‘قتل Hornets’ در آمریکا: عجله برای جلوگیری از غول های آسیایی هورنت

بلین بشویید. — در چند دهه خود را از پرورش زنبور عسل, Ted McFall تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

به عنوان او کشیده کامیون خود را تا به بررسی یک گروه از کهیر در نزدیکی کاستر بشویید. در ماه نوامبر او می تواند نقطه از پنجره یک ظرف غذا از لاشه زنبور بر روی زمین است. به عنوان او نگاه کرد و نزدیک او را دیدم یک شمع مرده اعضای کلنی در مقابل یک کندو و قتل عام بیشتر داخل — هزاران و هزاران نفر از زنبورها با آنها سر زده از بدن خود را و هیچ نشانه ای از یک مقصر است.

“من می توانم قرار دادن سر من در اطراف چه می تواند انجام داده اند که” آقای McFall گفت.

تنها بعد از او آمده بود به گمان است که قاتل بود چه برخی از محققان به سادگی تماس بگیرید “قتل هورنت.”

با ملکه است که می تواند رشد به دو اینچ بلند, اسیایی, غول اورلئانز می توانید با استفاده از آرواره به شکل مشخصی باله های کوسه برای از بین بردن یک کندو زنبور عسل در عرض چند ساعت سر بریدن زنبورها و پرواز دور با thoraxes به خوراک جوان خود را. برای اهداف بزرگتر زنبور قوی و زهر استینگر — به اندازه کافی بلند به سوراخ یک مرغداری کت و شلوار را برای مشقت بار ترکیبی که قربانیان را تشبیه به فلز داغ رانندگی را به پوست خود را.

در ژاپن اورلئانز به کشتن بیش از 50 نفر در سال است. در حال حاضر برای اولین بار آنها را وارد در ایالات متحده است.

آقای McFall هنوز مشخص نیست که غول های آسیایی اورلئانز شد مسئول غارت از کندو. اما دو تا از درنده حشرات کشف شد در پاییز گذشته در گوشه شمال غربی ایالت واشنگتن در چند مایلی شمال اموال خود را — اول رؤیت در ایالات متحده است.

دانشمندان پس از سوار بر یک مقیاس کامل hunt for the hornets نگران است که مهاجمان می تواند تلفات جمعیت زنبور عسل در ایالات متحده و ایجاد چنین عمیق حضور که همه امید برای ریشه کن کردن می تواند از دست رفته.

“این پنجره ما را به نگه داشتن آن از ایجاد” گفت: Chris Looney یک حشره شناس در واشنگتن وزارت کشاورزی. “اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد در چند سال آینده آن را احتمالا نمی تواند انجام شود.”

در یک صبح سرد در اوایل دسامبر دو و نیم مایل به شمال از آقای McFall اموال جف Kornelis پا در جلو ایوان با تریر-میکس سگ. او نگاه کردن به نامطلوب بینایی: “این بزرگترین هورنت من تا کنون دیده ام.”

حشرات مرده بود و پس از بازرسی از آن آقای Kornelis تا به حال یک حدس است که آن را ممکن است یک غول های آسیایی هورنت. آن را حس بسیار را ندارد با توجه به مکان در جهان است اما او تا به حال دیده می شود یک قسمت از یوتیوب شخصیت Coyote پترسون گرفتن یک نیش از یکی از اورلئانز.

فراتر از اندازه آن هورنت یک نگاه متمایز با cartoonishly شدید چهره های اشک چشم مانند مرد عنکبوتی و نارنجی و راه راه سیاه و سفید است که گسترش آن در بدن مانند ببر و گسترده ای باریک بال مانند یک سنجاقک کوچک.

آقای Kornelis تماس دولت که به تایید می کنند که آن را در واقع یک غول های آسیایی هورنت. به زودی پس از آنها آموخته است که محلی پرورش دهندهء زنبور عسل در منطقه نیز پیدا کرده بود یکی از اورلئانز.

دکتر Looney گفت: آن را بلافاصله روشن شد که دولت با یک مشکل جدی مواجه, اما تنها با دو حشرات در دست و آمدن زمستان را در آن تقریبا غیر ممکن است برای تعیین چقدر هورنت در حال حاضر ساخته شده خود را در خانه.

در طول زمستان, دولت, کشاورزی, زیست شناسان و زنبورداران محلی رو به کار, آماده شدن برای فصل آینده. Ruthie Danielsen, پرورش دهندهء زنبور عسل است که به سازماندهی همسالان خود برای مبارزه با هورنت, افراشتند یک نقشه در سراسر هود از وسیله نقلیه خود را با توجه به مکان در سراسر شهرستان Whatcom که در آن زنبورداران تله قرار داده شده اند.

“اکثر مردم از ترس به گزیدگی توسط آنها” خانم Danielsen گفت. “ما ترس است که آنها در حال رفتن به کاملا از بین بردن کهیر.”

اضافه کردن به قطعیت و رمز و راز بود و برخی از اکتشافات دیگر از غول های آسیایی هورنت در سراسر مرز در کانادا.

