میت رامنی در یک “یهودا” به بسیاری از جمهوری خواهان. اما در ایالت یوتا است.

سالت لیک سیتی — Phil لیمان می خواستم برای انجام کاری سریع و استرن.

در عرض چند ساعت از سناتور میت رامنی رای به حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر روز چهارشنبه آقای لیمان یک دانشجوی سال اول دولت نماینده از جنوب یوتا که نگه می دارد یک امضا “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه ست مورد در دفتر خود در محل کار تهیه پیش نویس یک قطعنامه را سرزنش کردند.

“من احترام یک مرد که ایستاده خواهد شد تا نظر خود را, اما آن را بدون برخی از پیامدهای” آقای لیمان گفت. “عمل خود حکم یک اقدام اضافی در بخشی از دولت و قوه مقننه.”

اما فقط به عنوان به سرعت آمد پوش بک به آقای لیمان از یوتا جمهوریخواه رهبری است.

“Censuring سناتور رامنی برای رای دادن وجدان خود را روی حیله و تزویر است محل به” رئیس دولت خانه براد ویلسون در مصاحبه ای گفت:.

فرماندار گری هربرت گفت: “سالت لیک تریبون “من فکر می کنم که خواهد بود فقط یک اشتباه به پایین که در جاده ها است.”

رئیس جمهور از مجلس سنا دولت, J. Stuart, Adams, التماس برای آشتی. “آنچه که من نمی خواهم به انجام است را به حرکت منفی شعارهای من فکر می کنم در حال آمدن است از واشنگتن گفت:” در یک کنفرانس خبری در روز جمعه.

به سختی هشت سال پیش آقای رامنی بود نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری و احتمالي رهبر حزب. امروز راه بسیاری از جمهوری خواهان قبول و حتی تشویق به حمله به او را از آقای ترامپ که هفته گذشته او را متهم کرد با استفاده از “دین به عنوان چوب زیر بغل” برای توجیه استیضاح رای به وضوح نشان می دهد که به نوبه خود حزب گرفته است.

یوتا جمهوری خواهان هرگز کاملا سقوط کرد و برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سخت به عنوان بقیه از حزب خود را انجام داد. دولت سیاسی احساسات به شدت تحت تاثیر آن مورمون فرهنگ بیشتر موافق به مخالف از نمک-the-earth. رئیس جمهور درشت زبان تحقیر مستعار و گریزی به فروتنی کمک به توضیح دهد که چرا خود را تصویب اعتبار بیش از همه در ایالت یوتا شده اند کمتر از 50 درصد برای بیشتر از سه سال گذشته است.

و در حالی که آنها در حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور خود — تعداد بسیار کمی از جمهوری خواهان در اینجا می گویند که آنها می خواهم که رای به محکوم کردن او به عنوان آقای رامنی را — آنها حاضر به پیوستن به شمع در آنها اتفاق می افتد به شرق در فاکس نیوز مجموعه و در رسانه های اجتماعی تغذیه از رئیس جمهور پیروان آن خود را junior سناتور است بدنام شدن به عنوان یک “ترسو” و “یهودا” که باید اخراج از حزب جمهوری خواه.

نه تنها آقای لیمان را سرزنش وضوح به نظر می رسد مرده در هنگام ورود اما رهبر سنا دولت آقای آدامز همچنین گفت: هفته گذشته که او را به جای رای دادن نیست و یا بحث هر اقدام مربوط به آقای رامنی در همه. او تاکید کرد که هر چیزی در اتاق خود در زمان باید “مثبت” — یک کلمه او استفاده می شود بارها و بارها به عنوان او صحبت می کرد به خبرنگاران در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در روز جمعه است. او گفت که او ترجیح داد چیزی شبیه به اتفاق آرا توافق کردند که به بیانیه ای که در تأیید آقای تهمت نقاط قوت به عنوان رئیس جمهور.

