N. J. اصلی است که عمدتا از طریق پست این سال است. در اینجا به همین دلیل است که مهم است.

نیوجرسی رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که ده ها تن از ابتدایی مسابقه توسط سهشنبه از جمله از نزدیک تماشا درگیری میان نامزدها امید را در دو آسیب پذیر دانشجوی سال اول کنگره: جف ون درو حزب-مبادله جمهوری خواه و اندی کیم دموکرات در منطقه نوسان.

اما اولیه نیز جلب توجه به خاطر چیزی که اتفاق افتاده بود هرگز قبل از در نیوجرسی: تقریبا تمام رای گیری انجام شد توسط ایمیل با رای گیری که تا به حال به شهریور تا سه شنبه.

همانطور که در کشورهای دیگر coronavirus همه گیر است طرح میتوانست راه نیوجرسی برگزاری اولیه آن در این سال است. تنها حدود نیمی از این ایالت رای گیری سایت ها باز هستند برای پر کردن موقت برگه های رای که در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد توسط تعداد کمی از مردم است.

رای دهندگان نیز می تواند ارائه برگه های رای که از طریق پست به خانه های خود را بیش از یک ماه پیش به رها کردن جعبه در هر شهرستان.

نتایج نزدیک ترین نژادها احتمالا نمی تواند روشن برای حداقل یک هفته به عنوان آراء قطره ای در ساخت روز انتخابات به عنوان یک همه پرسی در این روش رای گیری به عنوان نامزد که در حال اجرا هستند.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. گفته او مشاهده کنید که چگونه رأی گیری قبل از تعیین چگونه به طور گسترده به در تکیه می کنند از طریق پست رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر که در آن ریسک بسیار بالاتر خواهد بود.

“ما در حال رفتن به تماشای بسیار نزدیک برای هر shenanigans که ما می شنویم در مورد” آقای مورفی یک دموکرات روز دوشنبه گفت:. “هر رای دهنده سرکوب. هر کسی که در تلاش به کار سیستم است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان ایالات متحده عبور 3 میلیون ویروس موارد Birx می گوید که گسترش آن در میان جوانان غیر منتظره بود.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن خم در مقامات محلی که کنترل مدارس برای بازگشایی آنها را در پاییز.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می فرستد رسمی اطلاع رسانی است که ایالات متحده خواهد برداشت از W. H. O. سال آینده.

در ایالات واشنگتن که به مدت طولانی در آغوش رای گیری از طریق پست شده است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که منجر به گسترده تقلب. است که dulled تیز حملات توسط رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که ده ها تن از ادعاهای دروغین در مورد روند و پیش بینی کرده بود که این امر منجر به “فاسد ترین انتخابات در تاریخ کشور ما است.”

در میان همه گیر وجود دارد هیچ چیز طبیعی در مورد چگونه نامزدها باید مبارزه کرد. و روز انتخابات خود نوسان به شدت از نمونه اسکریپت.

وجود دارد هیچ بهر عکس از نامزدها مصاحبه آرا با همسران و هیچ خودی وزوز در اطراف پیروزی احزاب یا زود نتایج نظرسنجی. Get-out-the-رای تلاش شروع هفته پیش به عنوان مبارزات قادر به بررسی در آوردند آراء و که تا به حال نمی.

کسانی که تا به حال نمی دادند با تلفن و متن.

هکتور Oseguera, 32, یک وکیل است که به چالش کشیدن نماینده Albio سیلمی در مقدماتی حزب دموکرات در شمال نیوجرسی گفت: مبارزات انتخاباتی خود در حال برنامه ریزی برای ارسال 500,000 متن پیام به رای دهندگان در دو هفته قبل از روز انتخابات با هدف تماس با هر یک از رای دهندگان چهار یا پنج بار.

نماینده جاش Gottheimer, 45, که قفل شده است و در دموکراتیک اولیه نبرد با Arati S. Kreibich عصب شناسی و سابق عضو شورا در گلن راک گفت که مبارزات انتخاباتی خود را به حال ساخته شده بیش از 525,000 get-out-the-رای تماس های تلفنی و فرستاده بود 220,000 متون.

تکیه بر پیام کوتاه و تماس های خروج از معمولی نیوجرسی انتخابات که در آن مبارزات کار به بسیج و گاهی اوقات حتی درایو رای دهندگان به پای صندوق های رای.

