بیش از فقط یک صدای جیر جیر: مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری به تضعیف دموکراسی

هیچ چیز در این قانون اساسی به رئیس جمهور تهمت قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات نوامبر و حتی شخص اوباما را رد کرد و آن را از دست زمانی که او مطرح آن در روز پنج شنبه. اما این نقطه نیست. با امکان شکست بلندی نقطه ای بود برای گفتن آمریکایی ها است که آنها نمی باید اعتماد خود دموکراسی است.

ایده قرار دادن رای اوج ماه از وقایع انتخابات است که نظرسنجی ها نشان می دهد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال از دست دادن توسط یک حاشیه گسترده ای. او بارها و بارها پیش بینی “تقلب در انتخابات” و “قابل ملاحظه ای جعلی” رای و “فاسد ترین انتخابات در تاریخ کشور ما” همه بر اساس دروغ و بی اساس یا ادعاهای اغراق آمیز.

این نوع از زبان رزونانس توطئه نظریه پردازان cranks و شکست نامزدهای نیست یک وقت زندگی در کاخ سفید است. هرگز قبل از نشستن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به دنبال تضعیف ایمان در انتخابات سیستم راه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. او حاضر به متعهد به احترام به نتایج و حتی پس از انتخابات-تاخیر بالون محاکمه شد panned توسط جمهوری متحدان او مطرح شبح در پنج شنبه شب از ماه از پرونده های حقوقی به چالش کشیدن نتیجه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در خط قرار داده, نه تنها نتیجه این سقوط مسابقه اما اعتبار این سیستم به عنوان یک کل با توجه به حتی دانشمندان و فعالان به طور معمول دلسوز به رئیس جمهور. فقط شناور امکان به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری یک ایده نفرت در آمریکا و یادآور استبدادی کشورهای بدون حاکمیت قانون خطرات فرسایش مهم ترین عنصر در یک دموکراسی — به اعتقاد اکثر آمریکایی ها که هر آنچه در آن آشکار معایب نتیجه انتخابات خواهد بود و اساسا عادلانه است.

“آن تضعیف ایمان مردم در روند انتخابات گفت:” جاناتان Turley, یک دانشگاه استاد حقوق که شهادت بر آقای تهمت طرف در سال گذشته در مجلس استیضاح جلسات. “قانون اساسی هر سیستم است در نهایت با هم برگزار می شود با یک جهش از ایمان است. شهروندان باید اعتماد این روند اگر شما می خواهید آنها را به عملکرد آن است. آنچه رئیس جمهور در حال انجام است که بذر بی اعتمادی در مورد مشروعیت و حتی برگزاری انتخابات است.”

Michael J. گرهارد قانون اساسی محقق در دانشگاه کارولینای شمالی که شهادت در طرف دیگر در آن جلسات گفت: آقای تهمت اظهارات بخشی از یک الگوی اهانت به هنجارهای که در تعریف ایالات متحده برای نسل های.

“در دراز مدت من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از نهادی آسیب,” او گفت:, “و حکومت قانون در حال رفتن به تضعیف شود تا حد بسیار زیادی.”

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • چه مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تاخیر انتخابات’ جیر جیر می تواند ما را برای آمدن نوامبر.
  • رای گیری از طریق پست محبوب است. اما تا این ایده نادرست است که آن را آماده برای تقلب.
  • بریتانیا کار کرده است سخت به جای مغلوب ساختن پیشی جستن. پس چه اتفاقی می افتد اگر بایدن برنده است ؟

حتی برخی از آقای تهمت خود را در حال حاضر و سابق مشاوران دیدن حملات خود را در انتخابات سیستم به عنوان بازتابی از ترس است که او ممکن است از دست بدهند و به عنوان یک شفاف تلاش برای ایجاد یک روایت به توضیح است که دور. سام Nunberg یک مشاور آقای تهمت 2016, کمپین گفت: رئیس جمهور بود “تلاش برای جلو افتادن از یک پتانسیل از دست دادن” سرزنش شده توسط آن را در عوامل خارجی مانند coronavirus.

