من طرح بازنشستگی است که شما

سیان-Pierre Regis, 35, استفاده می شود به زندگی با هم اتاقی. برای 10 سال گذشته او تقسیم کرده است اجاره بها در آپارتمان خود در محله چلسی منهتن با دو (در برخی موارد سه) دوستان است. اما در ماه ژوئن او گرفتن یک co-مستاجر از نوع مختلف: او 78 ساله و مادر ربکا Danigelis.

“من فکر نمی کنم هر کدام از ما انتظار می رود در این وضعیت گفت:” آقای Regis یک فیلمساز مستقل. مادر او کار می کرد برای بیش از 40 سال به عنوان یک هتل خانه دار رو به افزایش به یک موقعیت مدیریت تا زمانی که او کار بود ناگهان حذف سه سال پیش.

پس از آن او زندگی می کردند او باریک و پس انداز بازنشستگی (او منحل بسیاری از 401(k) به پرداخت آقای Regis شهریه های کالج در سال 2002) و هر وقت تمیز کردن شغل او می تواند پیدا کنید. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه او دوباره از کار و در پایان ممکن است اجاره نامه به او یارانه مسکن در بوستون منقضی خواهد شد. او نمی تواند اجاره.

“من نمی دانم آنچه که او می تواند انجام شود بهتر است و یا اینکه او چگونه می توانست مانع این” آقای Regis گفت. “او ساعت های طولانی هرگز در بیمار نامیده می شود و تمیز کردن خانه را به پول اضافی هنگامی که او در هتل ، او تا به حال هیچ رذیلت.”

هنوز هم به عنوان یک پدر و مادر تنها بالا بردن دو فرزند او در تلاش برای صرفه جویی در. “زمانی که او از دست او در کار او تا به حال 600 دلار در حساب پس انداز” او گفت:. “او تا به حال هیچ چیز به عقب بیفتند.”

هیچ چیز به جز او پسر است. که باعث می شود آقای Regis یکی از رو به رشد تعداد وای که حمایت پدر و مادر خود را از نظر مالی و در برخی موارد آنها را به یک مکان به مکان زندگی می کنند. شناخته شده به عنوان معکوس-بومرنگ اثر این پدیده از پدر و مادر در حال حرکت در با کودکان و بزرگسالان اغلب به دلایل مالی در حال افزایش است. با توجه به مرکز تحقیقات پیو تحلیل جمعیت داده های 14 درصد از بزرگسالان زندگی در خانه کس دیگری در سال 2017 شد یک پدر و مادر سرپرست خانواده از 7 درصد در سال 1995. و این روند انتظار می رود در دهه های آینده به عنوان متولدین ترک نیروی کار اما نمی توانیم به حمایت از خود.

بیان شده در starker نظر مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون پیش بینی کرده است که نیمی از کارگران امروز را نمی خواهد به اندازه کافی پس انداز برای حفظ استاندارد زندگی آنها زمانی که آنها بازنشسته شوند. با توجه به AARP عمومی موسسه سیاست های آمریکایی ها خواهد شد بیش از سن 65 سال 2030 (در مقایسه با یک در هفت سال 2017) “و ملت ما را با کمبود شدید در دسترس و مقرون به صرفه مسکن برای دیدار با نیازهای خود را.”

وارد حیات multigenerational مسکن زمانی که بزرگسالان از حداقل دو نسل به اشتراک گذاری همان خانه. پس از کاهش به پایین ترین نقطه آن در سال 1980 multigenerational مسکن در حال حاضر نزدیک به آن در سال 1950 به اوج نمایندگی 20 درصد از کل جمعیت آمریکا در سال 2016 با توجه به یکی دیگر از پیو تجزیه و تحلیل.

در حالی که این روند تا حد زیادی رانده 20-چیزی زندگی خود میانسال پدر و مادر پیو محققان دریافتند که افراد مسن نیز به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به زندگی با فرزندان خود را رشد در سال های اخیر از آنها در 1990s.