کارکنان در انتخابات تخته در نیوجرسی 21 شهرستان نیز در قلمرو ناشناخته نیاز به تایید امضا در برگه های رای در حالی که همچنین شمارش آرا.

“این می تواند به عنوان یک آزمون برای اجرا در ماه نوامبر گفت:” جان Froonjian مدیر اجرایی William J. هیوز مرکز سیاست عمومی در دانشگاه استاکتون. “نیوجرسی به آماده یادگیری از آنچه اتفاق می افتد امروز و چند روز آینده.”

استاد Froonjian تعدیل سه راه بحث آنلاین در ماه گذشته بین برخی از دموکرات ها در رقابت برای اجرا در برابر آقای ون به خود جلب کرد که انتخاب شد به عنوان یک دموکرات و عضو حزب جمهوری خواه در ماه دسامبر پس از رای گیری در برابر آقای تهمت استیضاح.

آقای ون درو مبارزات انتخاباتی برای پیروزی در انتخابات مجدد خواهد بود یکی از پربیننده ترین کنگره مسابقات این سال و دموکراتیک اولیه برای انتخاب نامزد که سعی خواهد کرد که برای سرنگون کردن او به سرعت تبدیل سمی است.

مسابقه چاله امی کندی سابق مدرسه راهنمایی معلم تاریخ و سلامت روان مدافع که عضو یک گروه سیاسی دموکراتیک سلسله برابر Brigid کالاهان, Harrison, یک استاد دانشگاه که موفق به کسب حمایت اولیه از جنوب نیوجرسی قدرت سیاسی کارگزاران.

کریکت کوهن 71 که صاحب یک مزرعه پرورش اسب در Atlantic County, که در آن بیش از یک سوم از این منطقه رای دهندگان زنده به تازگی کاشته شده یک کمپین چمن امضا در حمایت از یک سوم دموکراتیک چلنجر خواهد کانینگهام 34.

خانم کوهن گفت که او خاموش شد و توسط خانم کندی و دکتر هریسون اتحاد با تاسیس حزب سیاستمداران است. خانم کندی که با حمایت آقای مورفی, ازدواج, به, Patrick J. Kennedy سابق کنگره و یک پسر سناتور ادوارد کندی محمد.

مادام العمر دموکرات خانم کوهن گفت که او رای داده بودند در سال 2018 برای آقای ون به خود جلب کرد که او معتقد است آسیب پذیر است و حتی در یک منطقه که در آن آقای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون با 5 درصد است.

“بیشتر مردم سرخورده با ون درو از من فکر خواهد بود,” او گفت:.

یک جمهوری خواه اولیه در نزدیکی جنوب نیوجرسی کنگره منطقه نیز تا به حال سهم خود را از فتنه است. یک کسب و کار سابق اجرایی دیوید ریشتر 54 که در ابتدا برنامه ریزی شده برای به چالش کشیدن آقای ون درو در انتخابات عمومی به عنوان یک جمهوری خواه روشن ولسوالی پس از آقای ون درو روشن ،

او رو به یک سابق منتخب شهرستان های رسمی کیت گیبس است که 20 سال جوانتر. به عنوان یک زن خانم گیبس می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان زن — یک آرزو برای جمهوری خواهان و امیدوار به گسترش رسیدن به خود را در نیوجرسی.

برنده را در آقای کیم که دقت برنده انتخابات در سال 2018 پس از کشیده کردن مبارزه با یک کلید متحد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دورتر از شمال در نیوبرانزویک یکی دیگر از زن جوان Amani Al-Khatahtbeh در تلاش است تا لرزش وضعیت موجود در مقدماتی حزب دموکرات در برابر نماینده فرانک Pallone جونیور 16-مدت وقت است که به دنبال انتخاب مجدد دوباره.

خانم Al-Khatahtbeh بنیانگذار MuslimGirl.com یک وبلاگ برای زنان مسلمان گفت: او تصمیم گرفت تا وارد مسابقه میان تجدید تمرکز بر پلیس و نژاد پرستی که جاروب ملت پس از قتل در بازداشت پلیس جورج فلوید. او گفت که او تا به حال بدست یک تلفن تهدید به مرگ پس از ورود به مسابقه که او را ضبط و به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

“این کمپین بسیار بزرگتر از من به عنوان یک نامزد” خانم Al-Khatahtbeh, 28, گفت:. “این است که نسل ما پله بالا و مصرف در رهبری است که شکست خورده است و ما از آنجایی که ما بچه ها بودند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de