بیشتر خوانندگان کمتر تبلیغات: بریتانیا در روزنامه های محلی در حال مبارزه

لندن — به طور معمول زمانی که مایکل Purton یک سوال برای یکی از خبرنگاران در مورد داستان او فریاد آن را در سراسر اتاق خبر. پاسخ معمولا در عرض چند ثانیه.

در حال حاضر آن را فقط او را در پشت میز خود نشسته و با یک فنجان چای سبز. فریاد در سراسر اتاق شده است به جای تماس های تصویری و پیام های واتساپ.

“این حقیقی من تنها در اینجا گفت:” آقای Purton سردبیر بخش Worcester, اخبار روزانه است که در خدمت یک شهر از 100,000 در منطقه لندن کشور انگلستان است. “من در اینجا در حال حاضر به دنبال در یک بانک خالی میز که در آن خبرنگاران یک بار نشسته است.”

هفت نفر از اعضای هیات آنهایی که پوشش ورزشی و سرگرمی که قرار است در کردند. بقیه در حال کار از خانه, گزارش coronavirus و هر گونه اخبار در جامعه خود را. آقای Purton می آید به دفتر گاهی اوقات به دلیل آن را سخت به تمرکز در خانه با 3 سال کودک زیر پا.

بالا و پایین انگلیس و روزنامه های محلی در حال مبارزه. صدها نفر از روزنامه نگاران قرار داده شده است ، بیش از 50 کوچک و منطقه ای نشریات را به طور موقت به حالت تعلیق تولید خود را چاپ و یا محصولات آنلاین. برای کسانی که هنوز چاپ برخی از جوامع در حال بسته داوطلبان برای تحویل روزنامه ها.

برای بسیاری از پول نقد است اما متوقف در آینده. با بسیاری از خرده فروشان توقیف درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافته اند نزدیک به صفر برای بسیاری از نشریات ترک چاپ یک اسکلت از آنچه آنها استفاده می شود. و در بریتانیا که در آن خانه تحویل اشتراک مشترک کمتری نسبت به ایالات متحده و روزنامه ها و تکیه بیشتر به شدت بر خیابان فروش — و بسیاری از دکه های روزنامه فروشی و فروشگاه های دیگر بسته شده است. به سختی کسی است که رفت و آمد به کار, بنابراین بدون نیاز به گرفتن یک کاغذ در راه است.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • بازارهای آسیا اشاره به سهام معدنی ،
  • J. Crew است که انتظار می رود به فایل برای ورشکستگی عمده فروش و خرده فروش به سقوط در طول بیماری همه گیر.
  • تلاش های جدید برای کاهش ضایعات مواد غذایی به عنوان خطر گرسنگی رشد می کند در امریکا است.

بدون شک وجود دارد که خوانندگان گرسنه هستند برای اخبار محلی طول همه گیر ترافیک به روزنامه ها و وب سایت های است که بالاتر از نرمال — اما نسبتا تعداد کمی از paywalls به جمع آوری اشتراک دیجیتال.

این بحران تا به تسریع روند — از دست رفتن تدریجی تبلیغات و مهاجرت از خوانندگان آنلاین — است که باید به چالش کشیده صنعت برای چند دهه. اما در حال حاضر آنها در حال ضربه زدن بریتانیا کوچک و منطقه ای مقالات سخت به خصوص برخی از کارشناسان گفت.

“اینها همه چیزهایی است که می تواند اتفاق می افتد بیش از مدت طولانی در برخی از نقطه” گفت: داگلاس McCabe رئیس عامل اجرایی شرکت اپل تجزیه و تحلیل یک شرکت تحقیقاتی است که با تمرکز بر صنعت رسانه.

مدیریت چنین تغییر ساختاری در یک مقدار کوتاه از زمان او گفت: “غیر ممکن است.”

اعتبار…الکس Atack برای نیویورک تایمز
اعتبار…الکس Atack برای نیویورک تایمز

Newsquest که دارای 165 نشریات از جمله Worcester, اخبار آغاز کرده است به دنبال آینده با تجربه با آنلاین اشتراک و یک “نرم paywall” که می رود به اثر پس از یک خواننده خوانده است 40 مقاله در 30 روز دوره هنری گفت: Faure واکر, مدیر اجرایی آن است.

“ما تصمیم گرفت که این مهم برای سرعت بخشیدن به برنامه ای برای اشتراک دیجیتال به منظور توسعه یکی دیگر از جریان درآمد برای ما” آقای Faure واکر گفت.