“آنچه رئیس جمهور تهمت به نظر نمی رسد به درک این است که بر خلاف تجارب گذشته که در آن او قادر به قاب یک شکست به عنوان یک برنده وجود دارد و نه چرخش برای از دست دادن یک انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور کنونی و در نظر گرفتن حزب جمهوری خواه با او” آقای Nunberg گفت. “با وجود آنچه که او ممکن است بر این باورند حتی اکثریت قریب به اتفاق رئیس جمهور و حامیان علاقه مند هستند در این claptrap.”

وی افزود: “رای دهندگان جمهوری خواه و محافظه کار رسانه ای خواهد شد و در نهایت احساس می کنید که اگر شما می توانید ضرب و شتم جو بایدن شما سزاوار نیست که اصطلاح دیگری.”

اخیرا در ماه آوریل یک جمهوری خواه کمیته ملی رسمی گفت: معاون رئیس جمهور سابق آمده است. “بود” خود را برای حرکت سوپاپ ماشین” نشان می دهد که آقای ترامپ ممکن است به دنبال “پشت پا زدن انتخابات به نحوی.” اما در واقع آقای ترامپ دارای سابقه ای طولانی از کاشت شک و تردید در نتایج انتخابات که به راه او می خواهد آنها را به رفتن.

زمانی که او به نظر می رسد به از دست دادن به هیلاری کلینتون در سال 2016 او بارها و بارها پیشنهاد شده است که این انتخابات بود که تقلب شده و نه متعهد به پذیرش نتایج — تا زمانی که او برنده است. و حتی پس از پیروزی انتخاباتی او اصرار داشت که او در واقع برنده رای مردمی هم به دلیل سه میلیون مهاجر غیر قانونی بود و ظاهرا رای برای خانم کلینتون ادعا می کنند به ظاهر ساخته شده از هوا نازک که خود کمیسیون هیچ مدرکی وجود ندارد.

در سال 2020 به تنهایی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساخته شده نظرات ارسال شده پیام های توییتر و یا اعلان مجدد دیگران نشان می دهد در انتخابات تقلب 91 بار با توجه به اطلاعات وارد شده برای نیویورکر توسط Factba.se یک سرویس است که جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در ریاست جمهوری خود. رفتن به 2012, Factba.se شمارش 713 موارد زمانی که آقای ترامپ استناد رای تقلب خونتان به خصوص در سال 2016 و 2018 قبل از انتخابات که در آن او تا به حال یک خطر است.

برخی از آقای تهمت متحدان باید گفت که او تا به توجیه دلایل برای نگرانی گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری شاغل بودن در نور از coronavirus همه گیر حتی اگر وجود دارد یک سابقه طولانی از استفاده از آن بدون شواهدی از تقلب گسترده. و آنها را متهم به دموکرات بودن آنهایی که تمایلی به قبول نتایج انتخابات زمانی که آنها از دست دادن با اشاره به yearslong تلاش برای بررسی روسی دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016 و هر گونه روابط به آقای تهمت سازمان است.

در یک مصاحبه در سال گذشته با ایسنا خانم کلینتون روشن ساخته است که او در نظر گرفته آقای تهمت انتخابات مشکوک. “من معتقدم که او می داند او را نامشروع رئیس جمهور,” او گفت:.

او به سختی و تنها با شکست نامزد برای دیدن بی عدالتی در از دست دادن او. قصد بازگشت به روزهای اولیه جمهوری, سوالات مطرح شده در مورد مشروعیت ریاست جمهوری پیروزی از آن در کنار از دست دادن.

اندرو جکسون که برنده رای مردمی بود و بیشترین رای کالج انتخاباتی در سال 1824 اما اکثریت نیست و در یک چهار راه مسابقه به پایان رسید تا از دست دادن جان کوئینسی آدامز زمانی که مجلس تصمیم گرفت این موضوع است. جکسون صرف چهار سال آینده را متهم آدامز از ساخت یک “معامله فاسد” برای تضمین حمایت از مقام سوم نامزد هنری رس در ازای انتصاب به عنوان وزیر امور خارجه است. جکسون کردم انتقام خود را ضرب و شتم توسط آدامز در سال 1828 مسابقه برگشت.

