می سی سی پی, مرد محکوم در تیراندازی مرگ 8 نفر

1 / 3

می سی سی پی تیراندازی

متهم ویلی Cory Godbolt است سوگند قبل از گفتن دادگاه او نمی خواست به شهادت طرف خود را در پایتخت خود متهم چهار شنبه, فوریه. 24, 2020 در طول روز 9 از شهادت در Pike County Courthouse, در, Magnolia, از دست ندهید. در تصویر از سمت چپ: استاد Sgt. کیت Dickerson با لینکلن شهرستان کلانتر, وکیل مدافع آلیسون اشتاینر Godbolt و لینکلن کانتی زندان رندی Pickett. Godbolt 37, در دادگاه برای مه 2017, تیراندازی, کشته شدن هشت نفر در بروکهیون. (دونا کمپبل/روزانه رهبر از طریق AP, استخر)

MAGNOLIA, از دست ندهید. (AP) — می سی سی پی منصفه در روز سه شنبه به اعدام محکوم و یک مرد در سال 2017, تیراندازی, کشته شدن هشت نفر از جمله برخی از بستگان و معاون کلانتر که در پاسخ به یک اختلال داخلی تماس بگیرید.

ویلی Cory Godbolt, 37, بود مجرم در همه اتهامات علیه او را پس از منصفه شنیده نه روز از شهادت و جزئی بعد از بسته شدن استدلال WLBT-تلویزیون گزارش شده است.

دادگاه وارد مرحله دوم روز شنبه با هیئت منصفه برای تصمیم گیری در مورد اعمال مجازات اعدام برای چهار قتل پایتخت اعتقادات. اگر آنها نمی تواند رسیدن به اتفاق آرا توافقنامه که قاضی حکم Godbolt به زندگی در زندان است.

Godbolt خطاب به داوران در طول بسته شدن استدلال شنبه گفت که او انتظار می رود به کشته شدن خود را در شب slayings.

“چه آمد از آن شب بود که میوه قلب من است, اما من درک” Godbolt گفت. او انکار کرد که او سعی به کنترل خود. “برای پایان زندگی من همیشه عشق ورزیدن Sheena پری Godbolt.”

Godbolt بود به اتهام چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه.

با توجه به شهادت در طول محاکمه Godbolt رفت خود در خانه در مارس 27, 2017 و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را. Lincoln County معاون کلانتر ویلیام Durr باربارا Mitchell, Toccara ممکن است و برندا ممکن است به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ در آن خانه که آن شب.

دو نفر — 18-year-old اردن بلکول و 11 ساله Austin ادواردز — انفجار شدید در یک خانه دوم در ساعات اولیه 28 مه 2017.

Ferral Burage و شیلا Burage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله به مرگ در یک سوم خانه چند ساعت بعد. Godbolt دستگیر شده بود در نزدیکی یک کسب و کار به عنوان او راه می رفت از Burages’ خانه, محققان گفت.

“در هر مورد وجود دارد این یکی پر از متهم عمدی طراحی” دستیار دادستان منطقه رادنی Tidwell گفت:, و اضافه کرد که “عمدی طراحی” به معنی “به قصد کشتن.”

یکی از Godbolt دفاع وکیل مدافع, آلیسون اشتاینر گفت منصفه در طول بسته شدن استدلال که Godbolt احساس “عشق واقعی” برای خانواده اش است. او همچنین استدلال کرد که Godbolt دولت از ذهن نیاز به در نظر گرفته شود.

“نه باید تیراندازی یک افسر پلیس” اشتاینر گفت. “او نباید وجود داشته اند او باید انجام شود که اما که نمی خواهد تبدیل پرشور اگر آنها فکر همه چیز را دوست داشت قرار بود که گرفته میشه؟”

هیئت منصفه در روز یکشنبه نشان داده شد تصویری از Godbolt در ساعت بعد از او متهم به قتل هشت نفر روزانه رهبر گزارش شده است. در یکی از این ویدئوها Godbolt گفت: “من کاملا متاسفم و دل شکسته که در مورد معاون.”

Lincoln County sheriff معاون چاک فرانسیس شهادت دادند که Godbolt به او صحبت کرد در مورد Durr مدت کوتاهی پس از Godbolt بازداشت.

“اگر معاون, حال, خانواده, اجازه دهید آنها را می دانم که من متاسفم. او بخشی از طرح” فرانسیس به یاد می آورد Godbolt گفتن او را.

هیئت منصفه نیز شاهد تلفن همراه تصویری از Godbolt نشسته در دستبند, خونریزی از زخم گلوله به بازوی راست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im