N. y. و N. J. ممکن است تاخیر در بازگشایی به عنوان ویروس خوشه در Sunbelt

فرمانداران نیویورک و نیوجرسی گفت: آنها نگران افزایش coronavirus موارد در جنوب و غرب که آنها دوباره برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری در دو کشور در روزهای آینده.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی گفت که برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری به سر در روز پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده بود به تعویق افتاد “به طور نامحدود.”

“ما را دیده اند خوشه در کشورهای دیگر رانده می شود, در بخشی از بازگشت از مراجعان به داخل سالن موسسات ناهار خوری که در آن آنها در حال نشسته و بدون پوشش صورت برای مهم دوره از زمان” آقای مورفی گفت. “ما نمی خواهید برای دیدن نیوجرسی تجربه مشابه سنبله.”

شهر نیویورک برنامه ریزی شده است برای ورود به فاز 3 از بازگشایی در جولای 6, که اجازه داده اند رستوران ها و دیگر موسسات برای خدمت به مشتریان در داخل خانه اگر آنها کاهش ظرفیت خود را به نصف و به دنبال های مختلف محدودیت های دیگر. داخل سالن ناهار خوری این است که در حال حاضر مجاز در بقیه امور خارجه در این شرایط است.

اما در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت که مقامات در حال حاضر با توجه به اینکه داخل سالن ناهار خوری می تواند راه اندازی مجدد با خیال راحت در این شهر که او را به یک تصمیم در روز چهارشنبه.

اعلام توسط فرمانداران خراشیده رستوران صاحبان کسب و کار باید نابود شده است همه گیر. بسیاری از رستوران ها تهیه شده است به بازگشایی با گسترش خود کارکنان و افزایش موجودی به عنوان آنها در تلاش بهبود مالی.

آقای کومو گفت که او نگران مردم از آمریکا با تعداد زیادی از عفونت های سفر به و یا از طریق شهر نیویورک است.

“آن را نه فقط در داخل سالن ناهار خوری به تنهایی” فرماندار گفت. “داخل سالن ناهار خوری در شهر نیویورک که در آن شما در حال حاضر باید مسائل را با جماعت شما در حال حاضر باید مسائل را از مردم به وضوح نقض اجتماعی فاصله و شما در حال حاضر اضافه شده عامل گسترش ویروسی در سراسر کشور و احتمال زیاد است که کسانی که مردم را به شهر نیویورک است. آن را که ترکیبی از حقایق است که به مخاطره انداخته است.”

شهردار بیل د Blasio, صحبت کردن در یک خبر مطبوعاتی در دوشنبه گفت که داخل سالن ناهار خوری به نظر می رسد به یک عامل در ایالات متحده است که در حال حاضر تجربه یک چالش جدید ویروس موارد است.

“داخل سالن ناهار خوری عنصر در حال حاضر در سوال” آقای د Blasio گفت. “ما در حال رفتن به محل کار از آن طریق با دولت شکل از چگونه ما می خواهیم به این رویکرد اگر ما می خواهید به مکث که قطعه در حالی که یا آن را تغییر دهید.”

این تجدید نظر از این که آیا اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری بود نشانه دیگری است که شهر نیویورک است که به دور از به حالت عادی بازگشت. تئاتر صنعت گفت: در برادوی باقی خواهد ماند بسته حداقل تا پایان سال و بسیاری از تولید کنندگان اشاره کرده اند که آنها انتظار دارند خود را نشان می دهد به روی صحنه بازگشت تا اواخر زمستان یا اوایل بهار است.

در حالی که نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و دیگر ایالات شمال شرقی ساخته شده اند پیشرفت قابل توجهی در جلوگیری از شیوع این ویروس فزاینده در ایالات متحده است که در میان اولین برای بازگشایی, از جمله آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

تعدادی از شیوع بیماری در این کشورها و دیگران آنها را به رستوران ها و کافه ها.

