بیش از 1700 سلامت کارگران مبتلا به کروناویروس در چینسازمان بهداشت جهانی است که به دنبال اطلاعات بیشتر از چین در مورد تعداد زیادی از کارگران بهداشت و درمان افتادن بیمار به دلیل coronavirus پس از آن آشکار شد 1,760 از آنها آزمایش مثبت و شش فوت کرده اند.

این اولین بار است که چین شامل شماره های خاص برای حرفه ای بهداشت و درمان در داده های آن را فراهم کرده است در گسترش این بیماری همه گیر. “این یک قطعه مهم از اطلاعات به دلیل سلامت کارگران چسب است که دارای سیستم بهداشت و شیوع پاسخ هم گفت:” چه کسی مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری آغاز شده است که ووهان?

این ویروس است که رسما به نام Sars-CoV-2 و این باعث می شود که بیماری Covid-19. آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم کروناویروس?

این ویروس می تواند باعث پنومونی. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر. همانطور که از 12 فوریه در حال حاضر وجود دارد 45,182 مورد تأیید و 1,115 مرگ و میر. موارد وجود دارد در 28 کشور دیگر خارج از چین با مرگ و میر ثبت شده در یک مورد در هنگ کنگ و یک مورد در فیلیپین. تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس به طور کلی می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان دو برابر شده است از چهار تا هشت بعد از چهار بیشتر مردم در برایتون بودند مبتلا به این عفونت بیش از آخر هفته.

وجود دارد و نه موارد این ویروس در بریتانیا است. چهار واقع شد در برایتون یکی در لندن است. در Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside 83 نفر در قرنطینه بودند گفت: آنها اجازه داده می شود به ترک روز پنج شنبه پس از همه آنها تست منفی است. از 1,750 آزمایشات انجام شده تا کنون در بریتانیا بیش از 99 درصد منفی شده است.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

“ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد این آمار و ارقام از جمله مدت زمان و شرایطی که در آن سلامت کارگران بیمار شد.”

در همان روز مصر گزارش یک مورد و آن را اولین کشور در آفریقا به انجام این کار. کشور وزارت بهداشت گفت: فرد آسیب دیده بود یک تبعه خارجی که قرار داده شده است به انزوا در بیمارستان گفت که تا به حال شده بلافاصله مطلع است و لازم است تمام اقدامات پیشگیرانه انجام شده است. آن را نه به ملیت فرد آسیب دیده و یا هر گونه اطلاعات دیگر.

در اوایل این ماه که گفت این بود به خصوص در مورد در معرض خطر سازمان ملل با ضعف سیستم های بهداشتی است که ممکن است فاقد امکانات برای شناسایی موارد است.

پزشکان و پرستاران در کشور چین را به اتخاذ اقدامات موقت به سعی کنید برای محافظت از خود در صورت وخیم کمبود محافظ لباس و دستکش و ماسک توجه به نیویورک تایمز. شاهدان عینی گفت: بهداشت حرفه ای کردن وصله های آسیب دیده ماسک محافظ با نوار و استفاده مجدد از عینک به معنای یک بار استفاده می شود و دور انداخته است. آنها بسته بندی کفش های خود را در کیسه های پلاستیکی زیرا آنها هیچ محافظ پوشش برای آنها.

برخی از آنها با استفاده از پول خود را برای خرید محافظ دنده اگر آنها می تواند پیدا کردن آن برای فروش و یا التماس از دوستان است. دیگران گفت: اجتناب از خوردن و نوشیدن برای امتداد طولانی به دلیل رفتن به توالت به معنای از بین بردن و دور لباسهای ایمنی است که آنها قادر نخواهد بود به جای.

Tedros با اشاره به این که کسانی که تا به حال منتشر دستورالعمل آن برای حفاظت از سلامت کارگران به چین و دیگر کشورها با Covid-19 موارد اما مسئله مهم در coronavirus-آمار چینی بیمارستان ها به نظر می رسد به دست آوردن دنده محافظ.

روز جمعه پزشکان بدون مرز/پزشکان بدون مرز (MSF) گفت که این امر ارسال 3.5 تن از پزشکی تجهیزات حفاظتی به ووهان Jinyintan بیمارستان یکی از بیمارستان ها در خط مقدم درمان بیماران مبتلا به ویروس است.

