بی اعتمادی از یک Coronavirus واکسن می تواند مخاطره گسترده ایمنی

تقریبا روزانه جمهور تهمت و رهبران در سراسر جهان می گویند که آنها در حال مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن در شاید ضروری ترین ماموریت در تاریخ علم پزشکی است. اما اطمینان مکرر از نزدیک معجزه آسا با سرعت در حال تشدید مشکل است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و یکی است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند باید در حال حاضر: ترغیب مردم به واقع ضربه.

تعداد فزاینده ای از نظر سنجی پیدا کردن بسیاری از مردم گفت که آنها نمی خواهد یک coronavirus واکسن است که پتانسیل آن را تعطیل همه گیر می تواند در معرض خطر است. بی اعتمادی از آن است که به خصوص در تلفظ آفریقایی-آمریکایی جوامع شده اند که به طور نامتناسبی ویران شده توسط ویروس. اما حتی بسیاری از حامیان ثابت قدم از ایمن سازی می گویند آنها با احتیاط از این واکسن.

“خط پایین این است که من به هیچ وجه ایمان در F. D. A. و در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گفت: Joanne بارنز بازنشسته چهارم-معلم کلاس از Fairbanks, آلاسکا, که گفت که او بود در غیر این صورت همیشه موشکافانه به تاریخ در عکس, از جمله کسانی که برای زونا آنفولانزا و ذات الریه. “من فقط احساس وجود دارد عجله برای دریافت واکسن, بنابراین من بسیار مردد.”

بی اعتمادی از واکسن در حال افزایش بوده است در ایالات متحده در سال های اخیر تمایلات که در برابر طبقه و حزب سیاسی و سوابق تحصیلی و یا اجتماعی-اقتصادی جمعیت. از آن شده است دامن زده شده توسط یک تعداد انگشت شماری از افراد مشهور. اما در حال حاضر ضد واکسن گروه در حال جذب یک نوع جدید از مشتریان در دسترس نباشد.

جکی شلگل بنیانگذار تگزاسی برای واکسن انتخاب که پرس برای مدرسه واکسن معافیت گفت که گروه عضویت داشتند سر به فلک کشید از آوریل. “ما گوشی در حال زنگ خاموش قلاب با افرادی که گفت:” من و بعد فورا رفت واز هر واکسن اما من نه این یکی” او گفت:. “”چگونه انصراف دهم؟'” او گفت که او اغلب برای اطمینان از تماس گیرنده “” آنها در حال آمدن به خانه خود را به زور-vax شما.'”

اعتبار…برایان فریزر برای نیویورک تایمز

سخت گیر می شه فرایند توسعه امن واکسن موثر به طور معمول طول می کشد یک دهه; برخی گرفته اند به مراتب طولانی تر است. اما دولت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن خود را یک بار صریح واکسن شکاک شده است گفت که به تازگی یک coronavirus واکسن می تواند آماده این سقوط. در حالی که آن را حذف کرده و برخی معمولی موانع مانند بودجه بسیاری از کارشناسان هنوز هم بر این باورند که این پیشنهاد زمانی می تواند بیش از حد خوش بینانه است.

اما هر زمان که یک coronavirus واکسن تایید شده است فرض شده است که اولیه تقاضا خواهد دور افتادن عرضه است. نیاز به ایجاد یک بستر اعتماد به نفس در آن تا حد زیادی از بین رفته نادیده گرفته و unaddressed.

در اوایل این ماه در سراسر کشور نیروی کار از 23 اپیدیولوژی و واکسن رفتار متخصصان منتشر شده یک گزارش مفصل — که خود رو کمی توجه کرد و گفت که چنین کاری بود فوری. عملیات در پیچ و تاب سرعت 10 میلیارد دلار مشارکت عمومی-خصوصی است که رانندگی خیلی از واکسن تحقیقات آنها نوشت: “استوار بر قانع کننده و در عین حال بی اساس مسکوب که” اگر ما آن را ساخت آنها خواهد آمد.'”

در واقع نوشت: گروه های led توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت دانشگاه ایالتی تگزاس انسان شناسی بخش: “اگر ضعیف طراحی و اجرا یک Covid-19 واکسیناسیون مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده را تضعیف می کند به طور فزاینده ای ناچیز ایمان واکسن و مقامات بهداشت عمومی است که توصیه می کنیم آنها را — به ویژه در میان مردم بیشتر در معرض خطر Covid-19 اثرات.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • کالیفرنیا فرماندار اعلام کرد قوانین که نیروی بیشتر مدارس برای شروع سال با آموزش مجازی.
  • دولت و رهبران محلی موضوع گریم هشدار به آمریکا در مورد خرد سوابق و مرگ و میر افزایش یابد.
  • جایی که آمریکایی ها با پوشیدن ماسک? بررسی نقشه ما.

