عشق مدرن, پادکست: Gillian Jacobs می خواند ‘به سقوط در عشق با هر کسی این کار را انجام’

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را: از طریق اپل پادکست | از طریق RadioPublic | Via Stitcher

بی حوصله در خود به انزوا? مدرن عشق, پادکست, یک پیشنهاد است.

برای اولین بار گوش دادن به بازیگر Gillian Jacobs خواندن “را به سقوط در عشق با هر کسی انجام این کار” مقاله در مورد یک آزمایش علمی بین غریبه ها که ممکن است منجر به ارتباط عمیق و حتی عشق.

سپس سعی کنید این آزمایش خود را پس از این 36 سوال است که (ممکن است) منجر به عشق.

در نهایت ضبط یک یادداشت صوتی در مورد تجربه خود را و ارسال آن به [email protected] صدای خود را ضبط خبرنگاری ممکن است در آینده قسمت, مدرن, عشق, پادکست.

آیا شما کشف چیزی جدید در مورد خودتان و یا کسی که شما با آنها انجام این آزمایش ؟ شد هر گونه سوال در خصوص قابل توجه و یا جالب ؟ آیا این سوالات منجر به عشق ؟ ما می خواهیم به دانستن است.

مندی لن Catron نویسنده 2015 مقاله می آموزد که زبان انگلیسی و نویسندگی خلاق در دانشگاه بریتیش کلمبیا. مدت کوتاهی پس از انتشار پست مدرن, عشق, ستون, خانم Catron منتشر شد “چگونه به سقوط در عشق با کسی: خاطرات در مقالات.”

خانم جیکوبز بازی بریتا پری در سریال کمدی “جامعه” و ستاره به عنوان میکی در Netflix بکشد اصلی سریال “عشق.”

باشید پس از خواندن به شنیدن بیشتر از خانم Catron و مدرن عشق ویرایشگر دانیل جونز.

ثبت نام برای عشق نامه برای دریافت یک دوز هفتگی از داستان های واقعی است که بررسی اوج پایین و گلایه از روابط است.

سازمان دیده بان تریلر برای عشق مدرن تلویزیون نشان می دهد در آینده به آمازون نخست تصویری در Oct. 18; جزئیات گذشته عشق مدرن ستون و کوچک داستان عشق; چک کردن به روز رسانی مجموعه “عشق مدرن: داستان های واقعی از عشق, از دست دادن, و رستگاری”; دنبال, مدرن, Love on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>