اقلیت کارگران که عقب مانده در رونق ضربه سخت در یک مجسمه نیم تنه

وقتی ایلینوی تعطیل کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus در ماه مارس و در این حالت بیکاری سیستم ماجرا از حد, Bridget آلتنبورگ مدیر اجرایی شیکاگو گروه غیر انتفاعی در بازدید از یکی از سازمان نیروی کار مراکز. دو چیز بود: تعداد مطلق از مردم در صف برای درخواست مزایای بیکاری و چند چهره ،

“چیزی که به من زده بود که چگونه سازمان ملل متحد متنوع آن بود” خانم آلتنبورگ گفت. “همه مردم از رنگ. لاتین, افریقایی-امریکایی و داستان من شنیده بودند فقط روده غم انگیز. مردم به کار می رفت صبح روز دوشنبه و درها بسته شد و به آنها گفته شد برای رفتن بیکاری.”

سیاه آمریکایی ها همیشه به حال یک زمان سخت تر در بازار کار. آخرین شواهد وارد جمعه زمانی که دولت گزارش داد که 21 میلیون آمریکایی بیکار بودند در ماه مه. هر چند نرخ بیکاری به سفیده آغشته به 12.4 درصد رای برای آفریقایی-آمریکایی ها در رشد شاخص تا 16.8 درصد به این معنی است که نزدیک به 1.4 میلیون مرد سیاه و سفید و نزدیک به 1.7 میلیون سیاه زنان بخشی از نیروی کار اما بدون کار. اسپانیایی نرخ بیکاری بهبود یافته از مارس بود اما 17.6 درصد است.


نرخ بیکاری در ماه مه سال 2020 با جنسیت و نژاد و قومیت

مردان سفید در میان این گروه با کاهش نرخ بیکاری از نرخ ملیدر حالی که زنان اسپانیایی و دیگران تا به حال به ویژه بیکاری بالاتر.توسط الا Koeze·منبع: اداره آمار نیروی کار

استخدام چشم انداز آفریقایی-آمریکایی و لاتین کارگران بوده است hobbled عواملی است که کشش از فقیر آموزشی گزینه ها و کج حبس نرخ به آشکار تبعیض توسط کارفرمایان می باشد.

حتی در سال گذشته به عنوان ملی نرخ بیکاری کاهش یافت و به زیر 4 درصد به پایین ترین سطح خود در نیم قرن این نرخ برای مردان سیاه پوست در ایالت ایلینوی شد و نزدیک به 10 درصد است. آفریقایی-آمریکایی ها نیز درآمد کمتر هستند سریعتر به گذاشته کندتر می شود rehired و کمتر احتمال دارد برای ترویج شود. از لحاظ تاریخی سیاه و سفید که نرخ بیکاری دو برابر سفید پوستان است.

حتی قبل از همه گیر ترین مشتریان در خانم آلتنبورگ گروه ملی قادر شبکه, سیاه پوست بودند یا لاتین. “این جای تعجب نیست من,” او گفت: از نابرابری او شاهد در سفر اخیر خود به یکی دیگر از نیروی کار مرکز در اوماها (روباز انتخابی). “اما آن را می سازد من عصبانی و این باعث می شود من خسته ام.”

به عنوان جروم H. پاول رئیس فدرال رزرو توضیح داد در یک کنفرانس خبری در آوریل “بیکاری تمایل به بالا رفتن بسیار سریع تر برای اقلیت و برای کسانی که تمایل دارند در پایان کم از طیف درآمد.” این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها تقویت این مشکل است.

“همه درد و رنج در اینجا” آقای پاول اضافه شده است. “اما من فکر می کنم کسانی که حداقل قادر به تحمل آن هستند که در حال از دست دادن شغل خود و از دست دادن درآمد خود و کمی کوسن برای محافظت از آنها در برابر مانند آن.”

