Monica Lewinsky ‘برنده اینترنت’ با شوخی در مورد کارآموزی

Monica Lewinsky ساخته شده است که نور از او امر با بیل کلینتون با یک صدای جیر جیر که به سرعت ویروسی رفت.

“من یک شوخی” بود روند در توییتر در روز جمعه باعث به کاربران برای ارائه یک خط witticisms. هنگامی که یک کاربر توئیتر خود نوشت “من یک چارلز منسون شوخی و آن را می کشد”, Lewinsky ارائه شده خود را: “من یک کارآموز شوخی و آن … مهم نیست.”

شنبه صبح توییت شده بود دوست داشت بیش از 350 ، 000 بار. “مونیکا برنده اینترنت ایم” میا فارو.

Lewinsky شد یک کارآموز در بیل کلینتون در کاخ سفید هنگامی که او تا به حال یک امر با رئیس جمهور که منجر به کلینتون پس از استیضاح او دروغ گفته در مورد آن.

پس از رسیدگی و محاکمه که برجسته مشقت بار جزئیات در مورد آنچه Lewinsky و کلینتون رئیس جمهور بود و تبرئه توسط سنا. کلینتون بود 49 در زمان. Lewinsky شد 22.

در ماه مارس 42 جمهور مواجه انتقاد پس از او گفت: این امر چیزی بود که او به “مدیریت اضطراب”.

“این یک دفاع,” او گفت:, “این یک توضیح. افتضاح بود. من احساس وحشتناک است.”

Lewinsky شوخی است در مورد امر قبل از. در اوایل این ماه کمدین سارا کوپر در توئیتر خود نوشت: “توصیه من به نسل جوان: ایجاد اشتباهات خود را در حال حاضر. چون در آن زمان شما 40 شما به سختی به یاد داشته باشید آنها را! و سپس شما را به همان اشتباهات را دوباره و دوباره [و] آن را واقعا سرگرم کننده است.”

Lewinsky مشترک جیر با نظر: “Uhhhmmmmmm.”

Lewinsky همچنین صحبت در مورد چگونه او شرور و اهریمن و تحقیر در طول این رسوایی در حالی که کلینتون محافظت شده توسط خود قدرت و نفوذ است.

“من احساس می کردم که هر لایه از پوست من و هویت من شد پاره پاره از من در سال 1998 و 1999,” او گفت: نگهبان در سال 2016. “این پوست از انواع … شرم چوب به شما مانند تار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>