مادر سهام خود را به تغییر زندگی’ ترفند برای نگه داشتن کودکان lunchbox ساندویچ تازه برای یک هفته


مادر سهام خود را به تغییر زندگی’ ترفند برای نگه داشتن کودکان خود را lunchbox ساندویچ تازه برای یک هفته

  • یک مادر که تنها اقدام به خرید نان یک بار در هفته نشان داد که چگونه به آن را تازه نگه دارید
  • او را نگه می دارد بچه های خود را’ ساندویچ تازه با انجماد در روز او برای خرید نان
  • دیگران نیز گفت: buttering هر دو طرف نان را نگه می دارد با هم ساندویچ
  • سابق معلم انگلیسی لی هلمز مشترک چگونه به کامل lunchbox

یک مادر نشان داد که چگونه او را نگه می دارد ساندویچ او آماده برای بچه های تازه به مدت پنج روز از ناهار مدرسه.

کیت ارسال شده در Facebook به او می گویند باعث می شود ساندویچ روز او برای خرید نان و یخ آنها را رک و بی پرده به طوری که آنها فوق العاده تازه’.

“من یکی از آن دانشگاه علوم پزشکی مشهد که یخ ساندویچ چون من زمان ضعیف در طول هفته و بچه های من تنها غذا خوردن “خسته کننده ساندویچ” به هر حال,’ کیت نوشت.

A mum who only buys bread once a week has revealed how she keeps the sandwiches she prepares for her kids fresh for five days of school lunches by freezing them the day she buys the bread (pictured)

یک مادر که تنها اقدام به خرید نان یک بار در هفته نشان داد که چگونه او را نگه می دارد ساندویچ او آماده برای بچه های تازه به مدت پنج روز از ناهار مدرسه توسط انجماد آنها را روز او برای خرید نان (تصویر)

Kate posted on Facebook to say she makes the sandwiches the day she buys the bread and freezes them straightaway so they are 'super fresh' - and includes a range of fillings (pictured)

کیت ارسال شده در Facebook به او می گویند باعث می شود ساندویچ روز او برای خرید نان و یخ آنها را رک و بی پرده به طوری که آنها فوق العاده تازه’ – و شامل طیف وسیعی از پر کردن (تصویر)

‘آنها د-فراست فوق العاده سریع به طوری که آنها فقط در صبح و رفتن مستقیم به lunchbox. مگر اینکه مشغول به کار هستم و من ناهار شب قبل از.

استرالیا مادر توضیح داد که کودکان خود را ساندویچ به طور معمول شامل ترکیبی از گوشت اغذیه فروشی و یا پای کباب گوشت و پنیر با خردل یا گسترش مثل کره بادام زمینی, نوتلا, Vegemite یا پنیر spreadable.

او همچنین می شود از درازا برش نان در نانوایی که کیت گفت: هر دو ‘ساده تر و سریعتر برای برش يافته ،

She also gets the bread cut lengthways at the bakery (pictured), which Kate said is both 'easier' and quicker for cutting the crusts off

او همچنین می شود از درازا برش نان در نانوایی (تصویر) که کیت گفت: هر دو ‘ساده تر و سریعتر برای برش يافته خاموش

Buttering both sides of the bread helps to keep the sandwich together when it comes out of the freezer, while you should avoid wet foods like tomatoes to stop it going soggy (pictured)

Buttering هر دو طرف نان کمک می کند تا به نگه داشتن ساندویچ هم می آید از فریزر در حالی که شما باید به جلوگیری از مرطوب مواد غذایی مانند گوجه فرنگی به آن را متوقف کند رفتن خیس (تصویر)

پس از او به اشتراک گذاشته ترفند آنلاین هزاران نفر شد و سریع به ستایش مادر ایده.

برخی خود را به اشتراک گذاشته تغییرات خود را برای این ترفند ذکر است که buttering هر دو طرف نان کمک می کند تا به نگه داشتن ساندویچ هم می آید از فریزر در حالی که اجتناب از هر گونه مرطوب مواد غذایی مانند گوجه فرنگی معنی آن را نمی خواهد برود خیس.

‘کمی راهنمایی و ترفندها مانند این می تواند چنین تاثیر مشغول صبح’ یکی از والدین شده است.