جوان آمریکایی ها باید این الگو به طور جدی می گوید گرجستان لی هوسی یک برنامه ریز مالی در پرتلند سنگ., که مشتریان در سراسر کشور. “بسیاری از مشتریان من باید حداقل یکی از والدین است که باید میان به مالی خود را برنامه ریزی,” او گفت:. “چه چیزی روی حیله و تزویر است که برای برخی از خانواده ها می تواند غیر منتظره باشد. به خصوص در فرهنگ آمریکایی مردم بیش از 60 اغلب ناراحت کننده صحبت کردن در مورد امور مالی خود را و شرمنده به درخواست فرزندان خود را برای کمک به.”

و آیا دست کم گرفتن قدرت از انکار است. خانم هوسی اشاره کرد که بسیاری از متولدین تماشا پدر و مادر خود را لذت بردن از دوران heartier برنامه های بازنشستگی و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها کار سخت تمام زندگی خود را اما هنوز هم نمی به اندازه کافی پس انداز برای بازنشستگی. “سپس ناگهان خود را فرزند متوجه می شود, ‘من قصد دارم که به مراقبت از پدر’,” او گفت:. “این می تواند منجر به برخی از فوق العاده دشوار مکالمات.”

اعتبار…وینی Au برای نیویورک تایمز

برای Dulcinea مایرز-Newcomb, 45, که تحقق اتفاق افتاده است زمانی که او 80 ساله پدر به دیدار او آمد و او را دو فرزند سنین 8 تا 14 در پرتلند — و پس از آن هرگز به سمت چپ. “او گفت:” من واقعا از دیدن. من اینجا زندگی می کنند در حال حاضر’,” او گفت:. “من می دانستم که پدر من نیست تا به حال برنامه ریزی برای این مرحله در زندگی خود را, اما من و همسرم آماده شد او را به حرکت در را به عنوان به زودی به عنوان او انجام داد.”

به اتاق را برای جدید خود را همخانه خانم مایرز-Newcomb, یک نماینده املاک و مستغلات مرتب به نصب چیزی است که شناخته شده به عنوان لوازم جانبی واحد مسکونی — ثانویه آپارتمان ساخته شده بر روی یک تک خانواده های مسکونی بسیاری در حیاط خلوت کوچک. اما قیمت — در مورد $110,000 — قرار دادن خانواده در یک نقطه تنگ. مانند بسیاری از آمریکایی ها او و همسرش شد و در حال حاضر بین ساندویچ طولانی بدهی های دانشجویی و تلاش برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی خود را. آنها در زمان از عدالت خانه خط اعتباری برای پوشش هزینه ها و پدر او منجر کمتر از $1000 در ماه به کمک با صورتحساب.

“من امیدوارم که بچه ها لازم نیست که برای انجام این کار برای من روزی است, اما من فکر می کنم آن است که فرزندان ما را ببینید که ما در حال مراقبت از بزرگان ما,” خانم مایرز-Newcomb گفت. “من از دیدن آن بیشتر و بیشتر در کار من بیش از حد: افراد سن و سال من و جوانتر گرفتن در پدر و مادر خود را.”

برای دیگر خانواده ها این موضوع هرگز تابو.

“پدر و مادر من خیلی صریح و روشن است که خواهر و برادر من و من خود را طرح بازنشستگی” گفت: Ka Po لام 28 ساله خزانه داری تحلیلگر که با این نسخهها کار برای یک بانک در شهر نیویورک است. خانواده اش به ایالات متحده نقل مکان زمانی که او یک پسر جوان بود و او شروع به دادن نیمی از دستمزد به پدرش در سن 15 سالگی زمانی که او اولین کار در مک دونالد.

“از هنگ کنگ آن را بخشی از فرهنگ ما برای کمک به خانواده,” او گفت:. “به عنوان مهاجران هر دو پدر و مادر من کار می کرد کار دستی شغل. آنها نمی تواند امنیت اجتماعی است. روش های سنتی برای پرداخت هزینه بازنشستگی واقعا در دسترس به آنها.”

