Miscommunication سردرگمی و ترس Mar کاخ سفید در پاسخ به کروناویروس

واشنگتن — پس از هفته ها از سیگنال های متضاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد کوروناویروس دولت بالا مقامات بهداشت تصمیم گرفت در اواخر ماه گذشته است که زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از سفر به هند را به او بگویید که آنها تا به حال به بیشتر بی پرده در مورد خطرات ناشی از شیوع بیماری است.

اگر او تایید آنها در سطح عمومی است.

اما دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, یک روز جلوتر از برنامه است. در ظهر روز Feb. 25, فقط به عنوان آقای تهمت بود شبانه روزی نیروی هوایی یکی در دهلی نو برای خود خانه پرواز او به خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی که زندگی در ایالات متحده برای تغییر است.

“اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید,” او گفت:. مدارس ممکن است به کنفرانس ها می تواند لغو شود, کسب و کار ممکن است کارمندان را از خانه کار می کنند. او گفته بود فرزندان خود را, او گفت: برای آماده شدن برای “قابل توجه اختلال در زندگی ما است.”

بازار سهام کاهش یافت, کابل, اخبار blared آخرالزمانی عناوین و زمان آقای ترامپ فرود در پایگاه مشترک اندروز در اوایل صبح روز بعد خود را از منتقدان او را متهم کاشت سردرگمی در یک موضوع از زندگی یا مرگ.

رئیس جمهور بلافاصله بر روی گوشی با Alex M. آذر دوم خود با وزیر بهداشت و خدمات انسانی. که تماس ترس مردم او فریاد زد و اشاره ای به خانم r. schultze ، هشدار. ما در این نقطه است که ما باید برای شروع به بسته شدن مدارس ؟ رئیس جمهور افزود: احساس خطر با توجه به رسمی که شنیده در مورد تماس بگیرید.

به مقامات بهداشت, پیام نیاز به تغییر با شیوع. “کانون بود و تغییر” به عنوان تعدادی از موارد خارج از چین پیشی گرفته و کسانی که در داخل گفت: دکتر آنه Schuchat اصلی معاون C. D. C. “مسئله چه این ممکن است به معنای برای ما مهم تر شد.”

از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای ممانعت از شیوع یک ویروس در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان مشخص شد مواج داخلی, بحث در مورد که تا چه حد به در گفتن آمریکایی ها حقیقت است. حتی به عنوان دولت از دانشمندان و کارشناسان مطرح شده زنگ خطر در اوایل تحت فشار قرار دادند و به صورت تهاجمی عمل آنها در مواجه با مقاومت و شک در کاخ سفید — به خصوص از رئیس جمهور در مورد spooking بازارهای مالی و تشویش و هراس.

“آن را برای همه کار کردن” آقای ترامپ گفت: به تازگی به عنوان پنج شنبه شب. “همه آرام می شود. آن را برای رفتن به کار کردن است.”

کارشناسان بهداشت می گویند که گفتن مردم را به آرامش موثر است پیام به یک بیماری همه گیر است و مناسب است که در آن از رئیس جمهور. روشن و صادقانه ارتباطی نیز بسیار مهم و ایالات متحده در برابر انتقاد چین و دیگر دولت ها برای اینکه کمتر از شفاف است.

اما از آقای تهمت اولین نظرات به این ویروس در ماه ژانویه به سخنان درهم و برهم در C. D. C. روز جمعه کارشناسان بهداشت می گویند که دولت تلاش کرده است به اعتصاب موثر تعادل بین تشویق آرام ارائه اطلاعات کلیدی و منجر قاطعانه پاسخ. به اشتباه سیگنال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آنها می گویند چپ آمریکایی آمادگی برای بحران بهداشت عمومی و تاخیر در درک خود را از یک ویروس است که به حداقل 28 متحده آلوده بیش از 300 نفر کشته و حداقل 17.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

آقای آذر بود در خانه اش در Bethesda, Md., روز جمعه Jan. 3, هنگامی که دکتر Robert R. Redfield های C. D. C. مدیر نامیده می شود به او بگویید چین تا به حال به طور بالقوه کشف جدید کروناویروس. آقای آذر سابق دارویی اجرایی که به کمک مدیریت پاسخ به اوایل سارس و سیاه زخم بیماری خود گفت رئیس ستاد مطمئن شوید که شورای امنیت ملی آگاه بود.

