جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس دستاوردهای ‘بی سابقه’ پشتیبانی در سراسر آمریکااین جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به دست آوردن حمایت قابل توجهی در سراسر آمریکا از جمله از انتخاب رهبران به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید کشور رفت و برگشت.

برای سال های فعالان را تحت فشار قرار دادند و ما شهرها و ایالات متحده برای کاهش اجرای قانون بودجه در میان یک افزایش چشمگیر در هزینه های پلیس و زندان در حالی که بودجه برای حیاتی خدمات اجتماعی منقبض شده و یا ناپدید شدند.

مقامات دولتی به مدت طولانی رد این ایده به عنوان یک چپ فانتزی اما ناآرامی های اخیر و کمبود بودجه از Covid-19 بحران به نظر می رسد الهام گرفته اند بیشتر جریان اصلی به رسمیت شناختن مرکزی استدلال پشت defunding.

“برای دیدن قانونگذاران که حتی لزوما در سمت چپ حمایت حداقل کاهش قابل توجهی در نیویورک اداره پلیس [NYPD] بودجه است که واقعا بسیار دلگرم کننده” جولیا سالازار یک ایالت نیویورک سناتور و دموکراتیک سوسیالیستی گفت: نگهبان روز سه شنبه. “این احساس کمی سورئال.”

فلوید مرگ در مینیاپولیس, طرفداران می گویند قدرتمند بود تظاهرات که پلیس تلاش اصلاحات از نیمه دوم دهه گذشته شکست خورده اند برای جلوگیری نژادپرستانه پلیس و قتل. در ضمن قابل توجه تصاویری از عظیم نظامی و در برابر خشونت نیروهای پلیس در پاسخ به تظاهرات مسالمت آمیز به رهبری برخی از سیاستمداران به این سوال که آیا پلیس واقعا نیاز به این مقدار پول و قدرت شلیک.
Riot police points weapons as they move through a cloud of teargas at a Black Lives Matter protest in Denver.

در ضمن بیکاری فزاینده در میان اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس با مسکن و بهداشت و درمان بحران بدتر شدن. بسیاری از دولت ها شده اند ساخت دردناک کاهش به خدمات و انتظار برای دیدن درآمد مالیاتی سقوط و حتی بیشتر در سال آینده است. اما پلیس با بودجه شده اند آسیب دیده و برخی از شهرداران هستند و حتی به دنبال گسترش اجرای قانون بودجه است.

یک عکس فوری از برخی از شهرستان بودجه بحث است که تشدید این هفته:

  • لس آنجلس: پلیس با بودجه $1.8 میلیارد و شهردار است برای هفته ها شده و فشار برای افزایش حقوق و پاداش برای افسران و به طور کلی 7 درصد افزایش دهد که این بودجه بیش از نیمی از این صندوق به طور کلی. اما روز چهارشنبه گفت که او در حال حاضر به دنبال کاهش بودجه پلیس.

  • نیویورک: شهردار سوق دادن به ترک NYPD را تقریبا $6bn بودجه دست نخورده در حالی که چاک آموزش و پرورش و برنامه های جوانان و برش و سازمان های دیگر به میزان 80 درصد است.

  • فیلادلفیا: شهردار پیشنهاد کرده است که هزینه $977m در پلیس و زندانها است که 20 درصد از این صندوق به طور کلی. A $14m افزایش برای پلیس می آید به عنوان شهر است برش بودجه برای پیشگیری از خشونت جوانان, فرهنگ و هنر, توسعه نیروی کار و تخمگذار کردن کارکنان در مراکز تفریحی و کتابخانه ها.

Defunding گفت: فعال Jeralynn Blueford است منطقی پاسخ از رهبران در این لحظه بی سابقه ای گرفته است. “اگر پلیس شده بود جدی در مورد اصلاحات و تغییر سیاست و سپس حدس بزنید چه ؟ مردم نمی خواهد این عصبانی است.”

Blueford پسر کشته شد توسط پلیس اوکلند در سال 2012 شده است و او در مبارزه برای اصلاحات پس از. “ما به شما اجازه کشتن فرزندان ما و شما گفت این بود که رفتن به تغییر دهید و شما reneged در آن است. اگر ما نگه داشتن بودجه آنها آن را می دهد آنها را به ادامه “.

گروه های جامعه دفاع از defunding را مطرح کرده اند متفاوت استراتژی برخی صرفا مخالفت پلیس بودجه را افزایش می دهد, دیگران حمایت توده کاهش و برخی از مبارزه برای کامل defunding به عنوان یک گام نسبت به لغو نیروهای پلیس. برخی از طرح های مرتبط با مبارزه برای بستن زندان. همه در حال هل دادن برای سرمایه گذاری مجدد از کسانی که دلار در خدمات.

در میان اعتراض برخی از رهبران محلی با بودجه بندی قدرت شروع کرده اند پیشنهاد کاهش متوسط به پلیس. مهمترین تغییر قابل توجهی تا کنون آمده است در مینیاپولیس که در آن هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه رای به پایان قرارداد خود با اداره پلیس. دانشگاه مینه سوتا نیز متعهد به توقف همکاری با پلیس است.

