بیش از ده زخمی در تیراندازی شیکاگو خارج funeral home

چهارده نفر مجروح شده اند در ارتباط با تیراندازی در اواخر روز سه شنبه در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در شیکاگو سمت جنوب پلیس اعلام کرد.

قربانیان گرفته شده توسط Chicago fire department به نزدیکی بیمارستان در بیماری جدی گفت: آتش سخنگوی وزارت لری لانگفورد.

عزاداران در خارج از کفن بر اخراج شدند از عبور SUV گفت: Eric Carter, معاون اول سرپرست پلیس شیکاگو. کارتر گفت: چند هدف تیراندازی آتش بازگشت. SUV بعد سقوط کرد و سرنشینان فرار کرد و در جهات مختلف. یک نفر از بهره گرفته شده است را بازداشت کرده است. کارتر گفت: همه این قربانیان بودند بزرگسالان است.

Arnita Geder و کنت هیوز گفت: آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله در حالی که در خانه خود را, تماشای تلویزیون, و اضافه کرد که آنها در خارج برای پیدا کردن اجساد که به ضرب گلوله کشته شدند و “تخمگذار در همه جا”.

“ما فکر کردیم که این یک جنگ در اینجا” Geder گفت: Chicago Sun-Times. “این مسخره همه این تیراندازی که در اینجا آن را واقعا متوقف شود.”

تیراندازی می آید به عنوان وزارت امنیت داخلی در حال برنامه ریزی برای استقرار ده ها تن از ماموران فدرال به شیکاگو برای مقابله با یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز در این شهر است.

شهردار لری Lightfoot پس از تهدید به شکایت اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل بدون اجازه او روز سه شنبه گفت: این شهرستان مشغول به کار بود با ماموران فدرال به مبارزه با جرم و جنایت.

Lightfoot شده است شک و تردید از ماموران فدرال در حال ارسال به شیکاگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در میان جنجال در پورتلند اورگان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال فرستاده ماموران پس از هفته ها تظاهرات وجود دارد بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی که به دنبال کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

Lightfoot گفت که او انتظار می رود شیکاگو برای دریافت منابع که وصل به سازمان های فدرال که در حال حاضر کار در این شهرستان از جمله FBI آژانس مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

اورگان فرماندار و پورتلند شهردار ابراز خشم با حضور ماموران فدرال گفت که این شهر تظاهرات آغاز شده بود به سهولت فقط به عنوان ماموران فدرال شروع به اقدام.

جزئیات بیشتر به زودی …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de