محققان اشاره کرد که اگر چه میلیاردها فدرال دلار شد ریختن به تحقیقات پزشکی برای یک واکسن وجود دارد به نظر می رسید تقریبا هیچ بودجه خود را کنار بگذارند برای دانشمندان علوم اجتماعی به بررسی تردید در اطراف واکسن. گروه تمرکز برای کمک به دقت موثر ترین پیام برای مقابله با مخالفان نویسندگان گفت: باید در جریان بلافاصله.

اعتبار…آرشیو ملی

سیاسی و فرهنگی تلاطم یاری توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت های مکرر و بی توجهی به تخصص علمی است که تنها تقویت متنوع شالوده واکسن شکاک موقعیت. آنها عبارتند از وحشتناک میراث فدرال آزمایش های پزشکی در آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر گروه های محروم; یک بی اعتمادی بزرگ داروسازی; مقاومت در برابر دولت مقرر مانند مدرسه ایمن سازی الزامات; پایبندی به هومیوپاتی و دیگر “طبیعی” داروهای; و کلاچ از آخرالزمانی باورها و تئوری های توطئه به خصوص در اطراف Covid-19 گاهی اوقات تداوم توسط مشاهیر اخیرا Kanye West.

“از آن پس بسیاری از فرزندان ما که واکسن فلج و گفت:” فوربس این ماه است. “هنگامی که آنها می گویند راه ما در حال رفتن به رفع Covid است که با یک واکسن من بسیار محتاط. که علامت وحش.”

یک نظرسنجی در ماه مه توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش نشان داد که تنها حدود نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها خواهد بود مایل به دریافت یک coronavirus واکسن. یکی در پنج گفت: آنها رد و 31 درصد آنها نامشخص است. یک نظرسنجی در اواخر ماه ژوئن توسط محققان در دانشگاه میامی در بر داشت که 22 درصد از سفید و لاتین پاسخ دهندگان و 42 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که موافقت با این بیانیه: “coronavirus است که مورد استفاده نیروی خطرناک و غیر ضروری واکسن در آمریکایی است.”

“اعتماد مسائل فقط فوق العاده ای در جامعه” گفت: ادیت پری عضو مریلند جامعه پژوهش هیئت مشورتی که به دنبال اطمینان حاصل شود که منافع حاصل از تحقیقات بهداشتی شامل سیاه پوست و لاتین در جوامع است.

راه حل او گفت: نه فقط به استخدام متعارف استراتژی از جلسه با کلیسای جماعت به خصوص اگر دولت و واکسن تولید کنندگان می خواهید برای رسیدن به millennials.

“صنعت داروسازی را برای متقاعد کردن برخی از افراد جوان در زندگی توجه به در هیئت مدیره” خانم پری گفت. “پرتاب کردن دست خود را و می گویند:” من عذرخواهی می کنیم. من می دانم که ما آن را اشتباه و من به کمک شما نیاز به آن را دریافت کند.’ از آنجا که ما نیاز به یک واکسن و ما باید سیاه و اسپانیایی مشارکت.”

از پچ پچ در مغازه, آبگرم, زیادی سلمانی با یک سیاه پوست و لاتین مشتریان در Hyattsville, Md., بر این چالش است. مایک براون مدیر است که کارکنان آموزش دیده اند به بحث سلامتی با مشتریان مراجعه کننده به بدنام تاسکیگی آزمایش و گفت: “من امیدوارم که آنها نمی خرابکاری ما دوباره.”

مشتریان خود و خانواده خود را هنوز هم leery از شرکت های دارویی او گفت:. “این سخت است برای اعتماد است که آنها دنبال آن هستید برای ما خوب بودن” او ادامه داد. “من بسیار شک و تردید در مورد آن ضربه. من پاپ کورن و نوشابه و من فقط تماشای آن بسیار دقت کنید.”

