روز مادر دسته: چگونه پنج تا ذخیره یک مزرعه گل لاله از Covid-19

MOUNT VERNON بشویید. — هنگامی که مانت ورنون دبیرستان Bulldogs مواجه خاموش در برابر خود بسکتبال رقبا یک نسل پیش پنج تن از دوستان از کلاس از سال 1994 شد جرقه شمع, بازی, بعد از بازی. سه نفر در تشویق تیم ملی stoking مدرسه روح; دو تن از آنان در دادگاه نقاط به ثمر رساند.

آنها باقی ماند و پس از فارغ التحصیلی به عنوان آنها رفت و با خانواده ها و مشاغل از اطلاعات نظامی به قانون امور مالی و فن آوری. و هنگامی که اندرو میلر تماس گرفته و آنها را حدود یک سال پیش و گفت که او تا به حال یک ایده — شاید دیوانه شاید بزرگ شاید هر دو — به باند برگشت با هم و تبدیل شدن به لاله کشاورزان در قدیمی خود را در زادگاه شیمی هنوز هم کار می کرد.

آقای میلر که یک yell رهبر با تشویق تیم ملی, پس از آن سه زبانه مورمون مبلغ قبل از استخدام در ارتش و شرکت های بزرگ مدیریت بحران بود فقط به عنوان قانع کننده دوستان خود گفت که او تا به حال شده است در روز.

“ما رفت و برای یک ساعت یک مبارک و به پایان رسید تا خرید یک مزرعه گفت:” آنجلا Speer که رفت از تشویق به جامعه شناسی به فن آوری اطلاعات قبل از veering برگشت به بخش کشاورزی در لاله شهر 30 هکتار مزرعه همکاران خرید در تابستان گذشته.

زمان جهش خود را به عقب با هم بود ستاره فیلم افتضاح است.

به عنوان اولین حیاتی بهار نزدیک این سال — لاله شکوفه های فلش و محو شدن مانند یک آتش بازی در ماه مارس و آوریل — به طوری که جهانی همه گیر از coronavirus.

ظریف و زرق و برق دار نماد بهار است که برای تولید کنندگان می رسد اوج مالی در روز مادر — یکی از بزرگترین گل-هدیه روز سال در کنار سنت ولنتاین — به سرعت تبدیل به یک قربانی از این بیماری همه گیر.

سالانه جشنواره لاله که تساوی صدها هزار نفر از مردم شمال سیاتل به Skagit شهرستان که در آن سه چهارم ملت تجاری لاله محصول رشد کرده بود لغو شد. و قرار داده است که هر عنصر دیگر از لاله اقتصاد به سقوط آزاد و نیز: هیچ جشنواره بازدید کنندگان پرداخت به قدم زدن از طریق شکوفه و پول صرف شده در رستوران ها و هتل باقی می ماند دسته و لامپ برای رشد در خانه — $65 میلیون ضربه به اقتصاد محلی است که تنها مرکب از ضربات اقتصادی دولت را پناهگاه در محل سفارشات.

شکوفه های زرق و برق دار شد اما چند می تواند آنها را ببینید. ملی خرده فروشی زنجیره ای است که به طور معمول خرید میلیون ها نفر از دسته لغو سفارشات خود را به عنوان آنها retrenched به فروش قرنطینه لوازم و اصول اولیه مانند کاغذ توالت.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • بالا بهداشت مقامات quarantining پس از قرار گرفتن در معرض.
  • ردیابی بالا coronavirus و میر در آمریکا و خانه های سالمندان.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن زمین با سالمندان وقتی که می آید به او را از دست زدن به ویروس.

“شما را 10 سال از آماده سازی و برنامه ریزی برای بهار و نتیجه نهایی این فصل زمانی که ما تولید نزدیک همه ما درآمد سالانه و در این سال در واقع ناپدید شد” گفت: برنت Roozen های نسل سوم, لاله کشاورز در RoozenGaarde یک ملت بزرگترین لامپ تولید کنندگان را بالا می برد که لاله و لاله ها در 800 هکتار در سراسر Skagit شهرستان است.

این شرکت آغاز شده توسط ویلیام Roozen مهاجر از هلند در 1940s و برنت Roozen پدربزرگ در حال حاضر در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای retrench و گیاه کمتر از لامپ های این تابستان و پاییز به صرفه جویی در پول و یا رفتن عمیق تر به خطر شرط بندی در بهار سال آینده. “اگر ما می خواهیم به امید آینده ما را به برخی از تصمیم گیری های دشوار در حال حاضر” برنت Roozen گفت.

Cinemagraph
زمینه های لاله در RoozenGaarde در Mt. ورنون بشویید.
اعتبار…RoozenGaarde

اما پنج تازه واردین خود را بسیار کوچکتر مزرعه — آنها نام خود را با مشارکت اسفناج, اتوبوس, به افتخار یک زهوار در رفته خودرو های قدیمی که برخی از آنها سوار به عنوان نوجوانان و از خود شغل تابستان در این زمینه نیز متوجه چیزی قدرتمند است. آینده در حال دلخراش سقوط بدان معنی است که همه چیز را در مورد چگونگی لاله کسب و کار قرار بود به کار بود و همچنین جدید به سعی و آزمایش و بداهه اطراف را از غرق شدن.

