مادر از دست رفته کودکان آیداهو پلیس گفت که او دوست داشت پسرش. دوست گفت: او به دروغ.

لری Vallow این آیداهو از کودکان گم شده است که به اتهام ترک خدمت گفت: پلیس زمانی که آنها به دنبال پسرش که او اقامت داشت با یکی از دوستان او در خارج از دولت است. که دوستان گفته پلیس او خواسته شده بود به دروغ و به محققان است که او تا به حال این پسر حتی اگر او تا به حال شده است وجود دارد برای ماه.

پلیس آیداهو نیز گفت: در یک علت احتمالی استشهاد علیه Vallow که او دیده نشده است با او دو فرزند برای ماه و اساسا آنها را پاک از زندگی او قبل از رفتن به هاوایی با و پنجم ، استشهاد نیز گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد Vallow قرار داده و فرزندان او جاشوا Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 در هر کس دیگری را مراقبت.

Vallow دستگیر شد پنج شنبه در هاوایی و به اتهام دو فقره از بی وفایی و nonsupport از فرزندان مقاومت در يک افسر درخواست و تحقیر.

او به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه در کائوآئی جایی که او دستگیر شد و کاهش یافته است به چشم پوشیدن از حق خود به استرداد شنوایی.

جاستین Kollar کائوآئی را انتخاب تعقیب وکیل گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه ها که یک به چالش کشیده استرداد می تواند به گسترش این روند را تا 90 روز اما او انتظار ندارد چنین تاخیر.

یک قاضی او را به قید وثیقه در $5 میلیون. بعدی جلسه بود که برای ماه مارس برنامه ریزی 2.

Tylee شده است دیده نمی شود و یا از شنیده از سپتامبر. 8. پلیس قادر به پیدا کردن یک عکس به تاریخ سپتامبر. 8 او در یک سفر با Vallow, Vallow برادر الکس کاکس و جاشوا به پارک ملی یلوستون.

“این عکس آخرین بار که ما می توانید پیدا کردن هر رکورد [Tylee] بودن با لری Vallow,” استشهاد می گوید.

Tylee را برادر Colby رایان گفت که او در آخرین صحبت به او را در Facetime در ماه اوت و مادر او را تا بهانه ای در مورد اینکه چرا Tylee نمی توانستم در گوشی هنگامی که از او خواست برای صحبت با او را پس از آن.

Vallow یک دوست گفت که Tylee حضور در BYU آیداهو اما پلیس متوجه شد که هرگز ثبت شده وجود دارد و یا در هر BYU مدرسه.

جاشوا که دارای نیازهای ویژه, گذشته دیده می شد زنده در سپتامبر. 23 کندی در مدرسه ابتدایی. Vallow به نام مدرسه بعد از آن روز به آنها اطلاع دهد که پسر دیگر خواهد بود حضور در مدرسه و او را در منزل او. اما هیچ سوابق تحصيلي تا کنون درخواست, پلیس گفت:.

در نوامبر. 26 باعث از جاشوا مادر بزرگ پلیس رفت و به Vallow را به انجام یک رفاه را بررسی کنید. همسرش چاد Daybell, “عمل به عنوان اگر او نمی دانم لری بسیار خوب” و نمی دانم که چگونه به در تماس گرفتن با او استشهاد می گوید.

کائوآئی رئیس پلیس تاد Raybuck به خبرنگاران گفت: روز جمعه که به عنوان طولانی به عنوان Daybell نیست می خواستم توسط مقامات در آیداهو او “می تواند حرکت کند در مورد به عنوان او بخواهد.”

کاکس Vallow برادر گفت: کارآگاهان که جاشوا بود با مادر بزرگ او “بود که به احتمال زیاد درست با توجه به این واقعیت است که [او] بود فردی که برای اولین بار در گم شدن یک کودک گزارش” استشهاد می گوید.

پلیس صحبت با Vallow همان روز و او به آنها گفت جاشوا بود و با او دوست و ملانی Gibb در آریزونا.

محققان تا به حال مشکل با تماس با Gibb, اما زمانی که آنها در نهایت در ماه دسامبر او به آنها گفت که پسر شده بود در خانه خود را برای چند ماه و اضافه کرد که هر دو Vallow و Daybell تا به حال نام او را به طور جداگانه در ماه نوامبر به درخواست او برای گفتن پلیس او جاشوا.

“بیانیه لری ساخته شده به RPD (در رکسبرگ اداره پلیس) در مورد [جاشوا] که با ملانی Gibb تاخیر در تحقیقات مربوط به نگهداری و ایمنی [جاشوا] نیاز ما را به زمان برای بررسی منجر شد که تایید false” استشهاد می گوید.