“من از این عشق – زندگی-تغییر ترفند دیگری اضافه شده است.

Nutritionist and former English teacher Lee Holmes (pictured) revealed how to pack the perfect lunchbox - and it all comes down to including as many different ingredients as possible

متخصص تغذیه و سابق معلم انگلیسی لی هولمز (تصویر) نشان داد که چگونه به بسته کامل سه بعدی – و آن همه پایین می آید به از جمله به عنوان بسیاری از مواد مختلف به عنوان امکان پذیر است

'A nutritionally-balanced lunchbox should contain an array of food from various food groups,' Lee said. She recommends plant-based treats (stock image)

‘مواد مغذی متعادل lunchbox باید حاوی مجموعه ای از مواد غذایی مختلف از گروه های غذایی,’ لی گفت. او توصیه می کند گیاه مبتنی بر رفتار (انبار تصویر)

به تازگی یک متخصص تغذیه و سابق معلم انگلیسی نشان داد که چگونه به بسته کامل سه بعدی – و آن همه پایین می آید به از جمله به عنوان بسیاری از مواد مختلف به عنوان امکان پذیر است.

چه ایده آل ناهار مدرسه باشد ؟

* سبوس دار یا نان خمیر ترش: انتشار آهسته کربوهیدرات کمک به ایجاد ثبات در سطح قند خون.

* پروتئین: گوشت بدون چربی و ماهی قزل آلا و ماهی تن و تخم مرغ و یا توفو کمک خواهد کرد که با هوشیاری و استقامت.

* چربی های سالم: چیزهایی مانند دانه آفتابگردان و آووکادو و تخم کدو افزایش احساس سیری کمک به ایجاد ثبات در کودکان و نوجوانان خلق و خو و افزایش غلظت خود را.

* سبزیجات * 2-3: مواد غذایی مانند فلفل دلمه ای, هویج, پوره سیب زمینی و خیار حاوی فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی بچه ها نیاز به نگه داشتن سیستم ایمنی بدن خود را سالم.

سیدنی مبتنی بر متخصص لی هلمز گفت که در طول این سالها به عنوان یک معلم او دیده می شود تاثیر است که وعده های غذایی مغذی می تواند در دانش آموزان و چگونه آن را واقعا می تواند تفاوت به عملکرد خود در کلاس درس.

اولا لی گفت: فرزند شما همیشه باید درگیر در انتخاب فرزند خود را سه بعدی – به عنوان این خواهد آنها را بیشتر به احتمال زیاد به می خواهید به خوردن از آن است.

‘اجازه دهید کودک خود را درگیر در خرید خود lunchbox مطمئن شوید که آن را محکم با درب عایق و یا همراه با یک بسته یخ,’ لی گفت.

او توصیه می کند چیدن چیزی با جیب جداگانه و یا ‘بخش’ در آنها برای جلوگیری از آلودگی متقاطع و اطمینان مرطوب و خشک مواد غذایی نگهداری می شوند به طور جداگانه.

وقتی که می آید به آنچه که شما باید نگه دارید در فرزند خود را سه بعدی, لی گفت: رنگ کلیدی است برای درخواست تجدید نظر بصری.

‘مواد مغذی متعادل lunchbox باید حاوی مجموعه ای از مواد غذایی مختلف از گروه های غذایی,’ لی گفت.

او توصیه می کند گیاهی درمان مانند آب میوه های تازه و مخلوط خرد کردن سبزیجات و هوموس و دانه و همچنین زغال اخته و توت فرنگی بیش از ژله و مربا.

‘استفاده از انواع مختلف میوه ها و سبزیجات و دانه نارگیل, تکه کامل چربی غنی از کلسیم لبنیات و غذاهای غنی از پروتئین مواد غذایی مانند گوشت و تخم مرغ و کره دانه پالس و تن ماهی و ماهی های چرب,’ متخصص تغذیه توصیه می شود.

آنها نیاز به نوعی از کربوهیدرات و چربی های سالم برای اطمینان از آنها ماندن کامل از طریق روز.

چیزهایی مانند دانه آفتابگردان و آووکادو و دانه کدو تنبل می تواند به افزایش احساس سیری کمک به ایجاد ثبات در کودکان و نوجوانان خلق و خو و افزایش غلظت خود را.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>