گمراه کننده ویروس تصویری تحت فشار قرار دادند توسط Trumps, گسترش آنلاین

در یک ویدیو ارسال شده در دوشنبه آنلاین یک گروه از مردم که خود را “امریکا در خط مقدم پزشکان” و با پوشیدن لباس سفید پزشکی پالتو صحبت در برابر پس زمینه از دادگاه عالی در واشنگتن های گمراه کننده ادعا می کند در مورد این ویروس که از جمله هیدروکسی کلروکین مؤثر بود coronavirus و درمان که ماسک نمی کند گسترش ویروس.

این ویدئو به نظر نمی رسد به هر چیزی خاص است. اما ظرف شش ساعت جمهور تهمت و پسرش, Donald Trump Jr. تا به حال توییتی نسخه از آن جناح راست سایت خبری Breitbart به اشتراک گذاشته بود آن است. آن رفت و ویروسی مشترک تا حد زیادی از طریق Facebook گروه اختصاص داده شده به ضد واکسیناسیون جنبش ها و تئوری های توطئه مانند QAnon, racking تا ده ها میلیون ها نفر از نمایش ها. نسخه های متعدد از این ویدئو بودند به YouTube آپلود و لینک های به اشتراک گذاشته شده از طریق توییتر.

Facebook, یوتیوب و توییتر مشغول به کار feverishly به آن را حذف اما آنها تا به حال در این ویدئو در حال حاضر تبدیل به آخرین نمونه از اطلاعات غلط در مورد ویروس است که به طور گسترده ای گسترش یافته است.

چرا که این ویدئو تا به حال شده است به طور خاص طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به اینترنت conspiracists و محافظه کاران مشتاق به دیدن اقتصاد بازگشایی با یک محیط و شخصیت ها به قرض دادن اصالت. آن نشان داد که حتی به عنوان رسانه های اجتماعی شرکت ها با سرعت بالا زمان پاسخ برای حذف ویروس خطرناک اطلاعات غلط در عرض چند ساعت از خود ارسال کرده اند ادامه داد: برای پیدا کردن راه های جدید در اطراف سیستم عامل’ پادمان.

“اطلاعات در مورد یک ویروس مرگبار تبدیل شده سیاسی علوفه بود که پس از آن توسط بسیاری از افراد مورد اعتماد خود را در حوزه” گفت: لیزا کاپلان بنیانگذار Alethea گروه شروع کردن است که کمک می کند تا مبارزه با دروغ. “اگر فقط یک نفر به گوش هر کسی تبلیغ این دروغ است و آنها پس از آن در زمان یک عمل است که باعث شده دیگران به گرفتن گسترش و یا حتی مرگ ناشی از این ویروس است که یک فرد بیش از حد بسیاری از.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

2 ساعت پیش
استارباکس فروش شیرجه رفتن 40 درصد حتی به عنوان فروشگاه های بازگشایی شده است.
3h پیش
دزد در حال هدف قرار دادن کسب و کار کوچک برنامه های امداد رسانی یک ناظر می گوید.
3h پیش
صاحب راز ویکتوریا قطع خواهد شد 15 درصد از کارکنان خود را در آن به ستاد.

یکی از سخنرانان در این ویدئو که شناسایی خود به عنوان دکتر استلا امانوئل گفت: “شما نمی نیاز به ماسک” برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او همچنین ادعا کرد به درمان صدها نفر از بیماران مبتلا به کروناویروس با هیدروکسی کلروکین و اظهار داشت که این یک درمان موثر. این ادعا بارها و بارها مورد مناقشه با استقرار پزشکی.

رئیس جمهور بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر در ماه های اولیه بحران است. در ماه ژوئن او گفت که او بود و گرفتن آن خود را. اما در همین ماه های غذا و دارو لغو اضطراری مجوز برای این دارو برای Covid-19 بيمار و گفت که “بعید است موثر باشد” و انجام خطرات بالقوه. موسسه ملی بهداشت متوقف بالینی از مواد مخدر است.