“این ممکن است احساس راست شما می خواهید به چرخش در کسی — اما من فکر می کنم آن را بهتر به انجام آنچه درست است” آقای آدامز در مصاحبه ای گفت:. هر چند او در مخالفت با آقای رامنی رای دادند او افزود: “من احترام به آنچه که او انجام داد.”

یوتا یکی از نادر مکان های که در آن چند رامنی به سبک جمهوری خواهان که باقی می ماند نسبتا امن از یک چالش از حق خود را که در آن صحبت کردن در برابر رئیس جمهور می تواند یک عمل به تحسین نمی ارتداد.

با بیشترین تند و تیز محکومیت آقای رامنی که از خارج یوتا شده است وجود دارد چیزی از محوری اثر اطراف سناتور.

“هر کسی متنفر رامنی” خواندن این تیتر در نظر مقاله در تریبون این آخر هفته. “در حالیکه با صدای بلند صدای که مشغول تماس او را به نام وجود دارد, بسیاری از ما در اینجا که در حال تشویق برای او” نوشته نویسنده هالی ریچاردسون سابق جمهوری خواه قانونگذار.

سالت لیک سیتی دیگر عمده کاغذ Deseret News است که متعلق به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران منتشر سرمقاله استدلال در برابر سرزنش از سناتور و اجرای متعدد دیگر حمایتی قطعات از جمله اعلام کرد که رای او “آنچه یک مسیحی وجدان خواسته است.”

کریس Karpowitz, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه بریگهم جوان گفت: اختلافات بین آقای رامنی و آقای ترامپ مصور دو دیدگاه های مختلف در مورد آنچه در آن به معنی یک جمهوری خواه است.

“گاهی اوقات آنها خط تا در سیاست” دکتر Karpowitz اضافه شده است. “اما از نظر سبک و فصاحت و بلاغت و تعهد به آنچه در سال های گذشته تصور می شد به عنوان ارزش اصلی آنها نمی تواند متفاوت تر.”

هیچ دولتی به شدت جمهوری خواه شده است بنابراین هوای سرد به رئیس جمهور. اگر فعال ثبت شده خواهان تعداد دموکرات ها در ایالت یوتا بیش از سه نفر به یک, آقای ترامپ تنها موفق به کسب 45 درصد آرا در ایالت یوتا در سال 2016. هیلاری کلینتون و اوان McMullin یک افسر سابق اطلاعاتی که زد به عنوان یک شخص ثالث نامزد تقسیم کردن بقیه رای دادن.

هفته گذشته ملی محافظه کار فعالان ترویج یک “به یاد بیاورید رامنی” تلاش آنلاین و به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد یک پیشنهاد گردش در مجلس است که با هدف به رای دهندگان توانایی خود را به یاد ایالات متحده آغاز شد.

Aimee پهن نیوتن یک جمهوری خواه نامزد فرماندار گفت که این حرکت می توانست پیامدهای نگران کننده. “من دریافت که بسیاری از قانونگذاران ایالتی ناامید هستند” او در توییتر نوشت. “اما ایجاد فرهنگ censuring دوباره می تواند راه خود را.”

در این لایحه پیش نویس بود ماه پیش و کمی حمایت در سالت لیک سیتی. خود را حامی گفته است که آن را تا به چیزی برای انجام با آقای رامنی یا استیضاح است و به جای آن به معنای تقویت حقوق Utahans به برگزاری همه سناتورهای پاسخگو باشد.

قانونگذاران و کارشناسان قانون اساسی گفت: این اقدام احتمالا نه زنده ماندن چالش دادگاه به هر حال.

“من قوي” گفت: ادوارد فولی مدیر قانون انتخابات در دانشگاه ایالتی اوهایو “است که این نوع از یاد خواهد بود به وضوح خلاف قانون اساسی است. پس از همه, قانون اساسی خود را مشخص می کند شش سال شرایط برای سناتورها و هیچ مکانیزم — دیگر از اخراج توسط سنا خود را — برای یک دولت برای پایان دادن به یک سناتور ایالات متحده خدمات قبل از شش سال هستند.”