بحران اقتصادی کنونی زده و خانواده های لاتین به خصوص در راه های مختلفی. آنها احتمال بیشتری برای کار در صنایع خدماتی که برای اولین بار به آمار اخراج و کمتر احتمال دارد به کار در شغل یقه سفید است که می توان با خیال راحت از خانه. آنها به طور متوسط به طور قابل توجهی کمتر در پس انداز برای کمک به آنها آب و یک دوره بیکاری و کمتر احتمال دارد به خانواده ها با این منابع برای کمک به.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

 • بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه با افزایش 2.5 میلیون شغل است.
 • افزایش شاخص سهام به عنوان شغل گزارش فراتر از انتظارات است. نزدک است فقط خجالتی از یک رکورد است.
 • این rehiring ثروت باد اورده در رستوران کمک به آسانسور رسید.

پس از همه گیر کمتر از نیمی از سیاه پوستان که 16 سال و بالاتر ، لاتینی, نرخ بیکاری بالاتر از هر نژادی یا قومی ،

اقلیت نیز تا به حال یک زمان سخت تر بهره گیری از حمایت دولت تلاش کمتر به احتمال زیاد به کامپیوتر به فایل برای مزایای بیکاری و کمتر احتمال دارد به حساب های بانکی کاهش زمان آن را در زمان به دریافت محرک اقتصادی دولت چک و یا ساخت آن را سخت تر برای کسب و کار کوچک صاحبان به درخواست برای وام اضطراری.

اعتبار…Spencer Platt/گتی ایماژ

“استارک نابرابری است که وجود داشته و تشدید رکود اقتصادی بزرگ شده اند بیشتر تشدید این بیماری همه گیر” گفت: ری Boshara مدیر مرکز برای خانواده ثبات مالی در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. “سطح مالی شکنندگی بسیار بالاتر است.”

چالش های مختلف چهره کسانی که به شغل خود را به عنوان بخشی از ملت را ضروری نیروی کار و یا در خط مقدم مشاغل در مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی در مواد غذایی و داروخانه ها در حمل و نقل عمومی و حمل و نقل و انبارها و تمیز کردن خدمات.

زنان اقلیت هستند و بیشتر از هر گروه دیگر به عنوان بخشی از بزرگ underpaid نیروی کار شده است که لازم برای حفظ کشور برای مراقبت و تغذیه.

هنوز زندگی این کارگران به اندازه کافی ارزش و قدردانی گفت: Rhonda Vonshay شارپ یک اقتصاددان و رئیس موسسه زنان برای علم حقوق صاحبان سهام و مسابقه در مکنیکسویل, Va. “این کارگران که ضروری است — این شغل است که ضروری است,” او گفت: با اشاره به تاخیر طولانی در گرفتن مناسب تجهیزات حفاظتی و دیگر اقدامات نجات بخش.

“این نشان می دهد که کارگران مصرفی,” خانم شارپ گفت. “آنچه که ما بیشتر نگران این است که این کار انجام شدن است.”

که تا حدودی توضیح می دهد که چرا آمریکایی ها دچار یک سهم نامتناسب از coronavirus مرگ و میر.

“یکی از دلایلی که آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبار هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار است ما در این شغل گفت:” استفانی جیمز, که مراقبت از یک زن مبتلا به زوال عقل. “ما در حال رانندگان اتوبوس ما هستند افرادی که انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را, ما مردم که کار در فروشگاه همه ما از آن مردمی است.”

خانم جیمز که به زندگی در حومه واشنگتن در حال حاضر از کار. پس از او سه خواهر و برادر و بسیاری از همسایگان خود است. او در زمینه مسائل مربوط به سلامت و تقریبا تمام مشاغل موجود به نظر می رسد بیش از حد مخاطره آمیز است.

اعتبار…تینگ شن برای نیویورک تایمز

“من به مرگ می ترسم از آینده به کار” او گفت:. “من فکر نمی کنم من باید به انتخاب بین داشتن امرار معاش و داشتن یک زندگی است.”

[چگونه شما احساس می کنید در مورد رفتن به محل کار ؟ به اشتراک گذاری داستان خود را.]

خانم جیمز می داند که موجی از افزایش بیکاری به ویژه در طول رکود اقتصادی می تواند مادام العمر تاثیر است. او 13 سال کار برای یک پیمانکار دولتی, افزایش تا صفوف قبل از از دست دادن کار خود را در سال 2010. خانم جیمز بیکار بود برای شش ماه قبل از او در زمان کار در یک فروشگاه مواد غذایی را دریافت کنید. او در نهایت در بازگشت به میدان است اما یافت نشد نوع کار مداوم او لذت می برد قبل از آخرین رکود است.

