مبهم دموکراتیک مسابقه Hurtles به نیوهمپشایر

منچستر N. H. — دموکرات ها مبارزه در میان خود در روز پنج شنبه بیش از مشکل آیووا قفقاز و حتی به عنوان نزدیک به نتایج نهایی نشان داد سناتور برنی ساندرز و پیت Buttigieg در یک مرده حرارت منجر شود.

قابل توجه سطح از اختلاف پوشاند شروع نامزد مرحله مقدماتی نیوهمپشایر تنها چند روز دور اولیه بود شکست برای یک حزب که در حال حاضر ایدئولوژیک شکسته بین چپ و مرکز و خیره در یک نامزدی مبارزه است که ممکن است آخرین به تابستان است.

رئیس کمیته ملی حزب دموکرات تام پرز اضافه شده به آشفتگی در روز پنج شنبه اول خواستار recanvass از نتایج در آیووا — “به اندازه کافی به اندازه کافی است” او اعلام کرد — قبل و بعد از پس گرد کرد و گفت که تنها حوزه با گزارش مشکلات نیاز به دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

نتیجه قفقاز فرو رفته در سردرگمی از دوشنبه که آیووا مقامات گزارش مشکل با فن آوری های جدید و تناقضات در گزارش نتایج. حتی با 99 درصد از نتایج جدول در پنج شنبه شب آقای ساندرز و آقای Buttigieg شد و عملا قفل شده است و در این مسابقه برای نمایندگان. هیچ برنده اعلام شده است.

دولت نمی علنا پاسخ به آقای پرز خواست و گفت آن را انجام recanvass تنها اگر یک کمپین خواست. هیچ کدام از نامزدها انجام داده اند.

اضافه کردن به حس زنگ در میان دموکرات ها بود در حال رشد شکاف بین آقای ساندرز و کمیته ملی حزب دموکرات احیای خاطرات acrimony از رهبران حزب 2016 اولیه. علاوه بر اعلام او برنده شده بود در آیووا — زیر رهبری آقای Buttigieg که این ادعا را روز دوشنبه — آقای ساندرز را محکوم کرد حزب دموکرات آیوا و به نام کمیته ملی تصمیم به تغییر آن بحث قوانین شامل Michael R. بلومبرگ “مطلق خشم.”

“من از نشستن در وسط مانند یک کودک که پدر و مادر در حال رفتن را از طریق طلاق بدونم که چطور می توانیم این کار را در چند ماه آینده گفت:” لورا Hubka دموکراتیک حزب مرجعیت در آیووا شهرستان Howard. “من مطمئن هستم که ما می توانیم.”

برای تمام عدم قطعیت وجود دارد هیچ نشانه ای که خطوط اصلی تغییر کرده بود به طور قابل توجهی با آقای ساندرز مستقل و آقای Buttigieg سابق شهردار کوچک, ایندیانا, شهرستان, اثبات در آیووا که آنها می تواند غلبه بر دو نامزد با روابط نزدیک تر به سنتی رهبری حزب و سناتور الیزابت وارن و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. یک نظرسنجی جدید در نیوهمپشایر در روز پنج شنبه نشان داد آقای ساندرز در جلو و آقای Buttigieg نزدیک پشت.

جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت پاسخ داده اند gleefully دموکراتیک آشفتگی و در روز پنج شنبه آقای ترامپ basked در تبرئه استیضاح اتهامات توسط سنا خطاب به همکاران جمهوری خواه با هاله ای از پیروزی و دفاع — و با تصویب اعتبار در یک شخصی ،

جمهوری خواهان نیز به سخره دموکرات ها در مورد متوسط میزان مشارکت در آیووا که شبیه به 2016 قفقاز و زیر تعداد بی سابقه ای از دموکرات ها که در شرکت های تاریخی 2008 مسابقه و به دور از خوش بینی از مبارزات.

در نشانه ای از چگونه پر سر و صدا این وضعیت تبدیل شده بود, آیووا, مقامات گفت: پنج شنبه شب آنها تا به حال نتایج از 100 درصد از حقيقت است. اما آسوشیتد پرس که به طور معمول در اعلام نتایج انتخابات گفت که آن را در نظر گرفته نتایج ناقص به دلیل وجود شواهد, آیووا, پارتی “است که با دقت در جدول برخی از نتایج آن است.” A. P. گفت: آن را نمی تواند تعیین کند برنده است.

برای بسیاری در حزب اما آن چه صورت گرفته در این روز پس از رای گیری و رای خود را — که به همان اندازه نگران کننده به اختلافات و تئوری های توطئه تحت الشعاع این پیام که نامزد بودند تبادل به رای دهندگان نیوهمپشایر.