“نود درصد به علاوه از درآمد ما می آید که در چهار هفته دوره” گفت: شیدا هوارد که مورد مطالعه قرار حسابداری و مالیات پس از دبیرستان; او با بازی رو به جلو برای Bulldogs و در حال حاضر به عنوان مشارکت رئیس امور مالی. “بنابراین ما تا به حال به محوری.”

و وجود عنصر دیگری بیش از حد به همکاران گفت: — چاه عمیق اعتماد به نفس در یکی از دیگری بر تاریخ مشترک خود را.

“من می دانستم که آنها چه کسانی بودند گفت:” دانی Keltz که بازی گارد در مانت ورنون تیم بسکتبال. آقای Keltz — مثل همه اسفناج اتوبوس خدمه در اواسط 40s — آغاز شده بود خود شرکت بیمه پس از کالج. “در هر زمان شما همکاران شما اعتماد” او گفت:.

پس در تطبیق در پرواز از طریق ماه های مارس و آوریل, اسفناج, اتوبوس, همکاران در زمان باستان گل — شواهد کشت می رود بیش از 1000 سال و بانک بذر در هلند قلب صنعت جهانی را نمونه رشد به طور مداوم از اواخر 1500s — نادیده گرفته و بسیاری از آنچه تا به حال انجام شده است قبل از در فروش آن است.

“بخشی از نکته مهم در مورد گروه ما این است که پنج وجود دارد و ما به نوبت ما داشتن لحظات استرس یا اضطراب یا غم و اندوه از آنجا که همه ما از طریق رفت و تمام آن احساسات” خانم Speer گفت. “تقریبا به صورت روزانه ما pivoting مدل کسب و کار ما.”

اولین بداهه آمد و چند روز پس از اقامت در خانه سفارشات صادر شده در ایالت واشنگتن در اواسط ماه مارس.

تماس های تلفنی آغاز شده در آینده از افرادی که نمی خواهید به قادر به در آمده و فرد برای دیدار گفت: Rachael بخش Sparwasser که سفر رفت و از تشویق تیم ملی به وکیل و سرمایه گذار به لاله شریک است. “آیا شما مایل به کشتی شکوفه?” تماس گیرنده پرسید. این مدل کسب و کار قدیمی بود و بیشتر درگیر حمل و نقل لامپ به باغبان تازه نه دسته.

شرکت خود را به حال 600 حمل و نقل جعبه سازی و خانم Sparwasser که آنها ممکن است دریافت سفارشات به ارسال 100 یا 200 جعبه 20 ساقه هر یک از.

“در اولین روز ما به فروش می رسد از طریق همه آن را,” او گفت:. ظرف چند هفته آنها را بسته بندی و به فروش می رسد 8,000 دسته یک به طور کامل خط کسب و کار جدید شروع از ابتدا.

پس از آن به عنوان یک موج قدردانی رشد در سراسر کشور برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در خط مقدم از ویروس ایده زده است که مردم ممکن است پرداخت به یک دسته گل لاله های فرستاده شده به عنوان یک کمک مالی و بیانیه ای در حمایت از. تا آمد خود را رنگ جدید برای شجاعت خط کسب و کار — و بیش از 4700 سفارشات بیشتر در 15 $یک دسته گل.

در اواخر آوریل همکاران متعهد برای کاشت انتخاب کنید-شما-خود توت فرنگی پچ که آنها که می تواند به خوبی با جدید باغ آبجو و شراب آنها آغاز شده قبل از coronavirus shutdown. پدر و مادر — هنگامی که آنها قادر به بازگشت — می توانید جرعه Skagit شهرستان دم در حالی که کودکان بازی در خاک است.

سپس آقای میلر به حال یک ایده: روزانه strolls بالا و پایین ردیف لاله در طلوع و غروب آفتاب به صورت زنده در Facebook.

“چگونه است که همه? به انجمن خوش آمدید لاله شهر و با تشکر از شما برای سفارشات خود را,” او گفت: در افتتاحیه پخش در اخیر بهار سرد شب.

قورباغه croaked از نزدیک خندق; پرندگان trilled از میدان لبه. آقای میلر به آرامی پیاده روی سوژه متحرک از روبرو, این زمینه با تلفن او خم شد برای گرفتن یک شکوفه پس از آن حمایت برای پاسخ به بیننده سوال که پیمایش در سراسر پایین از تلفن خود را.

به عنوان شرکای دیگر ایستاده چت در جاده خاکی در این زمینه لبه او در نهایت فقط یک شکل کوچک در فاصله خورشید را مجسم می کند. یک مرد در غیر این صورت فیلد خالی از شکوفه. آماده برای غروب او گفت: بینندگان به عنوان خورشید ذوب شده را به یک زمینه قرمز. “این رفتن به یک خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>