الگوی آشنا — سیاه تمایل دارند از یک کار طولانی تر از سفید پوستان است.

“چه کار کنیم که با رکود بزرگ بود که آن را در زمان بسیار طولانی سیاه و لاتین کارگران و سیاه پوست و لاتین در خانواده ها به بازیابی از رکود” گفت: والری ویلسون یک اقتصاددان در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی بود که یک نویسنده از گزارش های اخیر در مورد تاثیر این ویروس در کارگران است. “و در واقع برخی استدلال می کنند که ما نمی بینیم بازیابی برای کسانی که جوامع تا سه سال گذشته است.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


داشتن یک کسب و کار و یا خود اشتغالی است عایق آفریقایی-آمریکایی از این بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی چرا که آنها اغلب متمرکز در خدمات شخصی فعالیت های در حال اجرا آرایشگری و زیبایی فروشگاه ها که داشته اند به طوری که برای تبدیل شدن به منابع عفونت.

موج بعدی از بحران می تواند ضربه یکی از شالوده های سیاه و سفید طبقه متوسط: دولت و دولت های محلی مشاغل. حتی به بخش های دیگر ثبت برخی از دستاوردهای ماه گذشته اضافی 571,000 دولت و دولت های محلی و کارکنان و بسیاری از آنها معلمان شغل خود را از دست.

در ماه آوریل وجود دارد نزدیک به یک میلیون شغل زیان و اقتصاددانان می گویند بسیاری از انتظار می رود به سقوط در درآمد مالیاتی از طریق امواج statehouses و شهرستان سالن.

آفریقایی-آمریکایی ها — به خصوص زنان — در حال نامتناسب شاغل در آن موقعیت گفت: Christian E. Weller یک اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست بوستون نوشت که گزارش سیستمیک موانع رو سیاه جویندگان کار برای مرکز آمریکایی پیشرفت است.

“شما نمی پولدار اما این شغل پایدار با مزایای خوب,” او گفت: “و هیچ چیزی قابل مقایسه است.”

از دست دادن یک کار است که به ویژه ویرانگر برای سیاه و کارگران اسپانیایی به دلیل چک است که اغلب تنها راه نجات است. حتی کسانی که با درآمد راحت ممکن است کمی به عقب بیفتند. برای هر $1 از ثروت است که یک خانوار است یکی سیاه است و 10 سنت.

“در بیشتر زمان عادی سیاه پوستان که در حال کار تمام وقت پایین تر ميانه سطح ثروت از سفیده که بیکار هستند” گفت: William A. Darity جونیور یک سیاست عمومی استاد در دانشگاه دوک است. “و سیاه پوستان که دارای مدرک دانشگاهی هستند که سر از خانواده متوسط ارزش خالص حدود دو سوم از سر سفید از خانواده ها که هرگز به پایان رسید دبیرستان.”

در این مرحله بسیاری از کارفرمایان و کارکنان در حال فرض کنید که شغل باز خواهد گشت. اما نشانه هایی وجود دارد که بسیاری از اخراج دائمی خواهد بود.

اعتبار…Nate پالمر برای نیویورک تایمز

فردی Wiggins گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک نماینده خدمات مشتری در Neiman مارکوس در واشنگتن در هفته اول در ماه آوریل است. “فرض بر این بود که به محض این که بیش از ما بازگشت به کسب و کار به طور معمول” او گفت:, و اضافه کرد که او پرداخت می شود, هفته های آخر خود را از حقوق و دستمزد و هر بدهکار زمان تعطیلات و مرخصی استعلاجی.

یک ماه بعد خرده فروش برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. او کردم یک فرم نامه به زودی پس از توضیح روند ورشکستگی اما او نمی داند آنچه در آن به معنی برای کار خود را. “من هیچ نشانه,” او گفت:. “من شنیده ام چیزی از آنها.”

“این یکی از چیزهایی ترسناک در مورد کل این وضعیت,” او اضافه شده است. “هنگامی که آن را بیش از, شما هنوز هم نمی دانم اگر همه چیز را به محل سقوط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>