پس از دردناک تعداد آیووا آرا نشان داد آقای ساندرز به سرعت در حال بسته شدن شکاف آقای Buttigieg برخی از آقای ساندرز پرشورترین حامیان گفتند که مشکوک به ایجاد حمایت توطئه به سرعت حرکت خود را. رقیب دیگر ابراز سوزش در مورد نامشخص آیووا نتیجه حتی به عنوان آنها در تلاش برای آماده شدن برای یک ریسک بالا بحث در اینجا جمعه و اولیه چهار روز بعد.

سردرگمی آغاز شد که در ساعات اولیه روز شنبه به عنوان آیووا دموکرات ثابت شده قادر به tabulate خود را در حوزه بازده به یک سطح جدید در ظهر شنبه هنگامی که آقای پرز به نام برای recanvass. دقیقه بعد آقای ساندرز به نظر می رسد قبل از اینکه خبرنگاران در نیوهمپشایر ستاد برای تشکر از مردم آیووا نمایندگان شان “برای بسیار قوی پیروزی آنها به ما داد.”

با استناد به خود 6,000 رای, رای مردم استفاده در آیووا, ژاکت چادری سناتور ورمونت گفت: “ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

آقای Buttigieg هنوز هم لذت می برد خفیف منجر شود با توجه به آیووا دموکرات’ فرمول های پیچیده برای تخصیص نمایندگان سنتی متریک برای تعیین برنده. در جانبازان با مضمون رویداد در Merrimack, N. H. روز پنج شنبه او را نادیده گرفته محکم کردن نتایج با استناد به “اعتبار فوق العاده ای از این کمپین چشم انداز است که ما تا به حال در آیووا در روز دوشنبه.”

اما حتی به عنوان دو نامزد بوق و کرنا عملکرد خود را تجزیه و تحلیل توسط دانشمندان علوم سیاسی و نیویورک تایمز را نتیجه بخش نشان داد تناقض در نتایج آیووا فراهم کرده است. این بار تحلیل یافت آیووا بازده سرند با مشکلات با بیش از 100 حوزه گزارش نتایج آن بودند داخلی ناسازگار داده های گم شده یا نه ممکن است تحت قوانین پیچیده از آیووا قفقاز.

وجود دارد هیچ نشانه ای که این تناقضات را تحت تاثیر قرار منظور از مسابقه و یا در نتیجه یک تلاش عمدی برای دکل نتیجه, اما آنها اضافه شده به سوالات مطرح شده در مورد نتایج شده اند که فرو رفته در هرج و مرج به مدت سه روز.

آیووا قفقاز دچار آبشاری فجایع. داوطلب حوزه رهبران یا حاضر به دانلود یک برنامه جدید گوشی های هوشمند طراحی شده برای گزارش جلسه نتایج و یا آن را بیش از حد دست و پا گیر برای استفاده است. کسانی که سعی تلفن در نتایج یافت خطوط تلفن ماجرا. و زمانی که دولت را دریافت نتایج از آن 1,758 حوزه محاسبات برای تعیین تعداد نمایندگان هر نامزد برنده معلوم شد نادرست در به عنوان بسیاری از 20 درصد از حقيقت است.

آقای ساندرز در ایران مشکل برای excoriate مقامات حزب.

“آنچه اتفاق افتاده با آیووا حزب دموکرات است و خشم او گفت:” در کنفرانس خبری “که آنها بودند که آمادگی که آنها مطرح چنین فرایند پیچیده با تکیه بر تکنولوژی تست نشده.”

این recanvass درخواست شده توسط آقای پرز را شامل بررسی کار ورق از جلسه حوزه در سراسر کشور و 87 ماهواره ای حوزه حزبی در آیووا کشورهای دیگر و خارج از کشور. اما آقای پرز هیچ قدرت به منظور دموکرات آیوا به recanvass نتایج خود را. و در مصاحبه بعد در روز در MSNBC گفت: تا به حال نشده است خواستار recanvass ایالت — تنها در حوزه که در آن بی نظمی گزارش شده بود.

بیشتر نگران به استراتژیست های دموکرات و مقامات منتخب شد رشد سویه بین آقای پرز که تلاش برای نگه داشتن خود را تقسیم حزب و آقای ساندرز مبارزات انتخاباتی.

سناتور مشاوران عصبانی بودند در مورد آقای پرز تماس ناگهانی برای یک مشکل به اجرا recanvass در یک لحظه زمانی که آقای ساندرز به نظر می رسد آماده را به نفع خود در مورد به عنوان بسیاری از نمایندگان شناخته شده به عنوان نماینده دولت معادل — به عنوان آقای Buttigieg.

در همان زمان آقای پرز و خود را بالا مشاوران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آشفته بیش از تلاش برخی از آقای ساندرز حامیان به ادعای بدون مدرک که دولت و حزب ملی هستند سرکوب می گرداند به کاهش سناتور موفقیت در قفقاز.