این یک معامله بسیار بزرگ آقای آذر به او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حذف بهداشت جهانی واحد است که بخشی از شورای امنیت ملی اما در عرض چند روز یک تیم بود, جلسه روزانه در زیرزمین غرب بال شفاعت با مقامات چینی اجازه می دهد تا پزشکان از C. D. C. به کشور خود.

برای هفته های چینی حاضر ارائه می دهد از بهداشت عمومی و همکاری است. “چین خوب صحبت آن را برای یک ماه” گفت: Kenneth T. Cuccinelli یک مقام ارشد در وزارت امنیت داخلی که مشغول به کار بود در coronavirus تلاش است. “”آه خوب, با تشکر از شما برای ارائه. Blah blah.'”

روز شنبه, ژان. 18 یک روز پس از C. D. C. اعزام 100 نفر به سه آمریکایی در فرودگاه به صفحه نمایش مسافران که از ووهان, چین, آقای آذر ساخته شده و اولین تماس خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ویروس شماره گیری او به طور مستقیم در Mar-a-لاگو خود فلوریدا و مستغلات. رئیس جمهور اصرار بر صحبت کردن در مورد سیگار e-اما آقای آذر اعتقاد او به ویروس.

چهار روز بعد در طول دو روز از سفر خود به اجلاس جهانی اقتصاد در سوئیس رئیس جمهور تصمیم به تمرکز بر روی مثبت است.

“ما آن را تحت کنترل” او گفت:. “این خواهد بود فقط خوب است.”

در شب Jan. 28 نوع جدیدی از بحران شکست در آسمان.

وزارت امور خارجه دستور داده بود تخلیه کنسولگری آمریکا در ووهان و یک 747 بود که در هوا. اما آن را به عنوان رهبری برای ایالات متحده با صدها نفر از مسافران که احتمالا انجام این ویروس مقامات دولت در واشنگتن شد و در یک کوره در رفته تقلا در مورد که در آن باید زمین.

دکتر رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت برای آمادگی و پاسخ سعی در امن نوعی از پایگاه نظامی در کالیفرنیا بود اما تلاش برای برش از طریق پنتاگون نوار قرمز است. در وحشت کارکنان خود را آغاز رزرو صدها اتاق در هتل ها در منطقه لس آنجلس, درخواست برای طبقه کامل به طوری که آنها می تواند جداگانه به طور بالقوه آلوده evacuees از دیگر مهمانان.

یک ایده این بود که به زمین هواپیما در انتاریو فرودگاه در خارج از لس آنجلس و مقامات رفت تا آنجا که به برنامه و سپس لغو یک جلسه توجیهی برای برخی از اعضای کالیفرنیا در کنگره اعلام کرد. پس از ساعت کشمکش و با هواپیما هنوز در هوا Mark T. Esper وزیر دفاع گفت: این هواپیما می تواند زمین در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان که در فضا به خانه همه مسافران است.

در داخل کاخ سفید بحث را شکست محور بر نگرانی هایی است که تا به حال تبدیل شدن به همیشه حاضر پس از این ویروس برای اولین بار ظهور چگونه خواهد اقدامات دولت بود درک ، و آنچه را که رئیس جمهور فکر می کنید ؟

در این موضوع بود که آیا به اعمال قرنطینه فدرال نظم در آسمان به جلوگیری از آنها را از ترک برای 14 روز. قدرت چنین استفاده نشده است پس از یک شیوع آبله در سال 1969. اما مقامات تا به حال برای پیدا کردن برخی از راه برای مطمئن شوید که مسافران را از پایه تا روشن بود که آنها آلوده نیست.