در ماه نوامبر یک زنبور دیده می شد در, سفید, سنگ, British Columbia شاید 10 مایل دورتر از اکتشافات در ایالت واشنگتن — به احتمال زیاد بیش از حد برای اورلئانز به بخشی از همان مستعمره. حتی پیش از آن وجود نداشته است یک کندو کشف شده در جزیره ونکوور در سراسر تنگه هرمز است که احتمالا بیش از حد گسترده ای برای هورنت به عبور از سرزمین اصلی است.

خدمه قادر به پیگیری کردن کندو در جزیره ونکوور. کنراد Bérubé پرورش دهندهء زنبور عسل و حشره شناس در شهر Nanaimo اختصاص داده بود و برای نابودی آن است.

او را در هنگام شب اورلئانز خواهد بود در لانه خود را. او را در کوتاه و ضخیم sweatpants سپس خود زنبور عسل و کت و شلوار. او ملبس به کولار پرانتز در مچ پا و مچ دست.

اما همانطور که او با نزدیک شدن به کندو او گفت: rustling از قلم مو و درخشش خود را چراغ قوه بیدار مستعمره. قبل از او تا به حال شانس به douse لانه با کربن دی اکسید او احساس اولین سوزاننده stabs در پای او — از طریق زنبور عسل و کت و شلوار و اساسی sweatpants.

“این مانند در اختیار داشتن داغ thumbtacks رانده شدن به گوشت من,” او گفت:. او به پایان رسید تا گرفتن نیش زده حداقل هفت بار برخی از نیش نقشه کشی خون.

Jun-ichi تاکاهاشی یک محقق در کیوتو Sangyo دانشگاه در ژاپن گفت: این گونه به دست آورده بود “قتل هورنت” نام مستعار وجود دارد به دلیل تهاجمی آن حملات گروه می تواند در معرض قربانیان به دوز سمی زهر معادل که از یک مار سمی; یک سری از نیش می تواند کشنده باشد.

شب او را نیش زده آقای Bérubé هنوز موفق به از بین بردن لانه و جمع آوری نمونه, اما روز بعد پاهایش درد, به عنوان اگر او تا به حال آنفولانزا. از هزاران بار او شده است گزیدگی در طول عمر خود از کار او گفت: غول های آسیایی زنبور نیش شدند و دردناک ترین.

پس از جمع آوری زنبور در Blaine منطقه مقامات دولتی در زمان خاموش بخشی از یک پا و حمل آن را به یک متخصص در ژاپن است. یک نمونه از نانایمو آشیانه فرستاده شد به عنوان به خوبی.

ژنتیکی بررسی به این نتیجه رسیدند که بیش از چند هفته گذشته مشخص شد که لانه در نانایمو و زنبور در نزدیکی بلین شد متصل نیست گفت: Telissa ویلسون یک دولت آفات زیست شناس معنی وجود داشته احتمالا حداقل دو مقدمه در منطقه است.

دکتر Looney رفت در یک روز اخیر در بلین حمل روشن کوزه که ساخته شده بود به موقت تله; معمولی زنبور و زنبور تله برای خرید در دسترس را سوراخ بیش از حد کوچک برای غول های آسیایی هورنت. او پر شده با آب پرتقال مخلوط با شراب برنج دیگران تا به حال کفیر با مخلوط آب و یک سوم دسته ای پر شده بود با برخی تجربی lures — همه با این امید از ابتلا به ملکه ظهور به دنبال یک محل برای ساخت یک لانه.

او به آنها آویزان از درختان geo-tagging هر مکان با تلفن خود را.

در یک منطقه گسترده ای پوشیده شده از درخت زیستگاه برای اورلئانز به ایجاد خانه کار پیدا کردن و از بین بردن آنها دلهره آور است. چگونه برای پیدا کردن غارها که ممکن است پنهان زیر زمین ؟ و که در آن به نگاه و توجه به این که یکی از ملکه ها می توانند پرواز کنند بسیاری از مایل در روز در سرعت های تا 20 مایل در ساعت ؟

فرسنگ ها پوشیده شده از درخت مناظر و خفیف, مرطوب, آب و هوای ایالت واشنگتن غربی باعث می شود برای یک مکان ایده آل برای اورلئانز به گسترش است.

در ماه های آینده آقای Looney گفت: او و دیگران طرح به جای صدها نفر از تله. مقامات دولتی باید در نقشه برداری از این طرح در یک شبکه, شروع در بلین و در حال حرکت به بیرون.

وزوز از فعالیت های داخل لانه از غول های آسیایی اورلئانز می توانید نگه داشتن دمای داخل تا 86 درجه تا انتقالها نیز کاوش با استفاده از تصویربرداری حرارتی برای بررسی جنگل طبقه است. بعد آنها همچنین ممکن است سعی کنید دیگر ابزارهای پیشرفته است که می تواند مسیر امضای همهمه اورلئانز را در پرواز است.

اگر یک زنبور می کند گرفتار در دام دکتر Looney گفت: برنامه وجود دارد احتمالا با استفاده از فرکانس رادیویی شناسایی دسته به مانیتور که در آن می رود — و یا به سادگی ضمیمه یک پرچم در حال اهتزاز و سپس به دنبال هورنت آن را به عنوان بازگشت به لانه خود را.

در حالی که اکثر زنبورها خواهد بود قادر به پرواز با یک مخل نشانگر متصل شده است که این مورد با غول های آسیایی هورنت. این به اندازه کافی برای تحمل بار اضافی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>