‘قتل hornets’ در ایالت واشنگتن تهدید زنبورها و شلاق تا رسانه ازدحاممحققان و شهروندان در واشنگتن در یک مراقب برای شکار مهاجم “قتل اورلئانز” پس از این حشرات را در ایالات متحده است.

غول های آسیایی هورنت بزرگترین زنبور سرخ و می تواند کشتن انسان با چند نیش. اما از آن است که خطرناک ترین برای اروپایی زنبور عسل است که دفاع در برابر هورنت تند و تیز آرواره های بلند استینگر و قوی زهر.

واشنگتن تایید چهار گزارش از غول های آسیایی اورلئانز در دو شمال غربی شهرستانها در ماه دسامبر. گونه های فعال تر می شود در ماه آوریل باعث شد مقامات محلی به دعوت عمومی برای کمک به زنبورداران ایجاد شده توسط خود را هورنت تله.

“این تکان دهنده بزرگ هورنت,” تاد موری دانشگاه ایالتی واشنگتن فرمت حشره شناس و گونه های مهاجم متخصص در بیانیه ای گفت. “این یک خطر سلامت و از همه مهمتر قابل توجهی درنده از زنبور عسل.”

موری گفت: این مهم برای مردم را به یاد بگیرند به رسمیت شناختن حشرات در حال حاضر در حالی که جمعیت کوچک است و هنوز به منطقه است.

“ما باید به مردم یاد می دهد که چگونه به رسمیت شناختن و شناسایی این هورنت در حالی که جمعیت های کوچک هستند,” او گفت: “به طوری که ما می تواند به از بین بردن آن در حالی که ما هنوز یک شانس است.”

اورلئانز در حدود اندازه یک فرد بالغ انگشت شست با رنگ زرد و نارنجی ، آنها بیشتر مخرب در اواخر تابستان و اوایل پاییز است. یکی از نشانه های ثبتشده آنها بازدید کندو باقی مانده از شماری از زنبور عسل است.

برخی از محققان اشاره به حشرات به عنوان یک “قتل هورنت” با توجه به داستان نیویورک تایمز منتشر شده در شنبه.

در ژاپن به 50 نفر در سال کشته شده اند و stung هر چند هورنت است که معمولا تنها مهاجم به انسان اگر آن آشفته است.

این بار داستان باعث کشت و نظرات خود در رسانه های اجتماعی اشاره کرد ظاهر اورلئانز در ایالات متحده در سال 2020 در کنار قحطی و طاعون و جنگ.

“به هر حال قتل توسط hornet در آخرالزمان کارت یکنوع بازی شبیه لوتو لطفا گام به جلو برای جمع آوری بردن شما” نوشت: Kaz وایدا یک روزنامه نگار مستقل.

کمدین Patton Oswalt مشترک داستان و نوشت: “قتل اورلئانز. مطمئن شوید که چیزی 2020. به ما همه چیز. Hypno-قورباغه ها. مدفوع کولاک. توالت سونامی. یک گربه عاقبت. ما می توانید آن را.”

نویسنده Rabih Alameddine نوشته شده: “من واقعا فکر می کنم که از دست رفته بود از زندگی من در این سال بود قتل اورلئانز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>