از آمریکا و اسرائیل Backpacker امید برای روسیه عفو

(Bloomberg) — مادر زن اسرائیلی زندانی در مبارزه با مواد مخدر-قاچاق اتهامات در روسیه گفت که او امیدوار است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را عفو کند.

النعامة Issachar 26 ساله متولد آمریکا و اسرائیل یک کهنه سرباز محکوم شد در ماه اکتبر به 7 1/2 سال برای حمل مقدار کمی از حشیش در توشه در حمل و نقل پرواز را از طریق مسکو و پس از یک کوله پشتی سفر به هند است. گرفتاری او را تبدیل به یک علت حامله, vintag در اسرائیل که در آن به طور گسترده ای دیده می شود که با انگیزه های سیاسی.

پوتین در دیدار با Issachar را Yaffa و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در بیت المقدس روز پنج شنبه در حاشیه یک نشست بین المللی هولوکاست. او به او اطمینان داد که “همه چیز خواهد بود همه حق است” و در روز یکشنبه النعامة Issachar کاربردی برای عفو ریاست جمهوری او وکلا گفت.

وقتی پرسیده شد که در یک پیام متنی ارز که آیا او انتظار دارد که دختر خود را به بازگشت به اسرائیل به زودی Yaffa Issachar پاسخ داد: “من امیدوارم.” درخواست برای عفو دریافت شده است و “تمام مراحل قانونی در حال انجام در این لحظه به طوری که رئیس جمهور می تواند تصمیم گیری در مورد این موضوع در آینده نزدیک” پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

تصمیم به رایگان Issachar که شده است در بازداشت از ماه آوریل می تواند تقویت نتانیاهو که تحت تعقیب به اتهام فساد مالی و مبارزه برای بقای سیاسی خود را در کشور سوم انتخابات در کمتر از یک سال در ماه مارس ،

کرملین هفته گذشته گفت که اسرائیل و روسیه نیز از پیشرفت در حل و فصل اختلاف بر سر مالکیت کلیسای ارتدوکس روسیه ملک در بیت المقدس که اسرائیل از روزنامه هاآرتص گفت: می تواند بخشی از یک در عوض به امن Issachar انتشار.

رهبر روسیه قبلا رد چندین درخواست از نتانیاهو برای Issachar را حکم به تبدیل.

او در مورد زمان گرفتار شد که یک ملی روسیه الکسی Burkov که اسرائیل استرداد به آمریکا در ماه نوامبر به اتهام از جمله هک و تقلب در کارت اعتباری. روسیه تا به حال ارائه شده به مبادله دو با توجه به Natan sharansky را سابق اتحاد جماهیر شوروی مخالف اسرائیل و سیاستمدار.

(می افزاید: سخنگوی پوتین نظر در 4 پاراگراف)

برای تماس با خبرنگاران در این داستان: هنری مایر در مسکو در [email protected];ایرینا Reznik در مسکو در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Gregory L. سفید در [email protected] امی Teibel تونی Halpin

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de