ترامپ بیش از هر زمان دیگری خود را مدافع آمریکای سفید می کند

واشنگتن – پس از تابستانی که صدها هزار نفر در اعتراض به بی عدالتی نژادی علیه سیاه پوستان آمریکایی به خیابان ها می روند، رئیس جمهور ترامپ در طول چند روز اخیر روشن کرده است که از نظر او مشکل نژادی واقعی این کشور جانبداری علیه آمریکایی های سفیدپوست است.

درست چند روز پس از بازگشت از کنوشا، ویس، جایی که او سرسختانه از اجرای قانون حمایت کرد و نام جیکوب بلیک را ذکر نکرد، مرد سیاه پوست هفت بار از پشت توسط پلیس شلیک کرد، آقای ترامپ روز جمعه دستور پاکسازی دولت فدرال از آموزش حساسیت نژادی را صادر کرد که کاخ سفید او آن را «تبلیغات تفرقه انگیز، ضد آمریکایی» نامید.

پس از آن رئیس جمهور بخش عمده ای از تعطیلات آخر هفته را صرف توییت کردن در مورد اقدام خود کرد و خود را به عنوان جنگجویی علیه سیاست هویتی مطرح کرد. او در مورد چنین برنامه هایی نوشت: «این بیماری است که نمی توان اجازه ادامه آن را داد.» “لطفا گزارش هر گونه مناظر تا ما می توانیم به سرعت خاموش!” او یک توییت از یک خروجی محافظه کار را دوباره منتشر کرد که از دستور او تمجید می کرد: «ببخشید لیبرال ها! چگونه ضد سفید 101 برای همیشه لغو شده است!”

نه در نسل ها یک رئیس جمهور نشسته تا آشکارا خود را نامزد آمریکای سفید اعلام کرد. در حالی که مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ ماه گذشته با نشان دادن هواداران سیاه پوست و هیسپانیک که تکذیب می کردند نژادپرستانه است، به دنبال خلق و خوی پیام رسانی جنگ فرهنگ در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان بود، خود رئیس جمهور به طور فزاینده ای از گلایه های هواداران سفیدپوست محور مبارزات انتخاباتی خود برای کسب دوره دوم درخواست تجدید نظر کرده است.

این پیام به نظر می رسد طراحی شده برای گالوانیزه کردن هوادارانی که آنچه را که به عنوان یک موضع سرپیچی در برابر درستی سیاسی می بینند از روزهایی که او آخرین کمپین ریاست جمهوری خود را در سال ۲۰۱۵ با تقبیح، بدون مدرک، مکزیکی ها از مرز به عنوان «متجاوز» عبور می کنند، تشویق کرده اند. در حالی که او در ابتدا نگرانی خود را از کشته شدن جورج فلوید زیر زانوی یک افسر پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس در بهار امسال که اعتراضات سراسری را لمس می کرد، ابراز نگرانی کرد، او از آن زمان تقریباً به طور کامل بر دفاع از پلیس و محکوم کردن تظاهراتی تمرکز کرده است که طی آن شیوع غارت و خشونت رخ داده است.

او شهرهای آمریکا را کانون هرج و مرج توصیف کرده است، بازی به “زنان خانه دار حومه” او بازیگران به عنوان ترس از مردم کم درآمد در حال حرکت به محله های خود ، به دنبال جلوگیری از حرکت — با حمایت پنتاگون و قانونگذاران جمهوری خواه — برای تغییر نام پایگاه های ارتش به نام برای ژنرال کنفدراسیون ، انتقاد نسکار برای ممنوعیت پرچم کنفدراسیون ، به نام زندگی سیاه مسائل “نماد نفرت” و عهد کرد به سلب بودجه از شهرستانها که آنچه او می داند اقدام به اندازه کافی سخت علیه معترضان.

در واقع او در حال رسیدن به زیرمجموعه ای از رای دهندگان سفیدپوست است که فکر می کنند رسانه های خبری و نخبگان سیاسی طرفداران ترامپ را ذاتاً نژادپرستانه می بینند. آقای ترامپ بارها این تصور را رد کرده است که آمریکا با سوگیری نژادی سیستمیک مشکل دارد و مصادیق وحشیگری پلیس علیه سیاه پوستان آمریکایی را به عنوان کار چند «سیب بد» به قول او رد کرده است.

شرلین ایفیل، رئیس صندوق دفاع حقوقی و آموزشی NAACP می گوید: «ترامپ افراطی ترین است و کاری انجام داده است که فراتر از مرزهای هر چیزی است که ما دیده ایم.» “بازی با نژادپرستی یک بازی خطرناک است. این طور نیست که شما می توانید کمی این کار را انجام دهید یا این کار را lyly انجام دهید یا با سوت سگ این کار را انجام دهید. این همه خطرناک است، و این همه به طور بالقوه خشونت آمیز است.”

دیدگاه های عمومی آقای ترامپ از طریق منشور نژادی جریان دارد. يک نظر سنجی هفته گذشته سی بی اس نيوز نشان داد که ۶۶ درصد رای دهندگان ثبت نام شده بر اين باورند که آقای ترامپ طرفدار سفيدپوستان است، در حالی که ۲۰ درصد فکر می کردند او طرفدار سياه پوستان است و ۵۰ درصد گفته اند که عليه سياه پوستان کار می کند. در میان رای دهندگان سیاه پوست، ۸۱ درصد گفته اند که او بر خلاف منافع آن ها کار می کند.

در اين نظر سنجی، آقای ترامپ جوزف آر بايدن جونیور معاون سابق رئيس جمهوری، چالشگر دمکرات او، را در ميان رای دهندگان سفيد پوست با ۵۱ درصد تا ۴۳ درصد رهبری کرد، اما در ميان رای دهندگان سياه پوست تنها با ۹ درصد حمايت، در مقايسه با ۸۵ درصد برای آقای بايدن دنباله دار شد. در ميان رای دهندگان هيسپانيک، آقای بايدن با ۶۳ درصد تا ۲۵ درصد رهبری کرد.

آخرین دستور رئیس جمهور در حالی صادر شد که قرار است روز سه شنبه توسط مایکل دی کوهن، وکیل شخصی و دلال سابق رئیس جمهور منتشر شود، آنچه را که آقای کوهن نگرش اخراجی آقای ترامپ نسبت به رای دهندگان غیرسبک در جریان مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ می نامد، توصیف می کند. آقای کوهن به نقل از آقای ترامپ می گوید که آنها «مردم من نبودند» بودند. آقای ترامپ بر اساس این کتاب افزود: من هرگز رای هیسپانیک را ن خواهم گرفت. “مثل سیاه پوستان، آنها بیش از حد احمق به ترامپ رای می دهند.”

به نظر می رسد رویکرد رئیس جمهور در روزهای اخیر برنامه نویسی کنوانسیون جمهوری خواهان را که به دنبال نرم کردن تصویر او در مورد نژاد با حضور اعتباردهنده هایی مانند هرشل واکر، ستاره فوتبال یک بار و ورنون جونز، قانون گذار ایالت دموکرات سیاه پوست از گرجستان بود، دروغ می گوید که به دوستی آقای ترامپ و حمایت او از مردم از همه نژادها شهادت داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im