اطلاعات غلط در مورد جورج فلوید موج اعتراضات در رسانه های اجتماعی

در Twitter و Facebook صدها پست در گردش و گفت که جورج فلوید است که در واقع مرده است.

نظریه پردازان توطئه در حال baselessly این استدلال که جورج سوروس میلیاردر سرمایه گذار و دموکراتیک کمک کننده است بودجه گسترش اعتراضات علیه خشونت پلیس.

و محافظه کار مفسران ادعا با شواهد کمی که antifa دور چپ antifascism فعال جنبش هماهنگ شورش و غارت که بر خاست از تظاهرات.

دروغ تئوری های توطئه و دیگر اطلاعات نادرست در حال اجرا شایع حاضر به عنوان دیوانگی بیش از آقای فلوید یک آفریقایی-آمریکایی مردی که کشته شد در هفته گذشته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس ساخته شده است. این اطلاعات غلط است رسید که این تظاهرات را تحت سلطه گفتگو مراتب پیشی حجم آنلاین پست ها و رسانه های مورد اشاره در سال گذشته اعتراضات در هنگ کنگ و زرد جلیقه جنبش در فرانسه به واسطه بینش شرکت Zignal Labs.

در اوج خود در روز جمعه آقای فلوید و تظاهرات در اطراف مرگ او ذکر شد 8.8 میلیون بار گفت Zignal Labs که تجزیه و تحلیل جهانی پخش برنامه های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی. در مقابل, اخبار هنگ کنگ تظاهرات رسیده 1.5 میلیون ذکر روز و زرد جلیقه جنبش 941,000.

“ترکیبی از تحول رویدادها توجه پايدار و بیشتر از همه عمیق موجود در بخش این لحظه یک طوفان کامل به دروغ گفت:” گراهام Brookie مدیر شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات آزمایشگاه. “همه از آن سمی است و ما را بسیار واقعی چالش ها و بخش های سخت تر به آدرس.”

برخورد تنش های نژادی و سیاسی قطبش در طول coronavirus همه گیر است supersized اطلاعات غلط محققان گفت. خیلی از آن است که به اشتراک گذاشته شده توسط این گروه توطئه QAnon و راست مفسران به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در سمت چپ آقای Brookie گفت.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

21m پیش
در شیکاگو مسالمت آمیز مارس و چند پلیس
46m پیش
شب زنده داری رشد می کند در محل جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس
52m پیش
مأموران اجرای قانون وقتی که زخمی S. U. V. اجرا می شود به جمعیت

رئیس جمهور تهمت خود دامن زده که تفرقه اطلاعات است. طی چند روز گذشته او ارسال شده در توییتر که antifa یک “سازمان تروریستی” و خواست عمومی به نشان می دهد تا برای یک “MAGA شب” counterprotest در کاخ سفید است.

همراه با آن مردم در حال تجربه سطوح بالا از ترس و تردید و خشم گفت: Claire وردل مدیر اجرایی اولین پیش نویس یک سازمان است که دعوا آنلاین دروغ. که ایجاد می کند “به بدترین شکل ممکن زمینه برای سالم اطلاعات محیط زیست,” او گفت:.

Twitter و Facebook را بلافاصله باید یک نظر.

در اینجا سه قابل دسته از دروغ که ظاهر شده اند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در مورد آقای فلوید مرگ و تظاهرات.

این شایعه بی اساس است که آقای فلوید زنده است حاکی از اطلاعات غلط در روایت است که ارزش خبری رویداد برگزار شد. این تبدیل شده است به طور فزاینده ای مشترک خودداری کنند در طول سال با نظریه پردازان توطئه و گفت: در میان دیگر نمونه هایی که در سال 1969 ماه فرود و 2012 قتل عام در مدرسه ابتدایی شد و مضر.

روز جمعه یوتیوب توطئه کانال JonXArmy مشترک 22 دقیقه ویدئو که به دروغ ادعا آقای فلوید مرگ شده بود جعلی. این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود نزدیک به 100 بار در Facebook عمدتا در گروه های اجرا شده توسط QAnon, رسیدن به 1.3 میلیون نفر, با توجه به داده ها از CrowdTangle یک ابزار است که تجزیه و تحلیل فعل و انفعالات در سراسر رسانه های اجتماعی.

جان میلر که اجرا می شود JonXArmy کانال بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یوتیوب گفت: در آن سایت است که آن را حذف کرده بود این ویدئو با استناد به سیاست خود در بیان نفرت.

