جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای دادند در روز یکشنبه برای پایین آوردن یک بار و برای همه پرچم دولت تحت سلطه مؤتلفه نبرد نشان که پرواز برای 126 سال, اضافه کردن یک نقطه به نقطه سال از تلاش برای خراب کردن آثار کنفدراسیون در سراسر جنوب.

پرچم تنها دولت بنر سمت چپ در کشور با آشکار مؤتلفه نماد خدمت برای بسیاری به عنوان یک غیر قابل اجتناب نشانه ای از می سی سی پی نژادی زخم و عواقب ناشی از آن تاریخ در تعریف ادراک از دولت است.

هنوز هم آغوش از Mississippians به عنوان یک افتخار نمایش از جنوب میراث پرچم به طور فزاینده ای رسیده است که به موجب تبعیض نژادی و خشونت و جنگ است که تا به حال یک مرکزی هدف حفظ میكنند.

در می سی سی پی امور خارجه با ملت و بالاترین درصد از آفریقایی-آمریکایی است که مدت طولانی است که درک درستی از ساکنان سیاه. آن را در حال حاضر از نظر بسیاری از سفید Mississippians به عنوان به خوبی. برای دیگران کشیدن بر دولت را درک توسط بیگانگان و ادامه اصطکاک در جنگ بودند بیش از حد پرهزینه برای نگه داشتن راه انداختن.

رای در می سی سی پی خانه بود 91 در حمایت از حذف و 23 مخالف است. رای گیری در سنا بود 37-14. اندازه گیری در حال حاضر به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز یک جمهوری خواه که در گفت و آن را نشانه.

می سی سی پی شروع به دست و پنجه نرم با پرچم دوباره در این بهار به عنوان یک نتیجه از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس که به سرعت در حال تکامل را به یک آلاینده بیان خشم و غضب بیش از تعداد بی شماری از تظاهرات ملت را درهم نژادی تاریخچه.

“این یک زمان طولانی آینده” Nsombi Lambright-هینز گفت: پس از تشویق حضار درگرفت در کنگره و جمعیت نشسته اند داخل پرتاب کنار coronavirus اقدامات احتیاطی برای مختصری دوم و در آغوش یکی دیگر.

“من خوشحالم که برای دیدن این اتفاق می افتد در طول عمر من در پسر من عمر — مادر بزرگ من در طول عمر” اضافه شده خانم Lambright-Haines, یک, N. A. A. C. P. داوطلب که درگیر شده است در تلاش برای خراب کردن پرچم برای دو دهه بوده است. (مادر بزرگ او است 96.)

در میان یک جنبش است که به ارمغان آورده پایین آثار Confederates, استعمارگران و فاتحان و محروم نام segregationists از ساختمان ها و برنامه های تحت فشار به زودی zeroed در روی پرچم.

نمایندگان مجلس مواجه شد با یک آبشار از تماس از داخل و خارج می سی سی پی به عنوان مخالف coalesced در سراسر نژادی, مذهبی, حزبی و فرهنگی تقسیم. فوتبال و بسکتبال مربیان رژه کنگره خواستار یک تغییر دهید. متنوع طبقه بندی که شامل ستاره موسیقی کشور دولت سیاه و سفید باپتیست کنوانسیون حقوق مدنی سازمان ها و انجمن بانکداران تولید کنندگان و کتابداران نیز مخالفت خود را نشان داد.

“قلب های مردم تغییر کرده است” فیلیپ کان جمهوریخواه مجلس بود که یکی از قوی ترین طرفداران آوردن اندازه گیری به یک رای در مجلس به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. “ما امروز بهتر از ما بودند دیروز و چون ما بهتر از ما قوی تر هستند.”

قانون های ارسال شده به آقای ریوز پیشنهاد لغو پیر پرچم و ایجاد یک کمیسیون است که طراحی جدید. این بنر جدید خواهد بود ممنوع از داشتن مؤتلفه نبرد آرم و باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم.” این کمیسیون خواهد بود به اتهام ورود در طراحی سپتامبر برای آن قرار داده می شود تا برای یک رای در انتخابات ماه نوامبر.

این قانون را دستور “سریع و با وقار و احترام” حذف ظرف 15 روز از این لایحه را به اثر.

آقای ریوز یک جمهوری خواه روز شنبه گفت که او را نشانه ای از یک لایحه که به نمایندگی از آخرین تحول در تفکر خود را. او در ابتدا گفت که هر گونه تصمیم گیری برای تغییر پرچم باید ساخته شده به طور مستقیم توسط رای دهندگان.

“این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را” آقای ریوز در بیانیه ای گفت: “و آن زمان برای پایان دادن به آن است.”

قانون پاک قابل توجهی رویه مانع روز شنبه به عنوان یک فمن در هر دو مجلس نمایندگان و سنا رای به جلو حرکت می کند.

بسیاری از نمایندگان مجلس گفت: حذف پرچم به حال و هوایی غیر قابل اجتناب به عنوان, می سی سی پی به طور فزاینده ای شبیه آشکار holdout به عنوان فعالان تحت فشار قرار دادند برای به حداقل رساندن و بافت بقایای کنفدراسیون که مدت طولانی است که بر روی صفحه نمایش برجسته.

این استدلال برای تغییر پرچم بود یک اخلاقی برای برخی از. در عین حال خواستار تغییر طنین انداز بیشتر به طور گسترده ای به دلیل اقتصادی نگرانی های مطرح شده توسط رهبران کسب و کار و جمهوریخواهان میانه. آنها ادعا که, می سی سی پی به عنوان یکی از فقیرترین متحده نمی تواند استطاعت به موانع تبدیل به دور خارج سرمایه گذاری.

