بیش از 100 کشته و دچار آسیب های مغزی در ایران, حمله, نظامی, به گزارشارتش ایالات متحده آماده است به گزارش بیش از 50% پرش در تعدادی از موارد آسیب مغزی تروماتیک (TBI) ناشی از موشکی ایران و حمله به یک پایگاه در عراق در ماه گذشته مقامات آمریکایی به رویترز گفت در روز دوشنبه.

رسمی که صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: در حال حاضر وجود دارد بیش از 100 نفر از TBI از 64 بود که قبلا گزارش شده در ماه گذشته.

پنتاگون به نظر کاهش یافته اما در گذشته گفته بود انتظار می رود افزایش در شماره هفته بعد از این حمله به دلیل علائم می تواند زمان را به آشکار و نیروهای نظامی می تواند گاهی اوقات دیگر را به آنها گزارش.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که ما “رنج می برد هیچ تلفات” از این حمله بود که تلافی برای حمله پهپاد ترور ایران ژنرال قاسم سلیمانی.

سوال بعد در مورد گزارش آسیب مغزی مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان شدت خود را: “من شنیده ام که آنها تا به حال سردرد. و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر. اما من می گویند و من می توانید گزارش آن را بسیار جدی است.”

صحبت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات مایکل Kaplen صندلی از ایالت نیویورک آسیب های مغزی خدمات شورای هماهنگی و رئیس جمهور گذشته مغزي انجمن ایالتی نیویورک گفت که وضعیت یک “تغییر زندگی” آسیب است.

“این فیزیکی و شناختی و عاطفی و رفتاری عواقب بر هر جنبه ای از زندگی یک فرد,” او گفت:. “آسیب مغزی است که تنها ‘ملایم’ آن است که اگر شخص دیگری در مغز است. هیچ چیز وجود دارد ‘ملایم’ در مورد خفیف مغزی است.”

ژنرال ارتش علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در ماه گذشته که خدمات اعضای مبتلا به صدمات ناشی از ضربه مغزی تشخیص داده شده بود با موارد خفیف. وی افزود: تشخیص می تواند تغییر به عنوان زمان در رفت.

مقامات پنتاگون بارها و بارها گفته شده است وجود دارد هیچ تلاشی برای به حداقل رساندن و یا تاخیر اطلاعات در آسیب رسان صدمات. اما افشاگریهای زیر در تهران حمله را تجدید سوالات بیش از نظامی آمریکا در سیاست با توجه به چگونه آن را داخلی گزارش مشکوک به آسیب های مغزی و اینکه آیا آنها در حال درمان علنا با همان فوریت به عنوان از دست دادن اندام و یا زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de