بیشترین حوادث در یادبود لینکلن ممنوع می باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن یک استثنا است.

واشنگتن — به عنوان رئیس جمهور تهمت مشاوران زد لیست ممکن است پس زمینه خود را برای آخرین فاکس نیوز, رویداد, آنها در نهایت فرود بر روی مورد علاقه خود را: لینکلن یادبود نمادین ادای احترام به یک زندگی آمریکایی و یکی از آقای تهمت ترجیح مکان برای اضافه کردن یک نخست-زمان لمس درام به ریاست جمهوری خود.

وجود دارد فقط یک گرفتن: در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری دیگر از رئیس جمهور را میزبانی افتتاح کنسرت ها و گردهمایی در یادبود مراحل هر رویداد به منظور جلب مخاطبان در داخل کشور در نزدیکی دانیل چستر فرانسوی مجسمه های نشسته لینکلن ممنوع است. این منطقه در ابتدا با راه پله سنگ مرمر که در آن ستون شروع به منزله مرز حفاظت شده توسط قانون فدرال است.

بنابراین در روز یکشنبه زمانی که رئیس جمهور نشستم با دو فاکس نیوز مجریان در لینکلن marbled پا در طول یک coronavirus متمرکز مجازی “تاون هال” آن بود که بخشنامه صادر شده توسط دیوید برنارد, وزیر کشور تا به حال به آنها اجازه انجام این کار.

آقای برنارد سابق نفت لابی که سنا نامزدی بود رقابت دموکرات ها که با اشاره به اتهامات متعدد از تضاد منافع و اخلاقی نقض دستور یادبود به طور موقت بسته شده برای این رویداد به نقل از coronavirus.

“با توجه به فوق العاده بحران است که مردم آمریکا را تحمل کرده اند و نیاز به رئیس جمهور به ورزش یک هسته دولتی تابع به آدرس ملت درباره مداوم بهداشت عمومی بحران” آقای برنارد نوشت: در پی دستور جمعه “من اعمال اقتدار من به تسهیل این فرصت را برای رئیس جمهور برای انجام این آدرس در یادبود لینکلن.”

بخشنامه تعجب مقامات در خدمات پارک های ملی که استفاده می شود به تقلا برای پر کردن درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید از جمله ساخت مطمئن شوید که تانک های ارتش می تواند با خیال راحت پارک می شود در بازار ملی به عنوان آنها مجبور به انجام در تابستان گذشته برای جشن روز استقلال رئیس جمهور که ریاست آن با استفاده از یادبود لینکلن به عنوان یک پس زمینه.

آقای برنارد اقدام خشم منتقدان که شکایت کرده است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اساسا انجام یک حزبی باز میکروفون شب. اما از آن خشنود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران او که موفق شده بود در ایجاد این عنصر از ریاست جمهوری رفت و برگشت که او ولع مصرف شده است پس از هفته منفی در پوشش اخبار و توییتر طغیان.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت طرح و مدل پیش بینی افزایش مرگ و عوارض.
  • بیشتر ایالت ها اجازه می دهد کسب و کار خاص برای باز کردن حتی به عنوان موارد رشد.
  • کاخ سفید را محدود coronavirus مقامات از شهادت قبل از کنگره است.

دو نفر آشنا با تاون هال برنامه ریزی که مجاز به صحبت در مورد آن گفت که سه شنبه گذشته در کاخ سفید بود و در ابتدا به توافق میزبان این رویداد در مراحل یادبود. توسط چهارشنبه کاخ سفید در حال به روز رسانی: مصاحبه را در داخل.

وقتی پرسیده شد که به نظر از جزئیات تصمیم به میزبان این مراسم در یادبود یک مقام کاخ سفید آن را به نام یک “تصمیم مشترک” با فاکس نیوز, اگر سه نفر درگیر در برنامه ریزی گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود توسط کاخ سفید است.

یک فاکس نیوز سخنگوی اشاره به سخنان طول برنامه تلویزیونی که Bret Baier, یک لنگر که در زمان نوبت پرسیدن سوال با Martha MacCallum شخص خود را ناظر و ارائه ویدئوها از فاکس بینندگان درخواست ایشان ذکر است که انتخاب محل شده بود آقای تهمت است و تا به حال هم زده بحث.

“و من می گویند این خوب خواهد بود اما من فکر کردم آن بود انتخاب خود را نه ما؟” آقای ترامپ پاسخ داد. “و من تا به حال شنیده نمی شود, آنچه شما می توانید انتقاد? من فکر نمی کنم آن را تا کنون انجام شده است آنچه که ما در حال انجام امشب اینجا, و من فکر می کنم آن را بزرگ برای مردم آمریکا این است که یک کار بزرگ از هنر گذشته از این واقعیت که این مرد بزرگ و این یک کار بزرگ از هنر است.”

