بیش از 2500 مراقبت از خانه در حال مبارزه با کروناویروس در آمریکا


دولت ضبط و چگونه بسیاری از افراد در حال مرگ در مراقبت از خانه به عنوان تحقیقات نشان می دهد 2,500 امکانات در حال حاضر مبارزه با کروناویروس – 500 درصد انفجار در ده روز

  • ان بی سی نشان داده است که 2,489 خانه های پرستاری تایید موارد COVID-19 پس از به دست آوردن اطلاعات از 36 متحده
  • تعداد کل آلوده خانه های پرستاری است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان دیگر 14 متحده موفق به آمار و ارقام خود را نشان می دهد
  • تنها 24 متحده مایل به نشان می دهد که چگونه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از این ویروس مسری
  • دولت فدرال اذعان کرده است ضبط تعداد کل خانه پرستاری و میر جرقه خشم از طرفداران
  • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

حداقل 2,489 مراقبت از خانه ها در سراسر ایالات متحده را تایید موارد coronavirus یک بمب NBC گزارش داد.

تکان دهنده شماره 522 درصد افزایش از فدرال ‘برآورد’ منتشر شد فقط 10 روز پیش – به این معنی که وجود دارد هم شده یک انفجار اخیر در موارد و یا شدید اوضاع توسط دولت ایالات متحده.

NBC گزارش که منتشر شد جمعه نیز تایید کرد که دولت فدرال است نه نگه داشتن یک رکورد از تعداد کل خانه پرستاری مرگ و میر.

NBC تنها قادر به تعیین که 2,246 خانه مراقبت مرگ و میر ثبت شده در سراسر 24 متحده است. باقی مانده 26 متحده بودند مایل و یا قادر به افشای چگونه بسیاری از مرگ و میر رخ داده بود در خانه های سالمندان.

عدم منسجم اطلاعات باعث شده است تا اعتراض از کارشناسان با توجه به اینکه افراد مسن بسیار بیشتر احتمال دارد به توان نهفته COVID-19 و مرگ و میر دسته جمعی رخ می دهد می تواند در مراقبت از خانه اگر. علاوه بر این امکانات است.

“این غیر ممکن است برای مبارزه و حاوی این ویروس اگر ما نمی دانیم که در آن واقع شده است. شما می توانید ببینید که در آن این می تواند رهبری بعدی,’ دیوید Grabowski استاد از مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: NBC.

این گزارش تکان دهنده در مورد عدم دولت فدرال داده ها به شرح زیر جداگانه آیات از نیویورک که در آن امدادگران نشان داد آنها نشده اند آزمایش مردم برای coronavirus اگر آنها می میرند در خانه یا در خیابان.

این نشان می دهد که افزایش مرگ و میر از این ویروس می تواند بسیار بالاتر از حال حاضر گزارش شده است.

At least 2,489 care homes across the United States have confirmed cases of coronavirus, a bombshell NBC report has revealed.  An ambulance crew is pictured transporting a care home patient out of the Gateway Care and Rehabilitation Center in California, where 65 cases of COVID-19 have been confirmed

حداقل 2,489 مراقبت از خانه ها در سراسر ایالات متحده را تایید موارد coronavirus یک بمب NBC گزارش داد. آمبولانس خدمه حالی که حمل و نقل یک خانه مراقبت بیمار در خارج از دروازه مراقبت و توانبخشی مرکز در کالیفرنیا که در آن 65 مورد از COVID-19 تایید شده است

Paramedics take a suspected coronavirus Covid-19 patient from the Fort Washington Senior Rehabilitation Center in New York

امدادگران را مشکوک coronavirus Covid-19 بیمار از فورت واشنگتن ارشد مرکز توانبخشی در نیویورک

NBC یافت که 2,489 مراقبت از خانه را تایید موارد COVID-19 بعد از آنها قادر بودند برای به دست آوردن اطلاعات از 36 مختلف سازمان های دولتی.

اما تعداد واقعی از خانه های پرستاری در برخورد با کروناویروس بیماران به احتمال زیاد بسیار بالاتر داده شده است که 14 متحده قادر و یا تمایلی به افشای چهره های خود را.

متحده که خود را نشان می دهد داده ها شامل فلوریدا و میشیگان و اوهایو – که همه ضربه سخت شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

از 36 متحده که خود پرده چهره های نیویورک بود و بیشتر تحت تاثیر قرار.

452 خانه های پرستاری در سراسر آن کشور ثبت کرده اند ساکنان با COVID-19.