آقای آذر تحت فشار قرار دادند برای این منظور اما دیگران با احتیاط نگران آن می تواند باعث وحشت. آنها تصمیم گرفتند به درخواست مسافران به طور داوطلبانه ماندن در پایگاه نظامی. یک زن خودداری کردند تا مقامات کالیفرنیا که استفاده از قرنطینه اقتدار بیشتر اغلب در پا و مجبور مسافران برای اقامت.

تا پایان ژانویه ویروس بود veering خارج از کنترل در چین منبع 23,000 بازدید کنندگان برای ایالات متحده در هر روز. هر یک از آنها می تواند ماشه برای جدید و کشف نشده آمریکا شیوع.

بیش از چهار روز در کاخ سفید اتاق وضعیت ملت بهداشت عمومی و امنیت ملی مقامات درگیر در یک بحث شدید در بیش از اینکه به این فوق العاده ای گام ممنوعیت سفر از چین است.

مقامات بهداشت عمومی در ابتدا با احتیاط. کارشناسان به مدت طولانی توصیه می شود در برابر محدود کردن سفر در طول شیوع بیماری استدلال آن است که اغلب بی اثر و می توانید مانع پاسخ با محدود کردن جنبش از پزشکان و دیگر متخصصان بهداشت و درمان در تلاش برای مهار این بیماری است. ممنوعیت خواهد خشم چین آنها نگران پایان دادن به هر گونه امید از همکاری با آمریکا پزشکی تیم است.

مقامات در شورای امنیت ملی و وزارت امنیت داخلی استدلال کرد که چین در حال حاضر ثابت شده تمایلی به همکاری می نماید. یک گروه سوم در داخل کاخ سفید نگران بود که این حرکت خواهد برانگیختن وحشت و می تواند roil بازارهای مالی.

توسط شنبه, ژان. 30, مقامات بهداشت عمومی آمده بود در اطراف. آقای آذر دکتر Redfield و دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توافق کردند که ممنوعیت سفر از بیماری همه گیر در مرکز خرید می تواند برخی از زمان برای قرار دادن به جای پیشگیری و اقدامات تست. “وجود دارد خیلی از ما نمی دانم در مورد این برنامه” دکتر Redfield در مصاحبه ای گفت:. “ما به سرعت در حال درک آن بسیار بیشتر از انتقال آن به حال توانایی زیادی برای رفتن جهانی.”

بحث منتقل شد که بعد از ظهر به دفتر بیضی که در آن آقای آذر و دیگران خواست رئیس جمهور به تصویب رسید. “وضعیت کاملا تغییر کرده است” آقای آذر گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیگران در اتاق خواست که محتاط تر با این استدلال که تحریم می تواند عواقب پیش بینی نشده. “این بی سابقه است” هشدار داد کلیان کانوی رئیس جمهور و مشاور. آقای ترامپ شک و تردید بود هر چند او بعدها ادعا می کنند که هر کس در اطراف او تا به حال شده است در برابر این ایده. دو کشور شد و ظریف در مذاکرات تجاری. این زمان به تحریک چین ؟ او پرسید. و آنچه در مورد عواقب آن در اقتصاد ؟

رئیس جمهور طرفه با خود تهاجمی تر دستیاران و اعلام کرد که بان کی مون روز بعد.

هنوز هم آقای ترامپ بود علنا خوش بین در مورد اثرات ویروس. در یک کمپین تجمع در نیوهمپشایر در اوایل فوریه به عنوان سازمان بهداشت جهانی شد اعلام موارد جدید توسط دهها هزار نفر گفت: از coronavirus “آوریل, شما می دانید, در نظریه, هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود.”

در واقع مبارزه با این ویروس در حال حاضر شروع به تلو تلو خوردن.