آقای لام در حال حاضر می فرستد حدود 800 دلار در ماه به پدر و مادر خود زندگی می کنند که با خواهر بزرگتر خود را در بوستون. “من اساسا پرداخت دو اجاره — معدن و پدر و مادر من’ — پس من مدیریت پول خیلی دقت,” او گفت:. در حالی که او تا به حال یک شغل دوم در یک کافی شاپ برای کسب پول اضافی در تعطیلات آخر هفته — یک زندگی متفاوت از بسیاری از بانک همکاران’ اما او شکایت نیست. “این چیزی است که من پنهان,” او گفت:. “به عنوان بسیاری از یک بار به عنوان است که می تواند به من پیدا کردن اعتبار سنجی در این واقعیت است که من می تواند برای خانواده من است.”

هنوز مسئولیت مالی برای پدر و مادر پیری می تواند دلهره آور, مهم نیست که چقدر برنامه ریزی شما گفت: آتنا ولنتاین لنت, 34, یک مدیر برنامه برای یک سازمان غیر انتفاعی در شهر فینیکس, Ariz. “من لاتین و multigenerational خانواده ها عادی هستند و در فرهنگ ما,” او گفت:. “من همیشه می دانستم که پدر من می آیند تا با من زندگی می کنند روزی و من سخت کار کرده ام به آماده شدن اما هنوز هم آسان نیست.”

اگر چه پدر او تنها 53 او انتظار دارد که ترکیبی از سلامت خود و مسائل مالی را قرار داده و او را در آستان او در پنج سال آینده. “من یک” پدر و صندوق ” و من قرار دادن یک زن و شوهر از صد دلار در ماه در آن,” او گفت:. “تاثیر آن بر بسیاری از تصمیم گیری های زندگی من. اگر شریک زندگی من و من تصمیم به خرید یک خانه باید به اندازه کافی بزرگ برای پدر من به زندگی می کنند وجود دارد با ما. این تا حد زیادی به فکر می کنم در مورد, به خصوص از آنجایی که من می خواهم به فرزندان خود من در چند سال آینده.”

به مسائل پیچیده تر پدر او طول می کشد مراقبت از مادرش خانم لنت مادر بزرگ. “بنابراین من نمی خواهد فقط باید مراقبت از او را. من هم در مادر بزرگ من و احتمالا عمه من بیش از حد چرا که او نیز در زندگی با آنها,” او گفت:. “گاهی اوقات ما فقط ارث پدر و مادر ما — ما وارث تمام خانواده ها.”

این اوایل معکوس-بومرنگ پیشگامان هستند تخمگذار مهم زمینه گفت: رادنی Harrell, معاون رئیس جمهور از خانواده و خانه و جامعه در AARP. “را به عنوان آن را تبدیل به بیشتر از نرمال برای بزرگسالان مسن تر به زندگی می کنند با فرزندان خود را رشد من فکر می کنم آن را آسان تر برای همه” او گفت:. “اگر همسایه خود را می سازد و لوازم جانبی واحد مسکونی یا پدر و مادر خود را با آنها زندگی می کنند شما ممکن است متوجه آن را به یک گزینه قابل دوام برای شما و خانواده خود را بیش از حد.”

که قطعا مورد بوده است برای آقای Regis. “در ابتدا من احساس واقعا از دست داد. وضعیت من خارجی بود به نزدیک ترین دوستان من مردم من رفته بودم به دانشگاه با,” او گفت:. اما زمانی که او ساخته شده یک فیلم مستند در مورد مادر خود تجربه “مالیات” پاسخ بود. “هنگامی که ما منتشر شد, تریلر فیلم, من شنیده ام بسیاری از مردم خود را با من در سن و جوان است که گفت:” با تشکر از شما برای ساخت این. مادر من فقط نقل مکان کرد و با من و من می خواهم هر چیزی را برای او.'”

او همچنین می بیند یک پوشش نقره ای. “در کشور ما سالمندان تبدیل شدن به نامرئی. ما آنها را نمی بینید و ما نمی احساس می کنم که ما نیاز به کمک به آنها,” او گفت:. “اما آنها آنقدر به من بدهید و شاید اگر آنها زندگی می کنند در خانه های ما با ما مردم متوجه خواهد شد که بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de