در ضمن ایلینوی رتبه دوم با 213 جداگانه در خانه های سالمندان مبارزه با کروناویروس در حالی که تگزاس در آمد سوم با 195 آسیب دیده مراقبت از خانه.

تعداد آنها به مراتب پایین تر در بیشتر مناطق روستایی متحده است. وایومینگ و مونتانا تنها یکی از آلوده پرستاری صفحه اصلی هر یک از.

NBC found that 2,489 care homes have confirmed cases of COVID-19 after they were able to obtain data from 36 different state agencies. The Life Care Center of Kirkland in Washington state is one of the homes. A resident is pictured in the facility back in February

NBC یافت که 2,489 مراقبت از خانه را تایید موارد COVID-19 بعد از آنها قادر بودند برای به دست آوردن اطلاعات از 36 مختلف سازمان های دولتی. زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در واشنگتن یکی از خانه. یک ساکن تصویر در این مرکز در فوریه

A patient is pictured being evacuated from the Magnolia Rehabilitation and Nursing Center in Riverside, California

یک بیمار که در تصویر در حال تخلیه از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در ریورساید کالیفرنیا

در زیر گزارش از مرگ و میر و عدم پاک کردن اطلاعات

این واقعیت است که دولت فدرال است نه نگه داشتن یک رکورد از تعداد کل خانه پرستاری مرگ و میر است و موجب خشم اما نمونه های دیگری وجود دارد که در آن داده نمی شود cohesively به دست آمده توسط مقامات.

اخلال گزارش جدید از نیویورک ادعا میکند که بدن در حال بهبود از خانه ها و خیابان ها هستند که شامل coronavirus تعداد مرگ – حتی اگر فرد متوفی مبتلا به علائم ویروس.

داده ها از نیویورک آتش نشانی نشان می دهد که 1,125 نفر را در خانه های خود و یا در خیابان در پنج روز اول آوریل به تنهایی

این نشان می دهد که افزایش مرگ و میر از این ویروس می تواند بسیار بالاتر از حال حاضر گزارش

این احساس خطر کرده است که محققان می گویند که به دست آوردن اطلاعات دقیق بسیار مهم است به منظور به دست آوردن یک درک مناسب از COVID-19 که مورد نیاز است برای کمک به مبارزه با این ویروس در ماه های آینده.

در حالی که 36 متحده ارائه شده NBC با تعدادی از خانه های پرستاری با موارد COVID-19 تنها 24 منتشر شد داده ها در رزیدنت مرگ و میر.

کسانی که در 24 ایالت مجموع 2,246 مراقبت از خانه ساکن مرگ و میر با بیش از نیم رخ در ایالت نیویورک است.

با این حال در کالیفرنیا است که عظیم 191 مراقبت از خانه شما با COVID-19 – موفق به خود را نشان می دهد تعداد مرگ و میر.

بسیاری از خانه های پرستاری در سراسر کشور ramped تا سلامت خود و اقدامات ایمنی پس از شیوع در ایالت واشنگتن زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در فوریه.

خانه سالمندان اصلی کانون COVID-19 ویروس در آمریکا پس از ده ها تن از ساکنان آلوده شد در اواسط فوریه.

در مجموع 37 نفر متصل به مرکز مراقبت از کرکلند فوت کرده اند از COVID-19 در دو ماه گذشته.

برای بهتر یا بدتر ما رو به صدای زنگ برای سایر خانه های پرستاری در سراسر کشور و در سراسر کشور,’ خانه سالمندان سخنگوی تیم Killian به تازگی اعلام کرد. .

در اوایل ماه آوریل زندگی مرکز مراقبت از کرکلند خوب بود $611,325 برای ‘نامناسب’مراقبت از.

تعدادی از coronavirus موارد در سراسر آمریکا همچنان به موشک وار رفتن. همانطور که از جمعه شب بیش از 500 ، 000 آمریکایی که آزمایش مثبت به این ویروس مسری است.

همانطور که از جمعه شب بیش از 500 ، 000 آمریکایی که آزمایش مثبت به این ویروس مسری

Many nursing homes across the country ramped up their health and safety measures near after an outbreak at Washington state's Life Care Center of Kirkland back in February. The facility is pictured being cleaned on March 11

بسیاری از خانه های پرستاری در سراسر کشور ramped تا سلامت خود و اقدامات ایمنی در نزدیکی پس از شیوع در ایالت واشنگتن زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در فوریه. مرکز تصویر تمیز بودن در مارس 11

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>