در توییتر نوشته ها حاکی از این است که “جورج فلوید مرده است” نیز توییتی صدها بار در طول هفته گذشته با این عبارت اوج در 15 اشاره در 10 دقیقه span صبح دوشنبه با توجه به Dataminr یک رسانه های اجتماعی نظارت بر خدمات.

در هزاران پست های دیگر در Facebook و Twitter مردم به دروغ اعلام کرد که درک چوین مینه سوتا افسر پلیس که متهم شده بود با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در آقای فلوید مرگ بازیگر و که کل حادثه شده بود جعلی توسط دولت.

این ایده نادرست است که آقای سوروس تامین تظاهرات مشخصی در رسانه های اجتماعی در طول هفته گذشته نشان میدهد که چگونه رویدادهای جدید را احیا پیر تئوری های توطئه است. آقای سوروس سال است که به بازیگران به عنوان یک anticonservative تبه کار سست شبکه ای از فعالان و چهره های سیاسی از راست و تبدیل به یک مناسب boogeyman برای همه شیوه ای از مشکلات.

در توییتر آقای سوروس بود که در 34,000 توییتهایی در ارتباط با آقای فلوید مرگ در طول هفته گذشته با توجه به Dataminr. بیش از 90 فیلم در پنج زبان ذکر سوروس توطئه نیز ارسال شده به یوتیوب بیش از هفت روز گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز.

در Facebook, 72,000 پست ذکر شده آقای سوروس در هفته گذشته از 12,600 هفته قبل با توجه به زمان تجزیه و تحلیل. از 10 بیشتر درگیر پست در مورد آقای سوروس در شبکه های اجتماعی نه برجسته غلط توطئه ارتباط او را به ناآرامی. آنها جمعی مشترک بیش از 110,000 بار.

دو از بالا Facebook پست های سوروس توطئه بودند از تگزاس کشاورزی کمیسر Sid میلر صریح حامی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من هیچ شکی در ذهن من است که جورج سوروس است که بودجه این به اصطلاح ‘خودجوش’ تظاهرات” آقای میلر نوشت: در یکی از پست. “سوروس شر خالص است و جهنم است-خم در از بین بردن کشور ما!”

آقای میلر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فرشاد Shadloo, یک, یوتیوب گفته است که سوروس توطئه ویدئوها را نقض نمی کند دستورالعمل شرکت, اما این سایت نبود معرفی آنها.

یک سخنگوی آقای سوروس گفت: “ما محکوم به اشتباهی که مردم به خیابان ها برای ابراز غم و اندوه خود را در حال پرداخت توسط جورج سوروس و یا هر کس دیگری.”

را بی اساس نظریه که antifa فعالان مسئول شورش و غارت شد بزرگترین قطعه از اطلاعات غلط اعتراض ردیابی توسط Zignal Labs که در نگاه دسته خاصی از دروغ. از 873,000 معرفی قطعات از اطلاعات غلط مربوط به تظاهرات 575,800 بودند اشاره antifa, Zignal Labs گفت.

این antifa روایت به دست آورد کشش چرا که “طولانی تاسیس شبکه های hyperpartisan اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی در حال حاضر کار با هم مانند یک ماشین خوب روغن” گفت: ارین گالاگر رسانه های اجتماعی محقق.

که زمانی شروع شد که آقای ترامپ توییتی در روز یکشنبه که “ANTIFA led آنارشیست” و “رادیکال چپ آنارشیست” به سرزنش برای ناآرامی و بدون ارائه جزئیات. سپس او به نام antifa “یک سازمان تروریستی است.”

دن richard shaw, یک محافظه کار مفسر سیاسی که ناموفق اجرا برای یک خانه صندلی چندین بار و سپس در زمان تماس بگیرید. در “فاکس و دوستان” تلویزیون نشان می دهد در دوشنبه آقای richard shaw گفت antifa فعالان بودند مسئول “پیچیده” حمله به کاخ سفید و آن را به نام یک “قیام.”

او بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آن اظهارات به زودی در سراسر رسانه های اجتماعی. بیش از 6000 Facebook posts ارتباط antifa جنبش برای تظاهرات به نظر می رسد در آخرین هفت روز, جمع آوری بیش از 1.3 میلیون نفر و با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

و در توییتر جعلی “دستی” تعیین “شورش سفارشات” بود که ظاهرا صادر شده توسط دموکرات کارگردانی antifa فعالان به هم بزنید تا مشکل گردش برجسته. اما به اصطلاح دستی بود قیامت از جعل مرتبط مارس 2015 شورش در بالتیمور بیش از مرگ فردی گری در بازداشت پلیس به واقعیت-چک کردن سایت Snopes گزارش شده است.

Sheera فرنکل کمک گزارش. بن دکر کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>