مورمون ها برای برگزاری کنفرانس بزرگ بدون شرکت کنندگان

1 / 3

شیوع ویروس کلیسای مورمون

فایل این Oct. 4, 2019, فایل, عکس, نشان می دهد که نمک دریاچه معبد در معبد مربع در سالت لیک سیتی. کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به تعویق افتاد یک کلید جلسه از رهبران جهانی برای برنامه ریزی مارس 1-2 به دلیل گسترش coronavirus در سراسر جهان است. ایمان نیز دلسرد اعضا از سفر از خارج از ایالات متحده به صورت دو بار در کنفرانس سالانه تنظیم برای آخر هفته از آوریل 4-5 در سالت لیک سیتی به دین در انتشار اخبار گفت: پنج شنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است. (AP Photo/ریک Bowmer فایل)

سالت لیک سیتی (AP) — کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به برگزاری یک کنفرانس در ماه آوریل است که ویژگی ها و سخنرانی های رهبران و بدون هر گونه شرکت کنندگان به دلیل گسترش coronavirus.

آن را نشانه اولین بار در بیش از 60 سال از یوتا مبتنی بر ایمان گرفته است این مرحله از محرومیت اعضای کلیسا از حضور در فرد است.

این دو سالانه کنفرانس معمولا به ارمغان می آورد در مورد 100,000 به دریاچه نمک شهرستان بیش از دو روز. به جای سخنرانی را تنها از تلویزیون پخش شود از طریق تلویزیون و اینترنت است.

تنها افراد مجاز در داخل کلیسا در مرکز همایش مارس 4-5 خواهد بود رهبران همسران نوازندگان گروه کر اعضا و تکنسین و ایمان به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان کلیسای مورمون در انتشار اخبار گفت.

این تصمیم پس از مشورت با دولت و پزشکی رهبران کلیسا گفت. اعضای کلیسا نیز دلسرد از جمع آوری در کلیساهای محلی و یا ساختمان برای تماشای این کنفرانس هم در مناطقی که این ویروس یک نگرانی است.

“ما می خواهیم به خوبی شهروندان جهانی و انجام آنچه که ما می تواند به کنترل این بیماری مسری” کلیسای گفت.

منع از حضور در یک کنفرانس که در آن رهبران کلیسا ارائه راهنمایی های معنوی و گاهی اخبار آن بسیار نادر است که در, دین, تاریخ, اما نه بی سابقه است.

آنفولانزا شیوع مجبور کلیسا برای به تعویق انداختن کنفرانس در سال 1919 توسط دو ماه و لغو کنفرانس در پاییز 1957 با توجه به تاریخ کلیسا در این کنفرانس است. در طول جنگ جهانی دوم تنها رهبران کلیسا در این کنفرانس به دلیل زمان جنگ محدودیت های مسافرتی.

برای بسیاری از اعضای کلیسای ماندن در منزل به تماشای کنفرانس سخنرانی نمی خواهد احساس غیر طبیعی است. صدها نفر از هزاران نفر از قدیسان اعضا به طور منظم دیده بان از اتاق نشیمن خود و حضور در تنها گاهی اوقات و یا در موارد خاص چون بلیط ها محدود است.

وی در همان روز است که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که جهانی coronavirus بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر. آن به شرح زیر لغو بسیاری از کنفرانس های بزرگ در سراسر جهان می آید و به عنوان برخی از ورزشی لیگ های محرومیت مردم از حضور در بازی.

ایمان مستقر در ایالت یوتا که در آن مقامات دولتی گفت: یک سوم شخص تشخیص داده شده است با کوروناویروس. بر خلاف دو نفر مرد کمتر از 60. او تا به حال سفر به اروپا آمد و در conctact با کسی که تا به حال ویروس یوتا وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار.

هر دو ایالت یوتا و شهر سالت لیک سیتی باید پیشگیرانه اعلام حالت اضطراری. دانشگاه یوتا توییتی که آن را اعلام تصمیم صبح روز پنجشنبه در مورد اینکه آیا در کلاس های حضوری را ادامه خواهد داد.

دین همچنین گفت: این لغو رهبری منطقه ای همایش در آسیا و اروپا و آمریکا و کانادا و جوان که اعضای کلیسا در حال آماده شدن برای رفتن به مراکز آموزشی مبلغ در ایالت یوتا و انگلستان را به جای آن دریافت آموزش های ویدئویی.

حرکت علامت گذاری به عنوان آخرین اقدامات انجام شده توسط ایمان آن را به عنوان پاسخ به شیوع کروناویروس.

ایمان قبلا اعلام کرده بود آن را لغو کلیدی رهبری جلسه برنامه ریزی قبل از کنفرانس به ارمغان می آورد که حدود 300 رهبران ایالات متحده و کشورهای دیگر است. آنها را جمع آوری در پشت درهای بسته در نشست به بحث در مورد سیاست کلیسای گاهی منجر به عمومی مهم اطلاعیه در مورد تصمیم گیری.

این کلیسا در حال حاضر تصمیم گرفت قبل از این آخرین تصمیمی که اعضای کلیسا زندگی در خارج از ایالات متحده نباید سفر به آمریکا برای کنفرانس. بیش از نیمی از ایمان 16 میلیون نفر زندگی می کنند در خارج از ایالات متحده است.

ایمان نیز به طور موقت بسته معابد در آسیا و محدود کون فعالیت در چندین کشور آسیایی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 61,000 که تا کنون بدست آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im