اپیدیولوژی می گویند که خوردن داخل خانه به شمار معرض خطر برای انتقال این ویروس حتی اگر برخی از اقدامات احتیاطی — فاصله از کرسی مطمئن شوید که تهویه کافی است اطمینان حاصل کرد که کارکنان رعایت دقیق بهداشت, شیوه گرفته شده است.

“به محض این که شما را به داخل سالن ناهارخوری خود را ماسک می آید و شما باید از این پتانسیل به صورت ذرات معلق در هوا تولید می شود نه تنها از تنفس و صحبت کردن بلکه از خوردن” گفت: Krystal Pollitt استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. “این بالاتر ریسک فعالیت است.”

در میشیگان بیش از 70 پرونده در ارتباط بودند به هارپر رستوران و Brewpub در شرق و لانسینگ. در آلاسکا این سورد دست رفته بسته و تشویق مشتریان برای دریافت تست شده و پس از یک کارمند قراردادی ویروس.

افزایش مورد شمارش در فلوریدا و تگزاس به تازگی درخواست فرمانداران در این کشورها به منظور میله بسته دوباره. روز یکشنبه کالیفرنیا مقامات دستور داد بارها را در برخی از شهرستانها از جمله لس آنجلس و توصیه می شود که آنها در دیگران است.

نیویورک شهر مهمان نوازی داد یک گروه کسب و کار است که نشان دهنده رستوران ها و کافه ها گفت: در یک ایمیل به اعضاء در روز دوشنبه که آن را به حال خواسته مقامات به تصمیم گیری در داخل سالن ناهار خوری به سرعت.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


بسیاری از کسب و کار قرار داد گفت: نمی تواند زنده ماندن کوتاه مدت بازگشایی برخی از داخل سالن ناهار خوری اگر شیوع بیماری های جدید آنها را مجبور به تعطیل کردن دوباره. وزارت امور خارجه داده ها نشان داد که در ماه مارس و آوریل ناهار خوردن در رستوران در شهر نیویورک حذف بیش از 119,000 شغل.

“شهر نیویورک رستوران ها و کافه ها شده اند از نظر مالی را ویران کرد” داد. “ما کسب و کارهای کوچک به فوریت نیاز به اطمینان و حمایت فوری اجاره گسترش فضای باز ناهار خوری و دیگر پاسخگو سیاست اگر آنها به هر گونه شانس بقا و بهبود است.”

Marilou Halvorsen رئیس جمهور نیوجرسی رستوران و هتلداری, انجمن تجارت گفت که آقای مورفی تصمیم برای به تعویق انداختن داخل سالن ناهار خوری می تواند ویرانگر مالی برای بسیاری از صاحبان کسب و کار.

پیش از بازگشایی, او گفت:, رستوران تا به حال خرید مواد غذایی و لوازم و rehired کارکنان است.

“ما دو روز از بازگشایی مجدد” خانم Halvorsen گفت. “ما تا به حال رستوران سرمایه گذاری ده ها هزار دلار است که آنها ندارد.”

او گفت: یک راه بهتر برای جلوگیری از خطر به سر می برند رستوران ها و کافه ها خواهد بود به مرحله اجرای دولت محدودیت در تعداد افراد مجاز در داخل.

“به جای پرداختن به اجرای آن چیزی است که آنها باید انجام دهید, شما در حال رفتن به یک پتک به کل صنعت؟” خانم Halvorsen گفت.

Stephen M. Sweeney دولت رئیس جمهور مجلس سنا گفت که برای نیوجرسی قمار که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در پنجشنبه توانایی برای خدمت به مواد غذایی و نوشیدنی بود که بخشی از معادله مالی در استقبال مشتریان دوباره.

در حال حاضر قماربازان نمی خواهد که دسترسی به محیط داخل رستوران یا کافه.

“این حتی عملی” آقای Sweeney یک دموکرات گفت.

کریستینا Goldbaum متی Haag و تریسی Tully کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de