آقای ساندرز که هنوز بنادر سوء ظن است که او دزدیدند از پیروزی در انتخابات در سال 2016 دامن زده تنش با D. N. C. روز پنج شنبه هنگامی که از او خواسته شد در مورد این کمیته تصمیم به رها کردن حکومت نیاز داوطلبان برای پاسخگویی به یک آستانه برای اهدا کنندگان به منظور به نظر می رسد در این حزب حمایت مناظره; که ارائه قبلا نگه داشته خود کمک های مالی آقای بلومبرگ کردن مرحله.

“در حال حاضر به طور ناگهانی یک مرد در می آید که نمی کمپین یک بیت در آیووا و نیوهمشایر او در انتخابات من حدس می زنم در نوادا یا کارولینای جنوبی, اما او را به ارزش 55 میلیارد دلار خواهد رساند” آقای ساندرز گفت. “من حدس می زنم اگر شما ارزش $55 میلیارد شما می توانید قوانین را برای یک بحث است. بنابراین برای پاسخ به سوال شما: من فکر می کنم که مطلق است و خشم و واقعا ناعادلانه است.”

آقای ساندرز شعارهای پوپولیستی می تواند chalked به عنوان علوفه برای پایگاه خود را در یک مسابقه نزدیک زمانی که او نیاز داوطلب ساعت و کوچک-دلار سهم. اما در یک لحظه از بالا حامیان آنها در حال حاضر اختلافات با هیلاری کلینتون که انتقاد سناتور در هفته های اخیر آشفتگی برجسته شکاف بین حزب pro-ساندرز و چپ سنتی دموکرات ها.

پرسید: اگر مبهم آیووا نتایج او سوال خانم کلینتون پیروزی باریک وجود دارد چهار سال پیش سناتور گفت: “من فکر نمی کنم هر کسی می داند که” قبل از اجازه می دهد که وجود دارد این است که “برخی از فرضیه که ما برنده رای مردمی” وجود دارد در سال 2016.

سناتور نشد در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در آقای پرز اما خود را بالا مشاور به دنبال tamp پایین اختلاف در حالی که روشن است که ساندرز مبارزات انتخاباتی باقی ماند و با احتیاط از حزب تاسیس.

جف ویور آقای ساندرز مشاور گفت: این کمپین در بر داشت بحث تغییر حکومت به “خشم” اما در غیر این صورت به اعتقاد “D. N. C. سعی کرده بود evenhanded.”

اما آقای ویور افزود: “البته با توجه به تجربه ما ما همیشه مراقب باشند.”

این فقط ساندرز هواداران که در حال مضطرب با آقای پرز.

James Carville که گفت: رئیس جمهور باید استعفا با اشاره به یکی دیگر از بحث های این هفته است که تحت الشعاع قرار آیووا هرج و مرج: این بیمارستانها در حال تمام شدن از دستیاران که برنامه ریزی شده بود را تصویب کنوانسیون در میلواکی است. وی آن را به عنوان نشانه دیگری از بی نظمی.

“ما نمی توانیم تعداد آرا قرار داده و در یک کنوانسیون یا ارائه یک برنده پیام گفت:” آقای Carville های دیرین کلینتون استراتژیست.

در آیووا مقامات گفت که اگر یک recanvass درخواست شد آنها را به طور موثر به بیش از شروع در جدول بندی نتایج از روز دوشنبه قفقاز

هر چند مبارزات و بار ها پیدا کرده اند و تعداد زیادی از خطاهای موجود در سراسر کشور مشکل به نظر می رسد حاد در داده ها از 87 ماهواره قفقاز, مکان, برای, آیووا دموکرات که نمی تواند شرکت در یکی از منظم حزبی مکان. کسانی که مکان های که در آن دولت ارسال شده است نتایج نشان می دهد آقای ساندرز انجام کار به خصوص به خوبی.

در سراسر آیووا دموکرات تشکیل یک دایره تیرباران. D. N. C. مقامات گفت: دولت در هزینه است. دولت حزب عدالت گفت: app توسعه دهنده شکست آنها است. جوان شهری دموکرات گفت: روستایی septuagenarian داوطلبان باید قادر به کشف کردن که چگونه به استفاده از برنامه. روستایی گفت: مقامات شهری قفقاز رشد کرده بود بیش از حد بزرگ به تابع.

“برخی از این بزرگتر قفقاز وجود دارد بسیاری از حواس او را پرت در جریان بسیاری از مردم گوش نمی دهند, بسیاری از مردم نمی دانستند آنچه را که آنها در حال انجام گفت:” کریس پترسون یک عضو از حزب دموکرات آیوا دولت مرکزی کمیته. آقای پترسون caucused در روستایی تورنتون که در آن 15 نفر شرکت کردند و در حوزه. “من دوست داشتم راه قدیمی که در آن شما نامیده می شود و در نتیجه و انجام شد.”

Astead W. هرندون و کتی Glueck کمک, گزارش, از, Merrimack, N. H. و مگی آستور از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>