یک سیستم استفاده می شود برای پیگیری مسافران از بازگشت از چین رفت و آفلاین فقط به عنوان مقامات دولتی گفته شد شروع به نظارت بر آنها. آقای آذر گفت: در کنگره شنوایی که او نیاز به حداقل 300 میلیون ماسک ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اما اضطراری ملی ذخایر دولت ذخیره فاجعه لوازم برگزار شد تنها 12 میلیون و بسیاری از کسانی که تا به حال تمام شده است.

و C. D. C. coronavirus آزمون توزیع به دولت labs تا به حال یک جزء ناقص که منجر به گاهی مجمل نتایج فلج کننده ملت را تست ظرفیت برای هفته ها با وجود تضمین شده توسط دولت است که آن را به سرعت در حال حل و فصل شود.

آمریکایی ها سرگردان در ژاپن در یک کشتی کروز الماس شاهزاده بودند و در نهایت بازگشت به خانه Feb. 17 اما رئیس جمهور شد خشمگین هنگامی که او متوجه شدند که 14 نفر از مسافران تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در حال انتقال به دولت هواپیما.

او بعدها گفت که او نگران بود که با آوردن افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس را افزایش عمومی شمارش از افراد آلوده در ایالات متحده است.

ماه به پایان رسید با یک افشاگر ادعا می کنند که کارگران از وزارت بهداشت و خدمات انسانی فرستاده شده بود به استقبال از بازگشت آمریکایی ها از چین در دو پایگاه نظامی در کالیفرنیا بدون دنده محافظ شخصی است که مورد نیاز است برای هر کسی که در تماس با به طور بالقوه در معرض بیماران. هیچ یک از کارگران آزمایش مثبت برای ویروس اما این اتهام را تکان داد کنگره است.

رئیس جمهور کاروان کشیده بر روی اصلی C. D. C. دانشگاه در آتلانتا فقط قبل از 4:30 بعد از ظهر روز جمعه عبور معترضان برگزاری نشانه هایی است که گفت: “ایمان به علم” و “ما نیاز به یک واکسن علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ده هفته پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین تعداد موارد تایید شده در جهان رسید گذشته 100,000 و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد darkly که شیوع به مراتب بیش از. ایالات متحده آنها گفت: چهره هفته اگر نه ماه از عدم قطعیت و ادامه داد: اختلال در آموزش و پرورش, کسب و کار, تجارت, پزشکی دولتی و روزانه زندگی است.

“زمان مسائل” دکتر Redfield در مصاحبه ای گفت: در روز جمعه.

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس داده شد کنترل عمومی پیام, و اگر چه آقای پنس تا به حال برخی از پیام های مخلوط خود را — به او وعده داده شده بیشتر آزمایشات قبل از آنها در دسترس است که پس از نمایش داده می شود نظم و انضباط بیشتر. آقای پنس دارای دو بار در روز کنفرانس تلفنی با مقامات از سراسر کشور و یک ویروس نیروی کار او منجر مسائل روزمره صحبت کردن امتیاز, با, نظر, از, بهداشت حرفه ای, به مطمئن شوید که پیام سازگار است.

اما رئیس جمهور هنوز هم خود را به تصادف تعقیب درهم bullhorn. در طول سفر خود به C. D. C. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تمایل به اجازه 21 نفر که تست مثبت برای ویروس بر روی یک کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا بر روی خاک آمریکا.

“آنها می خواهم به مردم آمده است,” او گفت:. “من می خواهم به مردم باقی بماند.” رئیس جمهور گفت که او اجازه می دهد کارشناسان بهداشت و درمان به تصمیم نهایی اما او دوباره روشن جایی که او ایستاده بود.

نگرانی خود را? این امر افزایش شمارش تعداد افراد آلوده در ایالات متحده است. “از آنجا که من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند” گفت.

Michael D. برشی و نوح Weiland گزارش از واشنگتن و شری فینک از نیویورک است. گزارش شد کمک توسط مایک بیکر از سیاتل; نیکلاس Bogel-Burroughs و اما Fitzsimmons از نیویورک; Katie Thomas از شیکاگو; و امیلی کوکران Zolan Kanno-Youngs لارا کثافت و ابی Goodnough از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>