به همین ترتیب دموکرات ها شکایت کرده که Rutherford B. Hayes برنده در انتخابات در سال 1876 در تماس تلفنی با Rutherfraud B. Hayes و Fraudulency. جمهوری خواهان مشکوک است که جان اف کندی ضرب و شتم ریچارد نیکسون در سال 1960 با تشکر از رای تقلب در تگزاس و ایالت ایلینوی و بسیاری از دموکرات ها هرگز پذیرفته جورج دبلیو بوش را به پیروزی بیش از گور در سال 2000 پس از فلوریدا بازشماری آرا متوقف شد توسط دیوان عالی کشور است.

اما شکایت نمی کند به طور معمول از دفتر بیضی به خصوص قبل از انتخابات حتی برگزار شده است. و هیچ رئیس جمهور نشسته ساخته شده است که یک تلاش جدی برای به تاخیر انداختن خود را دوباره انتخابات حتی آبراهام لینکلن در سال 1864 در طول جنگ داخلی یا فرانکلین D. روزولت در سال 1944 در طول جنگ جهانی دوم است. انتخابات برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در طول بیماری های همه گیر از سال 1918 و در سال 1968 به عنوان به خوبی.

Ronald C. سفید برجسته لینکلن شرح حال اشاره کرد که رئیس جمهور 16 را امتحان کنید نه برای به تعویق انداختن انتخابات حتی اگر او فکر کرد که او به احتمال زیاد به از دست دادن. او ساخته شده این امکان را برای سربازان در این زمینه به رأی گیری به رسمیت شناختن است که آنها ممکن است حمایت خود را از داعش, George B. McClellan بود که خود را دموکراتیک چلنجر.

“حتی به عنوان همه گیر فروپاشی اقتصادی و نژادی تظاهرات را مغلوب ساختن پیشی جستن تماس خود را در زمان جنگ رئیس جمهور واقعی زمان جنگ رئیس جمهور لینکلن مصمم است که انتخابات سال 1864 باید رو به جلو به عنوان یک نشانه آن است که این اتحادیه خواهد رفتن به جلو” آقای سفید گفت.

جیل Lepore, یک استاد دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب “این حقایق: تاریخچه ایالات متحده گفت:” رئیس جمهور خرس مسئولیت برای پرورش ایمان به دموکراسی است.

“دور از تضعیف اعتماد عمومی در دموکراسی که او ریاست آن را تعهد از هر رئیس جمهور به پرورش اعتماد به نفس است که با تضمین حق رای با محکوم کردن دخالت خارجی در آمریکا مبارزات سیاسی ایفا رایگان, سالم و امن انتخابات و مطیع نتیجه خود را,” او گفت:.

آقای ترامپ برای سال کشیده شده است به رهبران کشورهای دیگر که به اشتراک نمی که نظر به خصوص autocrats مانند رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه و رجب طیب اردوغان از ترکیه و چین از چین است. او ابراز تحسین خود را برای رهبری و حسادت که در سیستم های خود را می توان آنها را قاطع و بدون اداری یا سیاسی موانع در حالی که اجتناب از انتقاد از خود را سرکوب داخلی مخالفت.

برای آمریکایی ها ساخته اند که در آن ماموریت خود را برای تشویق انتخابات آزاد و عادلانه در کشور مانند آن و در جای دیگر آقای تهمت پیشنهاد به تاخیر نوامبر رای و drumbeat از انتقاد های منتهی به آن را صدا مانند آنچه که آنها مقابله با خارج از کشور و نه در صفحه اصلی

“من هرگز دیده می شود از جمله تلاش برای ایجاد بی اعتمادی در انتخابات ما” گفت: Michael J. Abramowitz رئیس خانه آزادی یک سازمان حزبی است که به ترویج دموکراسی در سراسر جهان است. “ما همچنان شاهد این نوع رفتار از authoritarians در سراسر جهان است به اخلال در آینده از رئیس جمهور ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net