مادر 2 از دست رفته کودکان آیداهو نتواند در دادگاه مهلت برای آوردن بچه ها به پلیس

مادر دو آیداهو کودکان گم شده پس از سپتامبر برآورده نمی کنند یک دادگاه دستور مهلت کودکان را به مقامات پنج شنبه.

لری Vallow بود تا پنج شنبه شب به حال دو فرزند به مقامات در آیداهو بود اما هیچ جا دیده می شود.

مورد پوشا چند متحده را برانگیخته سراسر کشور علاقه و تعقیب جنایتکاران به عنوان جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 نیست و دیده شده است از اواخر ماه سپتامبر در رکسبرگ ،

لری Vallow که ادعا کرده است او بر این باور او بود و خدا بود و به تازگی در هاوایی با شوهر جدید, چاد Daybell و خدمت دستور دادگاه و اما فرزندان او نمی شد با او در زمان.

مادر می تواند به صورت تحقیر از دادگاه برای عدم دیدار با-دستور دادگاه مهلت مقامات می گویند که.

“من در همه جای تعجب نیست که. لری را به این آسان” کی Woodcock که جاشوا بیولوژیکی مادر بزرگ گفت: پنج شنبه. “او پایان بازی در سر خود را اگر چه این یک بازی نیست اما بدیهی است که او فکر می کند آن است.”

این عکس بدون تاریخ منتشر شده توسط مرکز ملی گم شده و به بهره برداری نشان می دهد کودکان جاشوا Vallow, 7, (چپ) و Tylee رایان 17. آنها در گذشته دیده می شود در سپتامبر. 23, 2019 در رکسبرگ ، مادر خود لری Vallow است همسر دوم از چاد Daybell.

طلاق مقالات: مادر 2 بچه ها گم گفت: او خدا را تهدید به کشتن شوهر

پلیس می گویند لری Vallow و Daybell اند و نه همکاری در تحقیقات خود و به دروغ به مقامات. کودکان ناپدید شدن نیز باعث شد پلیس به بازبینی های متعدد مرگ و میر مربوط به زن و شوهر است.

در ماه جولای لری Vallow شوهر سابق چارلز Vallow, 62, سفر از آریزونا به تگزاس برای بازدید لری و فرزندان خود را. اما پس از او وارد شده را انتخاب کنید تا خود او و لری شروع به بحث.

لری Vallow برادر الکس کاکس مداخله و کشته چارلز پلیس گفت: در آن زمان. در دسامبر. 12 کاکس درگذشت. پلیس منتظر نتایج کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ.

Daybell آخرین همسر تامی Daybell درگذشت در ماه اکتبر از چه خانواده ای به نام “علل طبیعی” اما پلیس در آیداهو را پس از نبش باقی مانده است او را برای تحقیقات بیشتر است. یافته های تحقیق که آن را منتشر نکرده اند. لری Vallow و چاد Daybell ازدواج کرده بودند دو هفته پس از Tammy مرگ است.

رکسبرگ پلیس آمد به لری Vallow خانه در Nov. 26 به سعی کنید برای انجام یک چک رفاه در جاشوا که به تصویب رسید و دارای نیازهای ویژه. خانواده از خارج آیداهو شده بود و قادر به صحبت می کنند به یوشع از سپتامبر و نگران بودند, پلیس گفت:.

فرقه اتصالات?: مرد لینک کلیک کنید ‘رادیکال’ گروه مذهبی به خود اقدام به قتل در آریزونا و 2 کودکان گم شده در آیداهو

در نوامبر. 27, رکسبرگ پلیس مکان های مرتبط با لری Vallow در تلاش برای پیدا کردن جاشوا. در طول این جستجوها محققان کشف لری Vallow و چاد Daybell بود “ناگهان خالی” خانه خود را و چپ شهر, پلیس گفت:.

جاشوا گذشته با حضور در مدرسه سپتامبر. 23. Tylee رایان نیز دیده شده یا شنیده شده پس از سپتامبر, پلیس گفت:. در عین حال کودکان گزارش شده است از دست رفته.

در رکسبرگ اداره پلیس منتشر شد این عکس ها از چاد Daybell و لری Vallow که می خواستند برای بازجویی. Vallow کودکان گم شده پس از سپتامبر گفته است و Daybell قبلی همسر مرده پیدا شد در ماه اکتبر.

در دسامبر آیداهو مقامات اعلام کردند که بررسی ممکن است روابط بین مورد کودکان گم شده و Tammy Daybell مرگ است.

این مورد نیز در زمان غیر معمول به نوبه خود به دوستان و اعضای خانواده ابراز نگرانی در مورد زن و شوهر اعتقادات مذهبی و علاقه در پایان جهان است.

لری Vallow گزارش معتقد است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” با توجه به اسناد طلاق چارلز Vallow ظ قبل از مرگ او.

آسوشیتد پرس گزارش داد چاد Daybell نوشته است چندین آخرالزمانی رمان آزادانه در مورمون مذهبی الهیات.

مقامات با آیداهو مدیسون کانتی و رکسبرگ ادارات پلیس گفت: حفاظت از کودکان اقدامات معمولا محرمانه است اما “مدیسون کانتی دادستانی خواسته دادگاه برای اجازه … برای هشدار به مردم و هر کسی که با آگاهی از محل و یا سلامت و ایمنی کودکان.”

با امکان اهانت به دادگاه به اتهام لری Vallow کی Woodcock گفت: “برخی از مراجعه.”

“من نمی تواند با اطمینان بگوید چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی دیگر از من امیدوارم که آن چیزی که به او توجه” Woodcock گفت. “من دوست دارم بدانم که در آن کودکان و نوجوانان هستند و من فکر می کنم همه از امریکا می خواهد به دانستن جایی که آنها هستند.”

کمک: Jay کانن ایالات متحده آمریکا امروز; چلسی Curtis, راشل Leingang و Uriel J. Garcia, Arizona Republic

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: لری Vallow نتواند به تولید کودکان به آیداهو مقامات مهلت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>