماده نیست که. تعداد کسانی که, که چیزی است که شما را در میدان جنگ. ما آماده هستند برای آنها در یک محیط بیمارستان. همچنین دانستن است که ما به طور بالقوه در معرض خودمان را. آن را سخت می شود اما ما باید برای نگه داشتن فشار در.

چه چیزی شما را نگه می دارد رفتن ؟ دانستن این است که ماهیت پزشکی و به خاطر سپردن ما در زمان سوگند. ما می خواهیم برای کمک به بیماران و استفاده از مهارت ها و دانش بهترین راه ممکن است به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.

همچنین پدربزرگ و مادربزرگ من’ داستان است. پدر بزرگ من بود که رئیس جمهور گواتمالا زمانی که دولت او سرنگون شد توسط یک کودتا. بار دوران سختی بود اما او و مادربزرگم آنها انعطاف پذیر است. که انعطاف پذیری آنها تا به حال آن را به من کمک می کند از طریق این زمان دشوار است.

چه چیزی به شما امید می دهد? دانستن این است که زمانی که تمام دنیا است که ایران نسبت به پیدا کردن یک درمان معمول. که الهام بخش من برای نگه داشتن انجام آنچه من می توانم.

هر گونه مشاوره برای خوانندگان ؟ نگه داشتن بعد اجتماعی فاصله دستورالعمل. این تنها راهی است که ما می توانیم به حداقل رساندن استفاده از ما سیستم مراقبت های بهداشتی. و لطفا صبور باشید با کارگران خط مقدم. نمی شود بی ادب.

چه چیزی شما را در اوقات فراغت خود را? من مثل راه رفتن سگ من Jorel (همانطور که در پدر سوپرمن). او یک مینیاتور نیرومند و درشت هیکل. FaceTime با دوستان و خانواده بوده است که کمک فوق العاده ای در اجتماعی فاصله. و من نیز کار بر روی فرشهای تلویزیون نشان می دهد مورد پدر بزرگ من و کودتا به شبکه.

دولت نمایندگان مجلس با تصویب 100 میلیون دلار اجاره امداد لایحه.

پس از هفته ها اعتراض از مضطرب نیویورک خواستار آن است که مسکن پرداخت متوقف شد و در طول همه گیر که مجلس قانونگذاری ایالتی به تصویب یک لایحه در روز پنج شنبه به ارائه اضطراری اجاره امداد برای مستاجران.

این لایحه که به تصویب اورژانس اجاره تسکین عمل 2020 امکان را می دهد تا به 100 میلیون دلار در اجاره کمک کوپن به صاحبخانه به نمایندگی از مستاجران در تلاش برای پرداخت اجاره بها پس از از دست دادن شغل در طول بحران.

این قانون را پوشش اجاره به علت از 1 آوریل تا ژوئیه 31; از بعد از ظهر جمعه آن را به حال هنوز به طور رسمی تحویل به فرماندار کومو اما بلافاصله اگر او آن را امضا کردند.

این برنامه خواهد بود بودجه جدید و به اشتراک گذاری از 2 تریلیون دلار فدرال بسته امداد گذشت چند هفته پیش.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

اعتبار…بنیامین نورمن برای نیویورک تایمز

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه اتفاق می افتد در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط لوئیس Ferré-Sadurní کریستینا Goldbaum, جفری C. Mays جسی مک کینلی اندی, نیومن, Azi Paybarah هارون Randle دانا Rubinstein مت استیونس و کتی ون Syckle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>