آقای رامنی به این معنی نیست که ایشان در میان Utahans. و آقای ترامپ محبوب تر است در اینجا در حال حاضر از او چهار سال پیش به لطف یک اقتصاد قوی و فداکاری خود را برای پر کردن دادگاه با قضات محافظه کار.

هر چند آقای رامنی است که اغلب در ارتباط با یوتا به دلیل نقش خود در رهبری سالت لیک سیتی در تلاش برای آماده سازی برای بازی های المپیک زمستانی 2002 او بیشتر عمر خود را صرف زندگی در جای دیگر قبل از تصمیم گیری برای انتخابات سنا در سال 2018 — مسئولیت در یک وضعیت که در آن بسیاری از خانواده ها می تواند ردیابی اصل و نسب خود را به اواسط قرن 19 زمانی که مورمون ها وارد دریاچه نمک دره. مبارزات انتخاباتی خود را زد به مشکل زود با فعال جمهوری خواهان زمانی که او از دست داده به کمی شناخته شده قانونگذار در دولت کنوانسیون که مجبور اولیه او بعدها به دست آورد. در انتخابات عمومی او برنده با تقریبا 63 درصد از آرا در سطح ایالت.

اما اعتراضات مردمی محافظه کاران که باید آستین ، نفوذ در دولت کنوانسیون تا به حال کمی برای انجام با آقای رامنی تاریخچه از اختلافات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها bristled در تلاش آقای رامنی برای جمع آوری امضا به اندازه کافی برای دور زدن این کنوانسیون.

آقای رامنی کرده پشتکار به پرورش روابط با جمهوری خواهان در سالت لیک سیتی. او پس از ترک واشنگتن روز رای خود را از رئیس جمهور یکی از اولین توقف در دولت و کنگره آمریکا برای دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به توضیح خود را. او در جلسات مختلف با اعضای خانه و دیگری با رهبری مجلس سنا.

او تحویل داده و یک نسخه از سخنرانی او در مجلس سنا طبقه چهارشنبه گذشته که در آن او گفت: سوگند به خدا و ایمان و هدایت او به سمت “سخت ترین تصمیم من تا کنون با آن مواجه است.” برخی از قانونگذاران سوال خود انگیزه پرسیدن چرا آنها باید بر این باورند که او فقط در تلاش برای به دست آوردن حتی با رئیس جمهور. دیگران نگران یوتا به طور ناگهانی پیدا کردن خود را در رئیس جمهور موهای متقابل و این که آیا این آسیب ارتباط آن با دولت فدرال است که کنترل حدود دو سوم از دولت زمین.

“برای بسیاری از ما” گفت: سخنران ویلسون “سوال این بود: ‘چه این تصمیم به معنی اثربخشی خود را به عنوان سناتور?”

این نشست در نظر گرفته شده بود در درجه اول به صورت قانونی رهبران اما آقای لیمان نویسنده سرزنش وضوح دعوت شد به عنوان به خوبی. در مصاحبه ای گفت که آقای رامنی تا به حال به دست آورده احترام خود را برای نشان دادن اما نه برای خود رای بدهند.

او تنها چند ثانیه به آدرس آقای رامنی به عنوان سناتور ترک و با استفاده از فرصت به دفاع از آقای ترامپ برای کاهش اندازه محافظت زمین فدرال در ایالت یوتا پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تجاری.

“وجود دارد بسیاری از بحث در سیاست” آقای لیمان به یاد می آورد گفتن سناتور. “و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع بیرون آمد اینجا و چیزی.”

اما حتی آقای لیمان ناامیدی با آقای رامنی محدودیت های آن است. در کنار قفسه کتاب در دفتر خود در کنگره که در آن او خود را امضا MAGA کلاه می ایستد سیاسی دیگر یادگاری او با افتخار از: یک زندگی-اندازه برش از آقای رامنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>