علاوه بر این مطالعات بارها نشان داده است که ماسک های موثر در مهار گسترش coronavirus.

مسیر روز دوشنبه تصویری آینه ای که از “Plandemic,” 26 دقیقه slickly تولید روایت است که گسترش به طور گسترده ای در مه و به دروغ ادعا کرد که سایه دوز و کلک از نخبگان با استفاده از ویروس و بالقوه واکسن به سود و به دست آوردن قدرت. فقط در طول یک هفته “Plandemic” مشاهده شد بیش از هشت میلیون بار در یوتیوب, Facebook, Twitter و Instagram قبل از آن پایین گرفته شده است.

اما این ویدئو ارسال شده در جمعه تا به حال نمایش بیش از “Plandemic” در عرض چند ساعت نوشته شده آنلاین حتی اگر آن را حذف بسیار سریع تر است. حداقل یک نسخه از این ویدئو بازدید بار در Facebook بود به تماشای بیش از 16 میلیون بار.

Facebook, یوتیوب و توییتر حذف چندین نسخه از فیلم در شب دوشنبه. هر سه شرکت گفت: این ویدئو نقض سیاست های خود را در به اشتراک گذاری اطلاعات غلط مربوط به کوروناویروس.

صبح روز سه شنبه توییتر نیز در زمان علیه Donald Trump Jr. پس از او به اشتراک گذاشته شده یک لینک به این ویدئو. سخنگوی توییتر گفت: این شرکت دستور داده بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف گمراه کننده جیر و گفت: “محدود کردن برخی از قابلیت های حساب برای 12 ساعت.” توییتر در زمان مشابه اقدام علیه Kelli Ward, آریزونا حزب جمهوری خواه رئیس که او نیز توییتی تصویری.

هیچ اقدام گرفته شد در برابر رئیس جمهور که ترجمه چند کلیپ از ویدیو های مشابه به خود 84.2 میلیون پیروان دوشنبه شب. پست اصلی را از آنجا حذف شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد این ویدئو در روز سه شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دفاع از پزشکان درگیر و درمان آنها حمایت.

“برای برخی از این دلیل اینترنت می خواستم به آنها را و آنها را در زمان خاموش” رئیس جمهور گفت:. “من فکر می کنم آنها بسیار از پزشکان محترم. وجود دارد یک زن است که دیدنی در اظهارات او را در مورد آن که او تا به حال موفقیت فوق العاده ای با آن و آنها در زمان صدای او خاموش است. من نمی دانم که چرا آنها او را در زمان خاموش. شاید آنها تا به حال یک دلیل خوب شاید آنها نیست.”

Facebook و YouTube جواب نداد سوال در مورد نسخه های متعدد از فیلم باقی مانده که آنلاین در روز سه شنبه بعد از ظهر. توییتر گفت که “در ادامه به اقدام جدید و موجود توییتهای با ویدئو.”

اعضای این گروه روز دوشنبه تصویری می گویند که پزشکان در درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. اما معلوم بود که در آن بسیاری از آنها عمل دارو و یا چگونه بسیاری از بیماران آنها در واقع دیده می شود. به عنوان اوایل به عنوان ممکن است ضد Obamacare فعالان محافظه کار به نام Tea Party Patriots, اکشن, گزارش کار با برخی از آنها به حمایت از شل شدن متحده محدودیت در اعمال جراحی الکتیو و عروق کرونر, مراقبت از. در 15 ژوئیه در این گروه ثبت نام در یک وب سایت به نام “آمریکا در خط مقدم پزشکان” ثبت دامنه سوابق نشان می دهد.

یکی از اولین نسخه از فیلم به نظر می رسد که روز دوشنبه نوشته شده بود به Tea Party Patriots’ کانال یوتیوب در کنار فیلم های دیگر این برنامه شامل اعضای “آمریکا در خط مقدم پزشکان است.”

پزشکان نیز ترویج شده توسط محافظه کاران مانند Brent Bozell, بنیانگذار رسانه ای مرکز تحقیقات یک سازمان غیر انتفاعی رسانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>