مینیاپولیس تظاهرات: ‘چتر’ که شکست ویندوز سفید است supremacist پلیس می گویندپلیس می گوید یک مرد اسیر در نظارت تصویری شکستن پنجره در جنوب مینیاپولیس فروشگاه قطعات خودرو در روز پس از جورج فلوید مرگ مشکوک روابط با supremacist و به دنبال برانگیختن تنش نژادی.

این اقدامات به زودی منجر به یک آتش سوزی, آتش, اول چند که تبدیل تظاهرات به هرج و مرج, پلیس می گویند. او لقب “مرد چتر” برای پانسمان در یک لباس سیاه و سفید که شامل هود, گاز, ماسک, سیاه و چتر.

“این اولین آتش است که در تنظیم کردن یک رشته از آتش سوزی و غارت در سراسر حوزه و بقیه از شهرستان” اریکا کریستنسن یک مینیاپولیس پلیس آتش سوزی محقق نوشت: در یک حکم جستجو استشهاد این هفته استار تریبیون گزارش داد.

پلیس شناسایی 32 ساله مظنون از طریق ایمیل فرستاده نکته در هفته گذشته کریستنسن گفت و او را به درک به جهنم فرشتگان عضو که خم شد در تکان دهنده ناآرامی های اجتماعی است.

مینیاپولیس پلیس کاهش یافته است به تایید نام مشکوک.

با وجود بخش عمده ای از اعتراضات در مینه سوتا صلح آمیز بودن برخی از شورش گسترش به سایر نقاط, مینیاپولیس و سنت پل.

فلوید کشته شد در 25 مارس پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت. یک livestreamed تصویری دو روز بعد در 27 مه نشان داد: “چتر” راه رفتن در امتداد یک AutoZone فروشگاه و شکستن پنجره ها با یک پتک. برخی از معترضان مواجه و از او خواست برای متوقف کردن.

قبل از آن که حامل یک چتر سیاه, اسپری رنگ در جلو درب, پلیس گفت:. این AutoZone آتش برای اولین بار بود که آتش نشانان در پاسخ به طول ناآرامی های مدنی, Bryan Tyner دستیار مینیاپولیس رئیس آتش نشانی گفت: در روز سه شنبه.

در استشهاد کریستنسن نوشت که او به تماشای “بی حد و حصر ساعت” از فیلم در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در تلاش برای شناسایی مظنون با هیچ شانس.

در نهایت یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه فرستاده مینیاپولیس اداره پلیس شناسایی این مرد به عنوان یک عضو از جهنم فرشتگان باند دوچرخهسواری که “می خواستم برای ایجاد اختلاف و ناآرامی های نژادی با شکستن پنجره ها و نوشتن آنچه او در دو درب رنگ قرمز” با توجه به استشهاد.

تحقیقات نشان داد که مرد شد همچنین دیپلم آریایی کابوی اخوان سفید supremacist زندان و باند خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im