این مستند در چین شهرستانها در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از این ویروس در رفت و آمد است اما مانع تولید و تحویل لوازم ضروری از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و ماسک و دستکش در حالی که کمک های مالی باید همیشه نمی کردم از طریق به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

که در حال حاضر به دنبال اطلاعات بیشتر از سوی دولت چین در مورد تغییر در این راه پزشکان در حال حاضر تشخیص Covid-19 که منجر به یک افزایش بزرگ در تشخیص شماره روز پنج شنبه. اضافی 15,000 موارد گزارش شده از مرکز وقوع هوبئی که همه تشخیص داده شده توسط یک سی تی اسکن از ریه های خود را و نه یک آزمایشگاه تست.

روز جمعه آخرین ارقام 47,500 آزمایشگاه-موارد تایید شده در چین و 16,457 تشخيصهای بالينی گزارش شده توسط پزشکان پس از اسکن آوردن مجموع به بیش از 63,000. Tedros گفت: آنها نیاز به دانستن پزشکان نمی شد misdiagnosing عفونت های دیگر را به عنوان coronavirus.

“در حالی که آن را غیر معمول نیست در شیوع بالینی تعاریف به تغییر در طول زمان به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود ما به دنبال توضیح بیشتر در مورد نحوه تشخیص بالینی است که ساخته شده برای اطمینان حاصل شود که سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفلوانزا در حال گرفتن مخلوط به Covid-19 data,” او گفت:.

ما کارشناسان خواهد بود بخشی از یک تیم بین المللی که می رسند در چین در آخر هفته برای مذاکره با همتایان خود که گفت. تایید به دنبال تماس از یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی برای پکن به شفاف تر بیش از دست زدن به آن از شیوع و آن تغییر در این گزارش داده که مقامات چینی گسترش “جنگ” اقدامات برای محدود کردن گسترش آن.

“ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از چینی گفت:” لری Kudlow مدیر ما شورای اقتصاد ملی.

ملی چین کمیسیون بهداشت معاون مدیر Zeng Yixina تایید کرد که بیش از 1700 چینی پزشکی کارگران بوده است آلوده و شش فوت کرده و اضافه کرد که کمیسیون بود “به شدت از این موضوع نگران” بود و با صدور دستورالعمل برای پیشگیری و کنترل عفونت در موسسات پزشکی است.

بهداشت و درمان کارگران حدود 3.8 درصد از موارد تایید شده که از سه روز پیش در Zeng گفت.

مرگ و میر می ایستد در 1,383. سه میلادی به خارج از سرزمین اصلی چین: در هنگ کنگ و ژاپن و فیلیپین.

سنگاپور را تایید کرد و نه موارد جدید در روز جمعه آوردن آن در مجموع به 67 در حالی که در ژاپن وزارت بهداشت گفت: 11 سالمندان مسافران در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده اجازه داده شد به ترک این کشتی پس از آنها آزمایش منفی است.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی باید استقبال تغییر در گزارش های مثبت دیگران می گویند آن پرسش در مورد داده ها. تغییر در معیارهای تشخیصی استفاده شده است تنها به هوبئی استان است.

“است که دفتر سیاسی واقعا صادق بودن با ما؟” Kudlow خواسته با اشاره به کمونیست چین رهبری بالای بدن است. Kudlow گفت: رئیس جمهور شی جین پینگ داشته باشید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پکن را به ما کمک کند اما “آنها نمی خواهد اجازه دهید ما”.

“من نمی دانم چه انگیزه خود هستند. من نمی دانم که ظاهرا بیشتر و بیشتر مردم در حال رنج می برند بیش از وجود دارد,” او گفت:.

در جلسه رهبران ارشد در پکن در روز پنج شنبه مقامات نامیده می شود برای مناطق دیگر به “اتخاذ قرنطینه و اقدامات نجات در برابر ووهان” است که تحت مستند برای سه هفته گذشته. این جلسه به ریاست نخست وزیر چین Li Keqiang نام در ووهان برای سرعت بخشیدن به طبقه بندی و quarantining ساکنان مشکوک یا تایید شده از ابتلا به ویروس.

در هوانگگنگ یکی از بدترین آمار مناطق خارج از ووهان با بیش از 2000 موارد و حداقل 59 مرگ و میر مقامات صادر اقدامات اضطراری برای 14 روز “به طور کامل آب بندی” در تمام مناطق مسکونی و توقیف وسایل نقلیه به جز کسانی که به صورت اورژانس پزشکی یا اهداف رسمی.

بازرسی خواهد بود راه اندازی و امنیت عمومی اعزام به اجرای اقدامات است. محلی منطقه کمیته برای سازماندهی دستياران مواد غذایی و لوازم. “همه ساکنان باید وارد کنید و یا ترک جوامع خود بدون مجوز” اخطار گفت.

گزارش اضافی توسط Pei Wu Lin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>