عزاداران به یاد داشته باشید جورج فلوید به عنوان تظاهرات انتظار می رود در سراسر آمریکایک خط طولانی از مردم, برخی از شعار “نه عدالت بدون صلح” منتظر خارج از یک کلیسا در ایالت کارولینای شمالی برای یادبود جورج فلوید که امریکا آماده برای برخی از بزرگترین تظاهرات در عین حال در ناآرامی باعث قتل او توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

یک نعش کش حامل فلوید بدن وارد صبح روز شنبه برای مشاهده عمومی از تابوت و خصوصی یادبود برگزار شد در Hoke شهرستان در جنوب کشور.

فلوید متولد شد و در Fayetteville, کارولینای شمالی – شهرستان فقط در شرق Hoke شهرستان است. هر چند او خود را صرف زندگی در هوستون بسیار فلوید خانواده است که هنوز هم وجود دارد شارلوت آبزرور گزارش داد.

فرماندار کارولینای شمالی دستور داد پرچم افراشته شود و در نیمی از کارکنان در روز شنبه در Floyd افتخار.

این یادبود در کارولینای شمالی است فلوید دوم. یادبود برگزار شد در یک دانشگاه در مینیاپولیس دو مایل از جایی که فلوید کشته شد. یک سوم و نهایی یادبود برگزار خواهد شد در هوستون که در آن فلوید گذاشته خواهد شد به بقیه.

WFLA اخبار
(@WFLA)

جمعیت فوران در شعارهای و سلامتی به عنوان جورج فلوید را تابوت می رسد در یادبود سایت در Reaford N. C. https://t.co/734q0UGynA pic.twitter.com/9GD6B0jQMZ

6 ژوئن 2020

مقامات در سراسر کشور نیز در حال آماده شدن برای یک روز دیگر از تظاهرات گسترده در واکنش به کشتار و فلوید و پس از آن اغلب خشونت آمیز مقاومت توسط پلیس به معترضان.

تظاهرکنندگان در سراسر چندین متحده در حال آماده سازی خود برای یک 12th بعد از تظاهرات اما پایتخت کشور است که پیش بینی می شد به بزرگترین جمعیت و در عین حال در روز شنبه. مقامات شهر می گویند آنها انتظار دارند در هر نقطه بین 50000 تا 100000 نفر برای شرکت.

موریل Bowser دموکراتیک شهردار واشنگتن شده است که انتقاد از تهمت دست زدن به تظاهرات تشویق مردم در توییتر به ملاقات در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا – خیابان خارج از کاخ سفید Bowser خود تغییر نام به افتخار جنبش – در روز شنبه.

برخی خیابان ها در این شهر شده اند بسته به ترافیک خودرو در انتظار اعتراض.

در ضمن دو بوفالو افسران پلیس التماس کرد گناه نیست به حمله پس از تصویری پدید آمده از آنها را هل دادن یک 75 ساله به زمین در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ است. این مرد نشان داده شد خونریزی پس از قابل توجه سر خود را به عنوان او سقوط کرد.

هارون Torgalski و رابرت McCabe شده اند به بیش از این حادثه بود که بازدید میلیون ها بار در رسانه های اجتماعی و باعث خشم گسترده. بوفالو پلیس در ابتدا گفت: او افتاد در طول یک رویارویی اما شهردار این شهرستان بعد از این حادثه را محکوم کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>