اعتبار…Michael A. McCoy برای نیویورک تایمز

این گزارش جدید در واکسن اعتماد به نفس شامل ورودی از اپيدميولوژيستها و کارشناسان بهداشت نابرابری و ارتباطات است. فراگیر توصیه این است که بهداشت عمومی سازمان باید با گوش دادن به جامعه نگرانی های اولیه در این فرآیند به جای صدور آنها دستورات از بالا پس از این واقعیت است. آنها باید به دنبال اعتماد رهبران جامعه برای انتقال مردم به ابهامات اطراف پژوهش شفافیت دسترسی به تخصیص و هزینه. کسانی که نمایندگان می تواند تبدیل شده و مورد احترام purveyors از به روز رسانی برای مبارزه با آنچه سازمان بهداشت جهانی خواستار “infodemic” واکسن اطلاعات غلط.

قوی ترین توصیه در مورد جوامع از رنگ. نویسندگان خواست که واکسن ارائه می شود به صورت رایگان و در دسترس در دسترسی آسان محله مناطق: کلیساها داروخانه ها, آرایشگاه مدارس. و اشاره کرد که این واکسن می تواند در حال ظهور در زمانی که اعتراضات در مورد نژادپرستی نظاممند نیست حداقل در مراقبت های بهداشتی شده اند فوران محققان هشدار داد که اگر دسترسی درک می شد که ناعادلانه واکسن می تواند تبدیل به یک فلش نقطه از ادامه ناآرامی. و این درک می تواند افزایش بی اعتمادی از واکسن.

در اخیر سنا جلسه دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواسته شده بود بارها و بارها در مورد برنامه به آدرس صعودی واکسن تردید. او پاسخ داد که بحث شده بود در جریان برای “10 تا 12 هفته است.” یک سخنگوی C. D. C. کاهش یافته است به استادانه درست شده بعد از اینکه بارها و بارها خواسته توسط نیویورک تایمز به انجام این کار.

امیلی Brunson یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه ایالتی تگزاس گفت که تعداد بی شمار از دلایل مردم ممکن است شک و تردید از این واکسن همراه با گسترده unsparing رسیدن به Covid-19 خود بدان معنی است که ایجاد یک کمپین برای واکسن را پذیرش خواهد بود به مراتب سخت تر از یکی بیشتر دقت تعریف گروه — زونا واکسن برای افراد مسن, واکسن HPV برای preteens. محققان گفتند که یک ملی استراتژی تبلیغاتی باید در مراحل برنامه ریزی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بیش از همه نگران است که همواره استناد توسط کسانی که مردد در مورد این واکسن با عجله. زمانی که مقامات بهداشتی بارها و بارها مشتری جلب کردن سرعت توسعه — ایده تأکید به نام عملیات سرعت در پیچ و تاب — آنها سهوا تشدید عمومی نگرانی های ایمنی.

اعتبار…استخر عکس گریم جنینگز

“اگر شما هوشمند شما نگران ما نمی خواهد که یک واکسن و اگر شما هوشمند شما نگران هستید که شاید ما نقل مکان کرد به طوری سریع است که ما قبول یک سطح از خطر است که ما ممکن است معمولا قبول” گفت: ساندرا Crouse Quinn, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه مریلند است.

سلامت ارتباطی کارشناسان می گویند که کسانی که در تلاش برای متقاعد کردن واکسن مردد به واکسینه نباید اخراج آنها به عنوان “ضد vaxxers” که تبدیل به توهین و تعطیل مکالمات.

“شما همیشه باید برای گوش دادن به نگرانی های خود را, گفت:” دکتر کوین ارشد کاردانی مدیر مریلند مرکز عدالت در سلامت که مطالعات مسائل اطراف مراقبت های بهداشتی اعتماد در جوامع از رنگ.

هفته گذشته یک غیر انتفاعی بهداشت عمومی ابتکار خوب عمومی پروژه های, معرفی قوی تر از یک کمپین برای مبارزه با واکسن اطلاعات غلط با مجموعهای از نکات از جمله لیست از تاسیس دانشمندان را در توییتر دنبال کنید.

یک مسیر به سمت افزایش پذیرش واکسن, Dr. Quinn گفت: به درخواست تجدید نظر به مردم ذاتی نوع دوستی: “که یک واکسن هنگامی که آن را در دسترس است فقط در مورد شما. آن را در مورد حفاظت از مادر بزرگ خود را که دارای دیابت و دایی شان است که ایمنی بدن به خطر بیافتد” او گفت:.

و هنگامی که پاسخ مردم با فهرست خود را در اعتراض به واکسن از آنها بخواهید او گفت: “اگر این چیزی است که شما فکر می کنم پس چگونه می توانم به شما در حفاظت از جامعه خود را?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de