این اضافه درآمد اما نمی خواهد به اندازه کافی برای حفظ نشریات در طول بیماری همه گیر. Newsquest در حال حاضر furloughed حدود یک سوم از آن 2500 کارکنان.

در نهایت آقای Faure واکر گفت: تبلیغات مهم باقی می ماند.

“دراز مدت ما هنوز هم بر این باورند که تبلیغات خواهد بود که بزرگترین و مهم ترین جریان درآمد برای اخبار محلی برندها,” او گفت:.

اقتصادی فاجعه رو به ناشران دور نمانده است توسط دولت است. روز پنج شنبه دولت اعلام کرد که این امر ضایعات مالیات بر e-کتاب ها و e-روزنامه ها در تلاش برای کمک به ناشران و خوانندگان.

و آن را به تازگی اعلام کرد در سه ماه تبلیغات انتخاباتی برای حمایت از خدمات بهداشت ملی که تزریق خواهد تا 35 میلیون پوند (بیش از $43 میلیون) به ناشران سراسر کشور است.

“روزنامه ها در قلب رسانه های بریتانیا و ضروری به آن پر جنب و جوش مخلوط” الیور Dowden وزیر دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش نوشت: در یک ستون در روزنامه تایمز لندن. “مردم در سراسر کشور در حال افزایش است به coronavirus چالش و من پیشنهاد می کنم همه ما اضافه کردن یک چیز کوچک به ما لیست: خرید کاغذ.”

در حالی که کارشناسان و ناشران می گویند کمپین تبلیغاتی خوش آمدید هجوم درآمد چند انتظار می رود آن را به صرفه جویی در این صنعت است. “میزان سقوط از صنعت اندازه گیری در صدها میلیون پوند” گفت: آقای McCabe تحلیلگر. “شکاف بیش از حد بزرگ است. بسیاری از این کسب و کار بزرگ هزینه های ثابت. شما فقط نمی تواند متوقف کردن چاپ. که همچنین چگونه شما پول خود را.”

دولت تبلیغ پول نیز شکست برای رسیدن به بسیاری از کوچک و مستقل بسیار محلی, اخبار سازمان های, بسیاری از آنها را آنلاین. “تا کنون ما هر حال نمی حمایت دولت ندارند” گفت: اما Meese مدیر مستقل جامعه شبکه خبر, یک سازمان است که نشان دهنده 107 انتشارات.

بسیاری از سازمان های خبری ارائه شده توسط گروه او خواهد مرد بدون کمک از خارج ، “انگلستان در حال رفتن به سمت چپ با بسیاری از اخبار بیشتر سیاه چاله ها از آن در حال حاضر,” او گفت:.

در پاسخ به نگرانی در مورد تبلیغات یک سخنگوی دولت سام کاکس گفت که این کمپین به نظر می رسد در حدود 600 عنوان در سراسر کشور است.

در ولز Alan Evans هنوز انتشار اخبار محلی خود را برای جامعه در لنلی آنلاین مستقل تنها وب سایت نشریه. او شده است قادر به پرداخت سه نفر از کارکنان گفت اما گفت که او را حمل به عنوان طولانی به عنوان او می تواند.

او شروع به انتشار خود را در سال 2017 پس از او سمت چپ یک حرفه ای در صنعت روزنامه زیرا او اعتقاد نداشت آن را در خدمت جامعه است. در ابتدا آن را فقط او را در یک لپ تاپ در خانه با همسر و فرزندان خود را.

او گفت: هر گونه تبلیغات پول تا به حال کاهش یافته به صفر: “هیچ کسب و کار در حال حاضر به بخشی با پول نقد” آقای ایوانز گفت.

“مالی ما در یک موقعیت بد ما همیشه بوده است. ما استفاده می شود به این, اما آن را بهتر از هر زمان به زودی” آقای ایوانز گفت.

هنوز برای بسیاری از روال عادی کسب و کار ادامه خواهد داد.

“ما هنوز در حال گرفتن یک روزنامه را هر روز” آقای Purton سردبیر در ورکستر گفت. و آنلاین او افزود: “ما شاهد افزایش خوانندگان. این یک مثبت در برخی از راه.”

او با الهام از یک خواهر انتشار Worcester اخبار Berrow را Worcester, مجله هفتگی است که ادعا می کند که این قدیمی ترین روزنامه در جهان است که قدمت آن به 1690.

“این به طور مداوم در حال تغییر چگونه آن را عمل” آقای Purton گفت. “من نمی بینم هر دلیلی که چرا ما نمی خواهد زنده ماندن این عنوان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>