Vallow گفته بود همسایه که پسرش جاشوا استفاده می شود که به بازی با, که او رفته بود به ماندن با مادر بزرگ خود را. او آگاهانه یک پرستار بچه در سپتامبر. 24 که خدمات او بودند دیگر مورد نیاز و از او درخواست در ماه جولای که جاشوا سگ خدمات بازیابی, توسط مربی. او همچنین تا به حال پر از تجویز دارو برای درمان جاشوا اوتیسم از ژانویه 2019.

اواخر نوامبر حکم جستجو در Vallow ذخیره سازی واحد کشف پتو با تصاویر کودکان, Joshua کوله پشتی, اسباب بازی, لباس کودکان, دوچرخه, روروک مخصوص بچه ها و یک آلبوم عکس.

در اوایل دسامبر Vallow و Daybell پرواز به هاوایی بدون هیچ گونه کودکان با توجه به استشهاد و بچه ها هرگز دیده می شود وجود دارد با زن و شوهر. اما Vallow بود Tylee را دبیت کارت.

Daybell پدر و مادر گفت: پلیس به آنها گفته شد جدید خود را به دختر در قانون بود “خالی-نستر.” سابق خود در پلیس گفت که او گفته بود Lori تا به حال هیچ اطفال کودکان است.

Daybell و Vallow ازدواج هفته پس از Daybell اولین بار, همسرم, Tammy Daybell, 49 مرده پیدا شد در خانه اش در ماه اکتبر. پلیس گفته اند که آنها بر این باورند که کودکان ناپدید شدن گره خورده است به بررسی Tammy Daybell مرگ است.

Vallow قبلی, شوهر, چارلز Vallow بود به ضرب گلوله توسط Cox در طی یک درگیری در جولای 11, Chandler, آریزونا. Cox ادعا دفاع از خود. این Maricopa County, معاینات پزشکی در آریزونا حکم اعدام یک قتل و پلیس هنوز در حال بررسی است.

“ما پرونده هنوز باز است” چندلر پلیس Det. ست تایلر گفت: از طریق ایمیل.

Vallow و کاکس مورد سوال قرار گرفته بودند توسط پلیس اما شارژ نمی شود. Cox درگذشت در ماه دسامبر آسوشیتد پرس گزارش داد.

قبل از چارلز Vallow درگذشت او برای ثبت طلاق ادعا در اسناد و مدارک است که همسر او اعتقاد داشت او استاد بود و فرستاده خدا برای هدایت مردم در دوم آمدن مسیح در جولای سال 2020 و او شوهر به او گفت که اگر او در راه خود او خواهد او را بکشند.

یک وکیل است که به نمایندگی از او در طول رسیدگی به طلاق در بیانیه ای گفت که چارلز Vallow تا به حال یک “واقعی ترس برای زندگی خود را.”

Vallow سوم و Tylee پدر یوسف رایان همچنین با بیان “واقعی و نگرانی های جدی” در دادگاه اسناد و مدارک در میان طلاق و حضانت نبرد. اسناد و مدارک گفت: Vallow دستور داده شد به انجام یک ارزیابی روانی پس از او گفت: مددکاران اجتماعی که “مرگ خواهد بود یک گزینه قبل از دادن Tylee به پدرش آقای یوسف رایان حتی برای یک دیدار است.”

رایان درگذشت آشکار حمله قلبی در سال 2018 است. آنلاین اگهی گفت: Ryan شد 59.

قبل از رکسبرگ پلیس رفت و به Vallow را برای بررسی در جاشوا در پایان ماه نوامبر آنها در حال حاضر آشنا با او.

یک کارآگاه را آغاز کرده بود نظارت بر Nov. 1 بعد از پلیس در آریزونا به آنها گفت که یک وسیله نقلیه در اختیار او بود به اتهام اقدام به قتل در ماه اکتبر از براندون Boudreaux سابق شوهر از Vallow خواهر زاده ملانی Boudreaux.

“براندون شاهد جیپ” که او به رسمیت شناخته شده به عنوان جیپ که Tylee معمولا راند و “مشاهده یک تفنگ با یک صدا خفه کن بیرون آمدن از پنجره عقب جیپ و سپس براندون خودرو به ضرب گلوله کشته شد یک بار در مقابل راننده doorframe,با توجه به احتمال ایجاد استشهاد.

که همان جیپ کشف و ضبط شد از Vallow در ماه نوامبر. پلیس اشاره کرد: “این مهم است که وسیله نقلیه (Tylee) به طور منظم سوار شد و هنوز هم در رکسبرگ نزدیک به دو ماه پس از آخرین شناخته شده رویت (Tylee).”

برای اطلاعات بیشتر در داستان دیده بان Dateline را “که در آن کودکان؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de