مالی تهدید شده بود تأکید اخیر اطلاعیه ها توسط National Collegiate Athletic Association و جنوب شرقی, کنفرانس, که, می سی سی پی خواهد بود مانع از میزبانی مسابقات قهرمانی حوادث تا زمانی که پرچم تغییر یافتهاست.

“من نمی دانم چه مدت من می خواهم به نشستن در اطراف و تماشای, می سی سی پی لگد اطراف به دلیل یک تکه پارچه ما حلق آویز بیش از ما کنگره” W. بریگز Hopson III یک جمهوریخواه دولت سناتور گفت: از همکاران خود را قبل از رای گیری.

این ناگهانی و تلاش برای تغییر پرچم را تكذيب و به حدی از این بخش است که هنوز هم وجود دارد بیش از بنر و چگونگی تفسیر میراث این نماد. نظر سنجی های مختلف نشان می دهد که حتی در حالی که تعداد زیادی از مردم در حمایت از تغییر افزایش یافته است و نزدیک به نیمی از دولت بود و مقاوم در برابر ایده.

“این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه مؤتلفه علامت در کشور ما پرچم به عنوان یک نماد نفرت — هیچ گرفتن وجود دارد که در واقع” Jason سفید و دولت جمهوری نماینده گفت: در این طبقه از خانه در روز شنبه.

بسیاری از باقی می ماند متصل به پرچم چرا که آنها آن را به عنوان پایدار به رسمیت شناختن ریختن خون توسط اجداد خود که مبارزه برای می سی سی پی و غرور خود را در تاریخ دولت.

مقاومت به رای ظاهر در حال حاضر: می سی سی پی در بخش پسران از جانبازان مؤتلفه در یک پست خود در Facebook صفحه پیشنهاد محوری رای دهندگان به مانع هر گونه تلاش به جای پرچم. “ما نیاز به آمده تا با راه هایی برای ایجاد این عنوان سخت آنها را به عنوان امکان پذیر است و آنها را به آن را پشیمانی” پس از گفت.

یک نفر جواب داد: “من یک پرچم و آن را در حال تغییر است.”

کریس McDaniel, یک جمهوریخواه دولت سناتور شده است که یکی از سرسخت ترین منتقدان این قانون استدلال می کنند که تغییر پرچم به نمایندگی از یک سنت خطرناک برای پاک کردن تاریخچه.

“به اصرار دارند که به نوعی شیب لغزنده است که غیر منطقی است به چشم پوشی از جزر و مد از تاریخ,” او گفت: در طبقه سنا در روز یکشنبه. “در همه جا ما نگاه مردم به دنبال این تغییرات و آنها نمی توانند, نمی خواهد, بود مماشات.”

در طول بحث در قوه مقننه بسیاری از مخالفان در مورد تغییر پرچم متمرکز شده بود در کمتر آشکار دفاع از آن و بیشتر در مورد ابراز حمایت از رفراندوم.

Chris Brown, دولت جمهوری نماینده گفت که او شنیده بود از بسیاری از ترکیبات که پشتیبانی از بین بردن پرچم, اما همچنین می خواستم به استفاده از ایالت رای به ارسال یک پیام در مورد سی سی پی است.

“آنها می خواهند به جهان نشان می دهد که آنها در حال حرکت در” آقای براون گفت.

این امر می تواند یک تضاد از آخرین باری که پرچم باز شد به یک ایالت رای گیری در سال 2001 زمانی که اکثریت رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن پرچم.

تلاش دوباره زنده شد پنج سال پیش پس از یک supremacist کشته و نه آفریقایی-آمریکایی به نمازگزاران در چارلستون, S. C., کلیسا, باعث حذف آثار به کنفدراسیون سراسر منطقه و همچنین نبرد پرچم در خانه ملت زمینه در آلاباما و کارولینای جنوبی است. (چند دیگر ایالت های جنوبی باید پرچم که به عنوان مورب ارجاع مؤتلفه پیکرنگاری از جمله آلاباما و فلوریدا.)

بسیاری از شهرستانها نقل مکان کرد و خود را به پایین پرچم و هشت ایالت دانشگاه های دولتی را کاهش داده و آن را در دانشگاه خود را ارائه.

قبل از آنها رای دادند در روز یکشنبه نمایندگان مجلس با تشریح کشتی با رقابت احساسات در مورد پرچم را معنی و صحبت های عاشقانه در مورد تمایل به وحدت می سی سی پی. “این چیزی است که ما همه دعا” گفت: Jerry R. ترنر یک نماینده جمهوری خواه.

حداقل یکی بود teared تا پس از رای گیری به عنوان او اذعان کرد نمادین قدرت از پایین آوردن پرچم.

“این به ما آموخته است در یک درس” Robert L. Johnson سوم رهبر حزب دموکرات مجلس به خبرنگاران گفت: با توجه به قانون تا به حال از حمایت هر دو حزب است که پل نژادی و جغرافیایی خطوط. “ما یکی می سی سی پی در حال حرکت رو به جلو است.”

گالری ها در مجلس نمایندگان و سنا برگزار پراکنده جمعیت به دلیل coronavirus احتیاطی اما افرادی که در آنجا بودند و انتظار در کنگره راهروهای ورزشگاه به تشویق به محض سنا شمارش اعلام شد.

Arekia بنت 27 ساله می سی سی پی مادری غرق بود با احساسات.

“می سی سی پی به حال برخی از شخصیت تصمیمات و امروز به ما گفت:” خانم بنت, مدیر اجرایی, می سی سی پی, رای, رای گیری حقوق سازمان.

او اشاره کرد که چگونه پس از سال ها از هل دادن تعادل به طور ناگهانی به حال منتقل شده در حمایت از کسانی که مایل به بازنشستگی پرچم به تاریخ است. “این پیشرفت است,” او گفت: “که هیچ کس به فکر ما می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *