مولر: گزارش وزارت دادگستری دستور داد به نوبه خود بیش از unredacted کپیوزارت دادگستری دستور داده شده است به نوبه خود بیش از یک unredacted کپی از مولر گزارش در حکم که متهم به دادستان کل ویلیام Barr از بد نمایش دادن یافته های این گزارش قبل از توزیع آن به کنگره است.

بخش سفارش داده شده به دست بیش از این گزارش 30 مارس بنابراین قاضی می تواند به ارزیابی آنچه که می تواند بیشتر منتشر publicly.

تصمیم دادگاه است که نتیجه یک BuzzFeed طرح دعوی در دادگاه به دنبال حذف redactions از این گزارش که جزئیات ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در نظر او توضیح حکم این قاضی فدرال رخی والتون نوشت که Barr نظرات عمومی در آوریل 2019 در مورد گزارش مناسب نیست با واقعی findingsand بودند گمراه کننده به مردم است.

“تناقضات بین دادستان کل بر اظهارات ساخته شده در زمانی که عمومی نیست دسترسی به redacted نسخه مولر گزارش به بررسی صحت اظهارات خود را و بخشهایی از redacted نسخه مولر گزارش که در تضاد با این اظهارات باعث دادگاه به طور جدی سوال که آیا دادستان کل بر یک محاسبه تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی در مورد مولر گزارش در حمایت از رئیس جمهور تهمت با وجود برخی یافته ها در redacted نسخه مولر گزارش به خلاف” والتون گفت.

والتون که منصوب شد توسط جورج بوش تحویل خشن محکومیت Barr. “این شرایط به طور کلی و دادستان بر عدم خلوص به طور خاص به سوال دادستان کل بر اعتبار” او نوشت: در نظر حقوقی.

مولر پیچیده تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016 در ماه آوریل سال گذشته است. پس نتیجه گیری از Mueller کار بار منتشر شد چهار صفحه خلاصه که تا حد زیادی پاک مغلوب ساختن پیشی جستن از پتانسیل انسداد عدالت يكي از اتهامات عنوان شده علیه او.

مولر را گزارش نمی دهند که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با عنوان جرم جنایی توطئه با روسیه برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 اما مولر کاهش یافته است برای رسیدن به یک نتیجه قطعی در این سوال از انسداد عدالت است. این redacted کپی از این گزارش بود که در نهایت منتشر شد توضیح داده شده 11 موارد که در آن تهمت و یا مبارزات انتخاباتی خود مشغول بالقوه انسداد عدالت; تهمت مشخص می شود در این گزارش به عنوان “مجموع exoneration” یک خط دموکرات ها به شدت مورد اعتراض.

در آن زمان Mueller انتقاد Barr خلاصه در نامه ای نوشته است که آن را “نه به طور کامل به تصرف خود در زمینه طبیعت و ماده” ویژه مشاور یافته است با توجه به گزارش گزیده ای.

“در حال حاضر وجود دارد سردرگمی عمومی در مورد جنبه های انتقادی از نتایج تحقیق ما,” مولر اضافه شده است. “این تهدید به تضعیف مرکزی هدف که بخش منصوب ویژه: مشاوره برای اطمینان کامل و اعتماد به نفس عمومی در نتیجه تحقیقات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>