و اگر یکی از ترین کشور مقدس فضاهای شده بود باز کرد تا به او آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را کمی به نگه داشتن سیاست اطراف خود در پاسخ به کروناویروس از این مصاحبه بود که به تماشای حدود چهار میلیون بیننده.

او پیش بینی کرد که شمار تلفات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ravaging کشور ممکن است به عنوان بالا به عنوان 100,000 در ایالات متحده دو بار به عنوان بسیاری به عنوان او پیش بینی کرده بود فقط دو هفته پیش حتی به عنوان او بوده است با فشار دادن متحده به بازگشایی اقتصاد است.

و نه او را مورد سوال توسط مدیران در مورد برخی از آشنا ادعای او ساخته شده است که در ارتباط با ویروس. رئیس جمهور بار دیگر گفت دموکراتیک رقیب آمده است. حال نوشته شده است او یک نامه عذرخواهی پس از انتقاد از رئیس جمهور تصمیم به بستن مرزهای این کشور به مسافران از چین است. “هرگز اتفاق افتاده است” T. J. Ducklo سخنگوی آقای بایدن روز دوشنبه گفت:.

در این ادعا که او تا به حال شده است منحصر به فرد prescient در بستن مرز به بازدید کنندگان چینی در اواخر ماه ژانویه او همچنین گفت که دکتر Anthony S. Fauci, یکی از دولت او منجر مشاوران در بحران بود و علنا عنوان تهدید به عنوان اواخر به عنوان یک ماه بعد. در حالی که دکتر Fauci توصیه شده بود در برابر آمریکایی ها تغییر فعالیت های روزانه خود را در زمان او همچنین هشدار داد که این ویروس می تواند تبدیل به “عمده شیوع.”

آقای ترامپ نیز mischaracterized آنچه که او در واقع انجام می شود به نگه داشتن مسافران از ورود به ایالات متحده از چین مدعی است که او تا به حال “بسته کردن این کشور به چین” زمانی که واقعا مرزها بسته شد فقط به مسافران برای سفر از چین است.

در یک نقطه, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با درمان خود را به عنوان رئیس جمهور به لینکلن.

“نگاه من با استقبال خصمانه مطبوعات دوست دارد که هیچ رئیس جمهوری تا به حال دیده” آقای ترامپ گفت. “نزدیک ترین خواهد بود که آقایان سمت راست وجود دارد. آنها همیشه می گفت لینکلن — هیچ کس رو درمان بدتر از لینکلن. من اعتقاد دارم که من تحت درمان هستم بدتر است.”

رئیس جمهور عملکرد خشم قانونگذاران دموکرات.

“آنچه آمریکا از مردم می خواهید برای دیدن است که رئیس جمهور خود افزایش به لحظه و ارائه واقعی رهبری در طول این بحران با استفاده از مقدس ما آثار ملی به عنوان گستاخی سیاسی پس زمینه” سناتور تام Udall جدید مکزیک نماینده دموکرات کمیته فرعی تخصیص بودجه برای داخل بخش و محیط زیست است.

“به جای رئیس جمهور تهمت تصمیم به نشستن در داخل یادبود لینکلن — جدی و مقدس ما به جای میراث ملی به سرزنش مطبوعات قربانی بازی و گسترش دروغ در طول یک اورژانس جهانی,” او گفت:. “بازار ملی متعلق به مردم آمریکا و در ادامه به رئیس جمهور مهار آزاد به استفاده از آن برای سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا است یک اشتباه وحشتناک است.”

در یک بیانیه جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید به نام این رویداد را یک “لحظه ای از وحدت ملی” آورده است که آمریکایی ها با هم.

“رئیس جمهور تهمت صحبت کرد و به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلویزیون از یادبود لینکلن یکی از نمادین ترین و نمادهای وحدت در جهان با پیام امید و خوشبینی در مورد رویای آمریکایی” آقای Deere گفت.

آخر هفته از مراسم تحلیف خود آقای ترامپ استفاده یادبود لینکلن به عنوان یک پس زمینه به حمام افتاب گرفتن در آنچه او فکر مفرد طبیعت از مراسم تحلیف خود کنسرت: “من نمی دانم اگر این است همیشه قبل از انجام شده است” گفت: هر چند آن را به حال. سپس در ماه ژوئیه گذشته وجود دارد “سلام به امریکا” جشن کامل با تانک و یک روگذر توسط جت های نظامی.

در دو ماه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار است به تلافی این رویداد یک روز پس از سفر به کوه راشمور برای دیدن آتش بازی. او وعده داده است که شرکت کنندگان خواهد بود گسترش شش فوت از هم جدا: “ما باید برای انجام این کار در یک راه بسیار جالب است. شاید ما حتی انجام آن بیشتر است. ترک کمی فاصله اضافی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de