MSNBC Flips پس از برنی مشاور نینا ترنر تماس بلومبرگ یک Oligarch’


لحظات قبل از آیووا دموکرات قفقاز لگد دوشنبه شب برنی ساندرز’ کمپین ملی co-صندلی نینا ترنر موجب آتش بازی در MSNBC مجموعه ای هنگامی که او بارها و بارها توضیح داده شده میلیاردر دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ به عنوان یک “oligarch.”

انتقاد کمیته ملی حزب دموکرات برای تعمیرات اساسی آن بحث الزامات روشن حرکت اجازه می دهد بلومبرگ به واجد شرایط حرکت رو به جلو ترنر گفت: MSNBC میزبان کریس ماتیوز که رای دهندگان آمریکایی نگران هستند “الیگارشی” قادر به خرید راه خود را به انتخابات.

“آیا شما فکر می کنم مایک بلومبرگ است oligarch?” ماتیوز ناگهان با خوشحالی گفت.

“او است” ترنر ضرب گلوله کشته است. “او قلم آیووا. مردم آیووا نمایندگان شان باید توهین. خرید راه خود را به این مسابقه ، DNC تغییر قوانین. آنها آن را تغییر دهید برای سناتور هریس. آنها آن را تغییر دهید برای سناتور بوکر. آنها آن را تغییر دهید برای وزیر کاسترو.”

متیوز و سپس پرسید: اگر ترنر معتقد بلومبرگ خریداری شده راه خود را به این بحث باعث سابق اوهایو مجلس اعلام کرد که او “اصلا” و آن را “لکه بر دموکراسی است.”

پس از متیوز به پایان رسید مصاحبه Turner, لنگر, برایان ویلیامز تبدیل به MSNBC نویسندگان Jason Johnson, که ظاهرا تا به حال یک واکنش قوی به ترنر ارزیابی از بلومبرگ.

“تماس مایک بلومبرگ oligarch پیامدهای در این کشور که من فکر می کنم غیر منصفانه و غیر منطقی” او huffed. “من مخالف با بسیاری از چیزهایی که مایک بلومبرگ انجام داده است به عنوان یک شهردار. الیگارشی در ما اصطلاحات خاص باعث می شود شما فکر می کنم از یک فرد ثروتمند که پول خود را از نفت در روسیه است که با استفاده از یک شکسته و ناکارآمد سیستم.”

“مایک بلومبرگ فقط یک مرد ثروتمند” جانسون ادامه داد. “فقط به خاطر شما ثروتمند هستید به این معنا نیست که شما یک oligarch که سوء استفاده از قدرت است. قدرت است که مایک بلومبرگ دسترسی به داده شد به او رای دهندگان از نیویورک… این است که این نوع از زبان شما باید با استفاده از. من فکر می کنم آن را بی اعتنا ناعادلانه و آن نوع از چیزی که در صورت خود را اگر شما را تبدیل به نامزد و شما باید برای کار با مایک بلومبرگ سه یا چهار سال از هم اکنون. که این موضوع ساندرز مردم هرگز به نظر می رسد می خواهید به یاد داشته باشید.”

پس از شکست تجاری, MSNBC بود ترنر و جانسون بحث او با استفاده از به اصطلاح. Sanders, مشاور او شد unapologetic و گفت آن را “مضحک” است که “کسی به دفاع از ثروتمندترین افراد در این کشور بیش از کار مردم در این کشور است.”

“است که همان پیام برنی ساندرز به زندگی روزمره مردم این کشور است که من خوش آمدید نفرت از نخبگان از آنجا که من ایستاده تا برای شما,” او اضافه شده است. “پس cry me a river ثروتمندترین.”

جانسون در ضمن معتقد است که مسئله چیزی بود که کلمه “میلیاردر” ضمنی در حالی که همچنین این ادعا که ترنر خودش کار می کرد برای کسی که بخشی از یک درصد تعجب اگر او می خواهد تماس ساندرز oligarch.

چیزهایی که در ادامه به دریافت بیشتر و بیشتر گرم می شود بین این دو با ترنر متهم جانسون نام-تماس و “دفاع از کسی که خرید راه خود را از طریق دموکراسی” در حالی که جانسون شکایت کرده است که این “فقط چگونه شما بچه ها کار گیرند.”

در نهایت در پایان بسیار متشنج بورس ماتیوز پرسید: اگر او می خواست برای تغییر کلمه خود را برای بلومبرگ.

“او نمی تواند به من بگویید چه می گویند و یا چگونه به تغییر کلمات من,” او قاطعانه پاسخ داد. “کلمه من می ایستد!”

رادیو فردا میزبان کوره پیت Buttigieg: چگونه می توان با شما تماس مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه پس از Super Bowl Ad?

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im