مادر از بچه ها گم می شود اوراق قرضه کاهش به $1 میلیون نفر در آیداهو

1 / 5

بچه ها گم مامان دستگیر

لری Vallow Daybell, جلو, دوم راست و دفاع تیم صبر کنید به ترک دادگاه در جلسه روز جمعه 6 مارس سال 2020 در رکسبرگ ، Daybell که به اتهام جنایت کودک رها و پس از او دو فرزند رفت از دست رفته نزدیک به شش ماه پیش او را به حال پیوند کاهش می یابد و به 1 میلیون دلار توسط یک آیداهو قاضی در روز جمعه. (جان Roark/آیداهو پس از ثبت نام از طریق AP, استخر)

بویزی آیداهو (AP) — یک قاضی روز جمعه کاهش می یابد وثیقه به مبلغ 1 میلیون دلار برای مادر دو گمشده کودکان پس از او وکیل ادعا در اولین جلسه در آیداهو که مقدار تعیین شده بود بیش از حد بالا به دلیل توجه رسانه ها است.

پوشیدن پژمرده نارنجی-و-سفید راه راه زندان لباس و روشن رژ لب صورتی, لری Vallow Daybell کمی صحبت کرد اما راننده سرشونو تکون دادن یقین هر زمان که او وکیل ذکر شده تمایل او به شدت دفاع از خودش در برابر کودک رها اتهامات عنوان شده علیه.

او گفت: قاضی او ترجیح به استفاده از جدید خود نام “Daybell” به جای Vallow او به عنوان ذکر شده در برخی از اسناد دادگاه. شوهر جدید, چاد Daybell نشسته در پشت در های بسته بندی شده دادگاه.

در سمت دیگر اتاق شد کی و لری خروس جنگلی اسیایی و اروپایی پدربزرگ و مادربزرگ از 7 سال جاشوا “JJ” Vallow. او و 17 ساله Tylee رایان گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر. پلیس در شرق آیداهو می گویند هر دو لری Daybell و همسرش دروغ در مورد محل نگهداری کودکان است.

زن و شوهر چپ آیداهو روز بعد پلیس آمد و به سوال آنها در مورد کودکان در اواخر ماه نوامبر و لری Daybell دستگیر شد در هاوایی در ماه گذشته در آیداهو حکم. او چشم پوشی استرداد ساخته شده و برای اولین بار او را در آیداهو قبل از دادرس قاضی Faren Eddins.

Madison County دادستان چوب راب گفت قاضی که لری Daybell در حال حاضر به مبارزه طلبیده یک دادگاه زمانی که او حاضر به گرفتن فرزندان او به آیداهو مقامات در ماه فوریه است. او همچنین اشاره کرد که او همچنان به جمع آوری پرداخت تأمین اجتماعی به معنای برای کودکان حتی اگر آنها نمی دیده شده برای ماه می باشد.

“این مورد شروع نمی شود به عنوان یک پرونده جنایی. از آن آغاز شده به عنوان یک گزارش دو گم شده, کودکان, که هنوز از دست رفته” چوب گفت: جزئیات سه مرموز, مرگ و میر, Daybell ناگهانی حرکت به هاوایی و او به اتهام تلاش برای متقاعد کردن یک دوست به دروغ به پلیس در مورد محل نگهداری از کودکان.

“پس از این در تابستان گذشته شده است وجود دارد هشدار دهنده الگوی متهم در زندگی” چوب گفت.

Daybell وکیل Edwina Elcox گفت: قاضی 5 میلیون دلار اوراق قرضه در ابتدا تعیین شده توسط هاوایی قاضی قبل از استرداد او بود بیش از حد بالا است. اخیر مورد قتل در همان منطقه آیداهو تنها پیوند مجموعه در $1 میلیون دلار Elcox گفت.

“یک پیوند این مجموعه بالا رد لری روند به دلیل” Elcox گفت: قاضی نشان می دهد مقدار بالا بود در واکنش به مقدار زیادی از پوشش خبری در این مورد تولید شده است. کودک بی وفایی اتهامات بسیار نادر در آیداهو است که او هرگز دیده می شود یک مورد در یک دهه تمرین قانون Elcox گفت.

“این کاملا روشن دادستان فقط نیاز به پیدا کردن یک اتهام به جا این مورد به دلیل تمام توجه رسانه ها در این زمینه” او گفت:.

قاضی موافقت کرد که این پیوند باید کاهش یابد اما همچنین گفت که او می خواست Daybell از نزدیک تحت نظارت. اگر او پست وثیقه او را مجبور به پوشیدن a-GPS و ردیابی مچ پا دستبند ماندن در منطقه و حفظ تماس منظم با وکلای او گفت:. او در یک جلسه مقدماتی برای مارس 18.

تحقیقات باید گفت این درهم مورد امتداد در سراسر غرب ایالات متحده و شامل پروب به سه مرموز مرگ و میر. لری Daybell را جدا اواخر شوهر, چارلز Vallow هدف گلوله قرار گرفت و کشته لری برادر الکس کاکس در ققنوس در ماه ژوئیه گذشته. کاکس که گفت: تیراندازی در دفاع از درگذشت علل ناشناخته چند ماه بعد.

لری Daybell جدید شوهر, در ضمن, شد, مرد زن مرده فقط دو هفته قبل از او ازدواج لری Daybell. چاد Daybell اواخر همسر تامی درگذشت در ماه اکتبر. هر چند او اگهی گفت: مرگ از علل طبیعی اجرای قانون مشکوک شد که Daybell به سرعت دوباره ازدواج کرد. Tammy Daybell باقی مانده اند که, اما گزارش کالبد شکافی هنوز منتشر نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>