“مردم مبارزه شده است برای سال ها به پلیس از مدارس و در حال حاضر از آن اتفاق می افتد یک شبه” گفت: Tony Williams عضو MPD150 یک لغو گروه که ادبیات در ساختمان “پلیس های آینده رایگان” گسترش یافته در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر. یک انتخاب مینیاپولیس بخش عضو در این هفته گفت که پلیس بود “irredeemably فراتر از اصلاحات” این نوع سخن گفتن که تا زمانی که به تازگی شده اند غیر قابل تصور به سازمان.

“این بی سابقه است در جنبش ما اما این یک نتیجه طبیعی که در آن ما شده است در طول پنج سال گذشته” ویلیامز گفت: تند کردن مشخصات بالا, قتل توسط پلیس شکست خورده اند که منجر به اصلاحات اساسی.

اریک Garcetti لس آنجلس شهردار خطاب به تظاهرات گسترده تر در یک سخنرانی در اواخر شب چهارشنبه و گفت: او در حال حاضر کار به کاهش به $150 متر به پلیس بودجه و سرمایه گذاری مجدد بودجه در جوامع هر چند جزئیات برنامه های خود بودند مشخص نیست.

حرکت خود را پس از یک ائتلاف تشکیل شده توسط Black Lives Matter لا تحت فشار قرار دادند برای چه آن را به نام “مردم بودجه” که تشویق شهرستان به صرف تنها 5.7 درصد از آن صندوق به طور کلی در اجرای قانون و 44% در روز جهانی کمک های اولیه و مدیریت بحران.

“در لحظه از بحران, مردم می خواهند خدمات و منابع است که به طور مستقیم برای کمک به مردم به جای پلیس که نظارت, ، و ما را بکشند” گفت: Melina عبدالله پل LA co-founder, و اضافه کرد که Garcetti پیشنهاد قطع شد “حداقل” و مقامات “نیاز به رفتن بسیار بیشتر”.
Protesters demonstrate on 2 June 2020, during a Black Lives Matter protest at Washington Square in New York City.

حتی اگر بسیاری از ما در ادارات پلیس’ وظایف در پاسخ به غیر خشونت آمیز و غیر اورژانس تماس ادارات خود را گسترش داده اند نظامی به سبک آرسنال در سال های اخیر است. پلیس آمریکا در کشتن بیشتر مردم در روز نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر انجام در سال است.

سناتور سالازار در نیویورک گفت: Covid-19 ویرانی انگیزه قانونگذاران به طور معمول دلسوز به NYPD به تجدید نظر در بودجه: “هر سنا دفتر … شده است فیلدینگ ژرف تعداد مدعیان بیکاری. ما فکر کرده ام هر روز در مورد چگونگی خدمات اجتماعی و عمومی خالص ایمنی در حال شکست مردم است. داشتن بیرون آمدن از تلخ بودجه دولت روند آن را بسیار خسته کننده به شنیدن این که $6bn برای NYPD.”

شهر councilmember که صندلی این کمیته که نظارت بر بودجه نامیده می شود به صورت قابل توجهی NYPD کاهش این هفته است. اگر چه او را کنترل نمی کند و NYPD تامین مالی به عنوان یک دولت مجلس, سالازار گفت: او می تواند تصور پلیس بلافاصله از دست دادن $1bn از بودجه خود را فقط برای زمان پلیس توابع است که هیچ ربطی به اجرای قانون و جرم و جنایت از جمله در پاسخ به بهداشت روانی تماس ها و دیگر خدمات اجتماعی.

Kamau والتون, فیلادلفیا مبتنی بر عضو حیاتی مقاومت طولانی مدت در آمریکا لغو گفت پوچی از پلیس افزایش هزینه در این لحظه قابل مشاهده بود به بسیاری از. والتون زندگی سراسر از یک مرکز تفریح و سرگرمی و کتابخانه شده است که بسته به علت Covid و گفت: houseless مردم در حال حاضر جمع آوری خارج چرا که آنها هیچ جای دیگری برای رفتن.

این شهر این است که بیشتر برش مسکن و بی خانمانی خدمات و به نظر می رسد عدم تابستان برنامه ریزی برای این جوامع که از دست داده اند برنامه های منابع و شغل آنها گفت. “در یک قطره از یک سکه آنها می توانید پیدا کردن پول برای uber-نظامی تانک و پرواز هلیکوپتر در تمام شهرستان ها و شلیک گلوله های لاستیکی, اما ما نمی توانیم مردم را در خانه؟”

کلی Lytle هرناندز یک UCLA مورخ اخیر و مک آرتور گیرنده گفت: این می تواند لحظه ای سرنوشت ساز برای ما: “ما طی 30 تا 40 سال یک حس است که ما ایمنی و سلامت همیشه می آید از سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر در پلیس است.”

این هفته به نظر می رسد وجود دارد و با افزايش شناخت از این شکست او گفت: “Defunding پلیس این است که اولین گام در یک بسیار گسترده تر تاریخی تغییر و تحول است که من امیدوار هستم که شما در حال دیدن گسترده ای مبتنی بر حمایت از در خیابان های امروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>