بیش از 140 زوکربرگ بودجه دانشمندان تماس در Facebook به مهار تهمتبیش از 140 دانشمندان بودجه توسط مارک زوکربرگ باید گفت Facebook نباید اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی به “گسترش هر دو اطلاعات غلط و آتش زا اظهارات”.

این محققان که شامل بیش از 60 اساتید در ما منجر موسسات تحقیقاتی و یک برنده جایزه نوبل فرستاده Facebook مدیر عامل یک نامه در روز شنبه درخواست او را به “در نظر گرفتن سیاست های سختگیرانه تر بر اطلاعات غلط و آتش زا زبان که به ضرر مردم” به خصوص در زمان آشفتگی بیش نژادی و بی عدالتی است.

این نامه خواستار گسترش “عمدی اطلاعات غلط و تفرقه زبان” خلاف محققان اهداف با استفاده از تکنولوژی برای جلوگیری و از بین بردن بیماری بهبود و دوران کودکی آموزش و پرورش و اصلاح سیستم عدالت کیفری.

ماموریت خود را “در تضاد است به برخی از مواضع که Facebook مصرف شده است بنابراین ما آنها را تشویق کند تا بیشتر در کنار حق و در سمت راست از تاریخ به عنوان ما گفت: در این نامه” گفت: Debora نمرات از دانشکده پزشکی هاروارد و یکی از سه استاد که سازمان یافته آن است.

دیگران مارتین Kampmann از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و جیسون چوپان از دانشگاه یوتا. همه باید کمک های مالی از یک چان زوکربرگ ابتکار برنامه کار برای جلوگیری از, درمان, و درمان اختلالات عصبی از جمله آلزایمر و بیماری پارکینسون.

آنها گفتند: این نامه تا به حال بیش از 160 امضا کرده اند ، چوپان گفت: حدود 10 درصد از کارکنان پایه های اجرا شده توسط زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان.

نامه اشیاء به طور خاص به زوکربرگ تصمیم به عمل در یک پست با مغلوب ساختن پیشی جستن که اظهار داشت “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. نامه نویسندگان به نام پست “یک بیانیه روشن از تحریک به خشونت”.

زوکربرگ مواجه شده است و واکنش قابل توجهی از جمله از Facebook کارکنان بیش از انتخاب به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن پست این هفته در میان در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس. توییتر تا به حال هر دو پرچم و تنزل مقام یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با استفاده از همان زبان است.

در بیانیه ای چان زوکربرگ ابتکار اشاره کرد که بشردوستانه سازمان بود جدا از Facebook و گفت: “ما سپاسگزار برای ما کارکنان و همکاران و دریافت” و “احترام به حق خود را به صدای نظرات خود را از جمله در Facebook سیاست”.

برخی از Facebook کارکنان باید علنا مخالفت زوکربرگ امتناع را به پایین و یا برچسب های گمراه کننده و یا آتش زا پست های مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران است. اما زوکربرگ تا کنون خودداری کرد.

روز جمعه زوکربرگ گفت: در یک پست که او را نقد و بررسی “گزینه های بالقوه برای دست زدن به نقض و یا بخشی از نقض مطالب گذشته از دودویی ترک-آن-یا-it-down تصمیم گیری”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>